Chemia


720 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
70 zł /60 min.
Miejsce
Korepetycje Wałbrzych (całe miasto)
U ucznia/ u korepetytora
Lekcje online/Skype
Tak
Przedmiot
Zakres
Szkoła podstawowa, Gimnazjum, Szkoła średnia

Zapraszam do nauki biologii oraz chemii na wszystkich poziomach nauczania;

Oferuję kompleksowe przygotowanie do matury, egzaminu ósmoklasisty oraz pomoc w codziennym przygotowywaniu się do  sprawdzianów i kartkówek, pomogę w zrozumieniu materiału i nadrobieniu zaległości.

Posiadam duże doświadczenie pedagogiczne (korepetycji udzielam od 6 lat). Gwarantuję zajęcia w przyjaznej, spokojnej atmosferze. Oferuję możliwość prowadzenia zajęć online.

O mnie:

Ukończyłam studia magisterskie na kierunku Bioinformatyka (specj. biostatystyka i programowanie bioinformatyczne) i jestem także absolwentką biologii człowieka (antropologii fizycznej) na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu.
Posiadam doświadczenie w prowadzeniu badań na wykopaliskach archeologicznych w Czechach (materiał osteologiczy). Uczestniczę w konferencjach, co mogę potwierdzić certyfikatem udziału w IV Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej 24 h Kryminalistyki .

Ukończyłam Liceum Ogólnokształcące w Świebodzicach o profilu biologiczno - chemicznym. Zdawałam maturę rozszerzoną z biologii oraz chemii  uzyskując wysoki wynik pozwalający na dostanie się na wymarzone studia, Tobie również pomogę :)


Zapraszam do kontaktu
Tel. 720961444


Opinie o korepetytorze (1)

Kasia Kłos
16 sierpnia 2019

Polecam, korepetytorka pełna pasji, znakomicie przygotowala mnie do matury, w jasny sposób wyjasniła najtrudniejsze zagadnienia.