Turecki,Türkçe najlepsze korepetycje Warszawa :)

Sonia Mohamed 34 lata
Mgr/mgr inż.

502 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
60 zł /60 min.
Miejsce
Korepetycje Warszawa (Ursus)
U korepetytora
Lekcje online/Skype
Tak
Zakres
Szkoła podstawowa, Gimnazjum, Szkoła średnia, Studia

Merhaba! :)

UWAGA: Przed skontaktowaniem się ze mną, zapoznaj się proszę z treścią całego ogłoszenia. Ze względu na dużą ilość chętnych, pracuję tylko z wybraną grupą zmotywowanych kursantów. Oferta przeznaczona jest wyłącznie dla osób, którym bardzo zależy na nauce języka i są gotowe na regularną współpracę oraz codzienną, samodzielną naukę.

JAK WYGLĄDAJĄ MOJE ZAJĘCIA?
Wspólnie dążymy do konkretnego celu , który wyznaczamy indywidualnie. Pracujemy według ściśle określonego planu , dzięki czemu wiesz,  jak się przygotować do każdej lekcji oraz nad czym pracować w domu. Duży nacisk kładę na Twoje samodzielne, codzienne przygotowania. Dostajesz ode mnie materiały,  wytyczne nad czym pracować samodzielnie w domu oraz jak te działania wpływają na Twoje postępy. Nasze lekcje są zawsze  ekstremalnie praktyczne - będę Ci przekazywać  unikalne wskazówki. Jeśli podchodzisz ambitnie do nauki języka - moje lekcje to dla Ciebie wybór idealny.

W CZYM MOGĘ CI POMÓC?
1) Konwersacje , na których przełamiemy wszelkie bariery językowe - nauczysz się biegle mówić i czerpać z tego ogromną satysfakcję.
2) Zajęcia dla początkujących - z chęcią pomogę Ci w rozpoczęciu przygody z językiem.Nie bój się przyjść do mnie z barierą językową. Na każdej lekcji pracujemy w bardzo przyjaznej atmosferze.
3) Dla studentów Turkologii pomoc w rozumieniu zagadnień, struktur i w pracach domowych :) Nadrobimy wszelkie zaległości. Co więcej, wszystko nad czym będziemy pracować, będzie w stu procentach praktyczne.
4) Język specjalistyczny  - medyczny, prawniczy, media, polityka itd.

O MNIE:
Nazywam się Sonia, jestem z wykształcenia Turkologiem, pasjonatką języka tureckiego. Posiadam certyfikat Uniwerytetu Ankarskiego TÖMER, certyfikat znajomości języka tureckiego Berlitz. Mieszkałam również w Turcji. Obecnie pracują z tureckim zawodowo.
Uczę od ponad 8 lat i wraz z doświadczeniem wypracowałam własne,  bardzo skuteczne metody nauczania.

CENNIK- zajęcia indywidualne - 60zł / 60minut

JAK  ROZPOCZĄĆ WSPÓŁPRACĘ?
1) Skontaktuj się ze mną, wysyłając wiadomość. Z racji bardzo napiętego grafiku, nie jestem w stanie odbierać telefonu. Omówimy szczegóły oraz ustalimy termin lekcji. Napisz proszę jakie dni i godziny Ci pasują.
2)  Na pierwszych zajęciach ułożymy plan działania i samodzielnej pracy. Omówimy wszystkie szczegół i odpowiem na wszystkie pytania.
3) W celu osiągnięcia najlepszych rezultatów, spotykamy się zwykle co tydzień na 60 minut online na Skypie. Każda minuta jest maksymalnie wykorzystana.
4) Na każdej lekcji otrzymasz zadanie domowe,  nad którym będziesz systematycznie pracować. Jeśli zastosujesz się do moich wskazówek - możesz spodziewać się szybkich postępów.
Zapraszam na zajęcia.

W razie pytań zapraszam do kontaktu.

GÖRÜŞÜRÜZ =)


Opinie o korepetytorze (1)

Stella Domańska
30 września 2020

Pani Sonia pomogła mi w przygotowaniu testów z języka tureckiego, jest terminowa i uczciwa, ma duże doświadczenie w uczeniu i tłumaczeniu. Gorąco polecam współpracę z Panią Sonią :)