Profesjonalne zajęcia z naciskiem na komunikację

Klaudyna Karcz 32 lata
Mgr/mgr inż.

Wyślij wiadomość:

Cena
60 zł /60 min.
Miejsce
Korepetycje Bielsko-Biała (Słoneczne)
U korepetytora
Lekcje online/Skype
Nie
Zakres
Gimnazjum, Szkoła średnia, Studia, Osoby dorosłe

Jeśli masz dość nudnych, nieskutecznych lekcji prowadzonych “szkolnymi” metodami, chcesz nauczyć się bezproblemowo KOMUNIKOWAĆ w języku angielskim, to moje zajęcia są właśnie dla Ciebie! Oferuję:

 

- KOREPETYCJE
- KONWERSACJE
- PRZYGOTOWANIE DO MATURY 
- LEKCJE DLA DOROSŁYCH
- WARSZTATY GRAMATYCZNE
- ROZMOWĘ KWALIFIKACYJNĄ
- ZAJĘCIA SKROJONE NA MIARĘ

 

O MNIE:  Jestem zawodowym, „pełnoetatowym” lektorem z przygotowaniem metodycznym. Posiadam 8-letnie doświadczenie w nauczaniu indywidualnym na różnych stopniach zaawansowania. Jako entuzjasta języka zajmowałam się także tłumaczeniami pisemnymi - współpracowałam m.in. z tygodnikiem Newsweek, Naukową Agencją Prasową, licznymi organizacjami. Nauczanie stało się moją pracą i pasją, a największym sukcesem są dla mnie widoczne postępy moich kursantów. Specjalizuję sie w nauczaniu osób dorosłych i konwersacjach.

 

JAK UCZĘ:  Tok nauczania dopasowuję indywidualnie do potrzeb i poziomu ucznia. Zajęć nie opieram na jednym podręczniku, stawiam na urozmaicenie, materiały autentyczne i użycie języka w praktyce. Przykładam dużą wagę nie tylko do skuteczności ale i atrakcyjności nauki, co pomaga uczniowi zachować wysoką motywację. Na lekcjach wykorzystuję multimedia, filmy, gry językowe i rozmaite materiały stymulujące. Największy nacisk kładę na komunikację i przełamywanie bariery przed rozmową w języku obcym - efekty są widoczne już po kilku spotkaniach. Zapewniam szeroki wachlarz pomocy dydaktycznych, profesjonalizm i przyjazną, bezstresową atmosferę.

 

Cena lekcji w parach: 40 zł od osoby. Przyjdź z kompanem do nauki języka - razem raźniej i taniej a dodatkowo uczycie się również od siebie.
Cena lekcji indywidualnych: 60 – 70 zł, zależnie od profilu i częstotliwości zajęć.
Na życzenie uczeń otrzyma fakturę.
Kontakt: smartcookie.kk@gmail.com

See you soon! :)


Opinie o korepetytorze (0)

Brak opinii