Angielski ogólny i biznesowy online

oasiaa 32 lata
Mgr/mgr inż. - doktorant

Wyślij wiadomość:

Cena
60 zł /60 min.
Miejsce
Korepetycje Tarnów (okolice ulicy Słonecznej, Starodąbrowskiej, Lwowskiej, al. Jana Pawła II, os. Westerplatte)
U ucznia
Lekcje online/Skype
Tak
Zakres
Dorośli

Angielskie czasy to Twoja bolączka? Nie ogarniasz okresów warunkowych, a mowa zależna nie daje Ci spać po nocach? ;) Uczyłeś/Uczyłaś się tego wszystkiego dawno temu, niewiele z tego pamiętasz i chcesz uporządkować znajomość gramatyki? Może przygotowujesz się właśnie do jakiegoś egzaminu?

A może regułki gramatyczne znasz na pamięć, ale czujesz, że swobodne wypowiadanie się nie weszło Ci jeszcze w nawyk? Masz opór przed mówieniem po angielsku i gdy tylko otwierasz usta, żeby coś powiedzieć, czujesz, że nagle zasycha Ci w gardle?

Albo wybierasz się za granicę na urlop i chcesz czuć się pewniej w posługiwaniu się angielskim na wakacjach?

Może masz klientów lub współpracowników z zagranicy, przygotowujesz często prezentacje po angielsku, uczestniczysz w spotkaniach biznesowych z ludźmi z różnych krajów i potrzebujesz swobodniej posługiwać się językiem w swojej pracy?J

Jeśli któreś z tych stwierdzeń jest Ci bliskie, chętnie pomogę opanować Ci wybrany przez Ciebie obszar na spersonalizowanych zajęciach online.

KILKA SŁÓW O MNIE I O TYM, CO OFERUJĘ:

Z wykształcenia jestem filologiem ze specjalizacją nauczycielską (studia I stopnia) oraz tłumaczeniową (studia II stopnia) i od siedmiu lat prowadzę kursy języka angielskiego ogólnego oraz biznesowego.

Lekcje dostosowuję do celów i potrzeb ucznia, opieram je głównie na materiałach autentycznych oraz skupiam się na szlifowaniu umiejętności produkowania oraz rozumienia języka.

Jeśli czujesz, że moja oferta skierowana jest do Ciebie, zapraszam Cię do skontaktowania się ze mną.


Opinie o korepetytorze (0)

Brak opinii