Przełam blokadę językową i zacznij MÓWIĆ!


Wyślij wiadomość:

Cena
1 zł /60 min.
Miejsce
Korepetycje Warszawa (całe miasto)
U korepetytora
Lekcje online/Skype
Tak
Zakres
Gimnazjum, Szkoła średnia, Studia, Osoby dorosłe

Zastanawiasz się, czy warto? Zanim przeczytasz ogłoszenie, obejrzyj WIDEO z opiniami uczniów o moich zajęciach! ➔ https://youtu.be/b3RcBoM5eyc 

 

WITAJ! SKORO TUTAJ JESTEŚ TO ZAPEWNE ZMAGASZ SIĘ Z KTÓRYMŚ Z TYCH PROBLEMÓW…

  •  Uczysz się angielskiego od lat w szkole i na kursach a pomimo tego wciąż nie potrafisz się swobodnie komunikować?
  • Chciałbyś podszlifować język, ale masz pracę, rodzinę i nie jesteś w stanie poświęcić zbyt dużo czasu na naukę?
  • Masz 40/50/60 lat i zastanawiasz się, czy to nie za późno aby rozpocząć przygodę z językiem?
  • Na wyjazdach zagranicznych wciąż wyręczasz się innymi, bo sam wstydzisz się odezwać w obawie przed kompromitacją?
  • Chciałbyś zmienić pracę, ale słaba znajomość angielskiego mocno ogranicza wybór ofert?
  • Języki nigdy nie były Twoją mocną stroną, masz zaległości i na myśl o nadchodzącej maturze oblewa Cię zimny pot?
  • Gramatyka przyprawia Cię o zawrót głowy a słówka błyskawicznie wylatują z pamięci, bo nikt nigdy nie pokazał Ci jak uczyć się efektywnie?

Jeśli na którekolwiek z tych pytań odpowiedziałeś „tak”, to moje zajęcia są właśnie dla Ciebie!

KIM JESTEM?  Zawodowym, pełnoetatowym lektorem z przygotowaniem pedagogicznym. Posiadam 9-letnie doświadczenie w nauczaniu indywidualnym na różnych stopniach zaawansowania. Jako entuzjasta języka zajmowałam się także tłumaczeniami pisemnymi - współpracowałam m.in. z tygodnikiem Newsweek, Naukową Agencją Prasową, licznymi organizacjami. Nauczanie stało się moją pracą i pasją, a największym sukcesem są dla mnie widoczne postępy i satysfakcja moich kursantów. Specjalizuję się w nauczaniu osób dorosłych (także od podstaw)  i konwersacjach.
 

JAK UCZĘ? Tok nauczania dopasowuję indywidualnie do potrzeb i poziomu ucznia. Aby maksymalnie wykorzystać czas lekcje są intensywne i nastawione na osiąganie szybkich rezultatów – minimum teorii, maksimum praktyki. Największy nacisk kładę na komunikację i przełamywanie bariery przed rozmową w języku obcym, stopniowo podnosząc poprzeczkę. Nawet jeśli jesteś początkującym adeptem języka angielskiego będziesz dużo mówić już od pierwszych zajęć sukcesywnie  rozwijając swoje kompetencje językowe i budując pewność siebie w posługiwaniu się angielskim. Efekty są widoczne już po kilku lekcjach. Przykładam dużą wagę nie tylko do skuteczności ale i atrakcyjności nauki - na lekcjach wykorzystuję multimedia, filmy, gry językowe i rozmaite materiały stymulujące. Zapewniam szeroki wachlarz pomocy dydaktycznych, profesjonalizm i przyjazną, bezstresową atmosferę.
 

GDZIE I KIEDY ODBYWAJĄ SIĘ ZAJĘCIA? Stacjonarnie w Bielsku – Białej lub online (Skype, Messenger) z dowolnego miejsca w kraju i na świecie – ultra wygodna opcja, z której korzysta obecnie większość moich uczniów.

Od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 19:00.

W soboty i niedziele w godzinach 9:00 - 15:00.

Zapraszam na pierwsze, bezpłatne spotkanie, podczas którego zdiagnozuję Twój poziom, zaprezentuję Ci jak wygląda nauka i wspólnie ustalimy językowe cele które chcesz osiągnąć.

CENA LEKCJI W PARACH: 55 zł od osoby. Przyjdź z kompanem do nauki języka - razem raźniej i taniej a dodatkowo uczycie się również od siebie.

CENA LEKCJI INDYWIDUALNYCH: 80 – 90 zł, zależnie od rodzaju kursu i częstotliwości zajęć.

Wystawiam faktury – co jest istotną informacją, jeśli Twoja firma oferuje dofinansowania do nauki języków.
Email:  smartcookie.kk@gmail. com / Telefon: 506 736 090   

                                                           

See you soon! :)

 

Słowa kluczowe: Wrocław, Wałbrzych, Legnica, Włocławek, Lublin, Zamość, Gorzów Wielkopolski, Zielonej Górze Piotrków Trybunalski, Kraków, Tarnów, Nowy Sącz, Warszawa, Radom,  Płock, Opole,  Rzeszów, Stalowa Wola, Białystok, Suwałki, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Słupsk, Kielce, Olsztyn, Poznań, Kalisz, Szczecin, Koszalin, Cieszyn, Częstochowa, Toruń, Katowice, Sosnowiec, Bydgoszcz, Tychy, Bielsko - Biała.


Opinie o korepetytorze (0)

Brak opinii