Przygotowanie do egzaminów aktorskich


Wyślij wiadomość:

Cena
100 zł /60 min.
Miejsce
Korepetycje Warszawa (całe miasto)
U ucznia/ u korepetytora
Lekcje online/Skype
Nie
Zakres
Szkoła średnia, Studia, Przygotowanie rekrutacyjne

Jestem magistrem teatrologii, absolwentem studiów dziennikarskich, instruktorem teatralnym. Kształciłem się u pedagogów teatralnych, artystów i teoretyków teatru, współpracując jako asystent reżysera i scenografa w Polsce i zagranicą. 


Opinie o korepetytorze (5)

Julek
03 grudnia 2018

Pan Piotr jest świetnym nauczycielem. Jego postawa wobec ucznia jest profesjonalna i wyrafinowana. Pracujemy razem od kilku miesięcy i śmiało mogę stwierdzić, że ciężko jest o lepszego nauczyciela. Piotr znacznie poprawił mój poziom języka niemieckiego, przez co czuję się bardziej komfortowo i pewniej, a także zdobywam lepsze wyniki w nauce. Jestem w klasie maturalnej, więc Piotr poza jak najlepszym przygotowaniem mnie do matury, pomaga mi także w podejmowaniu ciężkich decyzji dotyczących moich studiów za granicą, gdyż sam ma w tym ogromne doświadczenie, którym chętnie się dzieli. Wszystkim gorąco polecam rozpoczęcie nauki z Panem Piotrem. Jest on na prawdę bardzo dobrym nauczycielem, z którym można nawiązać super kontakt!

Natalia
01 grudnia 2018

Z pełnym przekonaniem mogę polecić lekcje z Piotrem. Jest zawsze rzetelnie przygotowany, dba o zróżnicowany i interesujący materiał do nauki, z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb uczącego się. Ja na korepetycjach przygotowywałam do wyjazdu na wymianę studencką do Niemiec, co zakończyło się pełnym sukcesem (wyjechałam i dobrze sobie radzę językowo). Czuję, że dzięki tym lekcjom naprawdę zaczęłam mówić po niemiecku i rozumieć gramatyczne zagadnienia, których nie wytłumaczył mi żaden inny nauczyciel przez wiele wcześniejszych lat nauki. Przede wszystkim, co w przypadku takich lekcji jest dla mnie niezwykle ważne, Piotr to niezwykle profesjonalny, kompetentny ale też przemiły nauczyciel z bardzo szeroką wiedzą dotyczącą teatru, kultury i sztuki. Korepetycje te zawsze były dla mnie przyjemnością, okazją do rozmowy po niemiecku na interesujące mnie tematy oraz bardzo produktywnie wykorzystanym czasem, który zaowocował znacznym podniesieniem moich umiejętności. Naprawdę warto zgłosić się do Piotra i zacząć efektywną naukę!

Bartosz Micianiec
22 września 2017

Piotr uczył mnie i moją córkę przez 2 lata, a zakończyliśmy współpracę z uwagi na nasz wyjazd z kraju. Początkowo były to typowe korepetycje dla córki, która nie pałała miłością do języka naszych zachodnich sąsiadów i nie bardzo angażowała się w naukę w szkole. W efekcie pracy z Piotrem nadrobiła braki oraz nabyła swobody językowej, co pozwoliło na rozpoczęcie nauki programu niezależnego od szkoły, który ułożył Piotr. Dołączyłem 2-3 tygodnie po córce w celu wsparcia w niedoli, które zakończyło się regularnym programem przygotowanym dla mnie indywidualnie przez Piotra. Poza biegłością językową Piotr charakteryzuje się cechami prawdziwego nauczyciela, nie tylko korepetytora i jak tylko wrócimy do kraju, zamierzam wrócić do wspólnej pracy. Zdecydowanie go polecam.

Karolina Sieradzka
29 kwietnia 2017

Pan Piotr uczył mojego syna w II klasie gimnazjum. Skutecznie pomógł mu polubić i zrozumieć język niemiecki oraz poprawić ocenę na koniec roku szkolnego.
Według syna lekcje były bardzo ciekawe a Pan Piotr zawsze przygotowany i punktualny.
Szczerze polecam!
Karolina

Irena SZD
28 kwietnia 2017

Pan Piotr jest kompetentnym, wszechstronnie uzdolnionym i bardzo życzliwym człowiekiem.
Jego szerokie zainteresowania bardzo pomagają w nauce a znajomość języków obcych (w szczególności języka niemieckiego ) jest najwyższej próby.
Polecam Pana Piotra nie tylko jako korepetytora ale również jako szeroko pojętego znawcę sztuki, teatru i muzyki.