Rysunek i Malarstwo - Magister Sztuki


731 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
80 zł /60 min.
Miejsce
Korepetycje Legionowo (całe miasto)
U ucznia/ u korepetytora
Lekcje online/Skype
Tak
Zakres
Szkoła podstawowa, Gimnazjum, Szkoła średnia, Studia

Magister Sztuki - Indywidualne lekcje rysunku i malarstwa; Poświęcam uczniowi maximum uwagi.
Prowadzę lekcje dla dorosłych i dla uzdolnionych dzieci. W przypadku maluchów proponuję rozwojowe, barwne zabawy plastyczne, natomiast starsi uczniowie mogą liczyć na rzetelne wprowadzenie w tajniki warsztatowe wszystkich rodzajów malarstwa i rysunku odręcznego. Maluję i rysuję wspólnie z uczniem , by rzeczywiście pokazać, jak osiągnąć spektakularny efekt . Polecam etapowy kurs indywidualny efektywnie rozplanowany w dłuższym czasie, ale też pojedyńczą konkretną lekcję poglądową w wybranym temacie, np. realistyczny  portret w wybranej technice .

Oprócz nauki klasycznej kompozycji poruszam też zagadnienia dotyczące projektowania graficznego i tworzenia ilustracji. Oferuję pomoc w przygotowaniu mocnej teczki , przed egzaminem na ASP. Nauka rysunku i malarstwa ma miejsce u mnie w Pracowni na sztaludze i na komputerze z dużym ekranem Retina 5K, z najbardziej precyzyjnym piórkowym tabletem graficznym. Proponuję też  lekcje z dojazdem – u Państwa w domu , ponieważ dysponuję wygodną składaną sztalugą. Spotkanie twórcze trwa 2 godziny. 

W okresie wiosenno-letnim proponuję lekcje również na wolnym powietrzu w plenerze.

Wybieram taką formę pracy edukacyjnej, ponieważ cenię niezależność. Jestem osobą malowniczą w działaniu, a to może skutecznie pomóc zdolnemu uczniowi w wytyczaniu własnej drogi.

Legitymuję się tytułem magistra sztuki. Dyplom obroniłam na Wydziale Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Ukończyłam oczywiście studia dzienne. Od 20 lat pogłębiam wiedzę i chętnie przekazuję ją nowym adeptom sztuki.

Link do archiwum moich prac graficznych i malarskich mogę wysłać poza prezentowaną tu ofertą.

Telefon  731950416
Zajęcia są aktualne, jeśli w przeddzień nastąpi ostateczne potwierdzenie terminu.
Zapraszam


Opinie o korepetytorze (0)

Brak opinii