Français pour tous - francuski dla wszystkich

Monika MB-ConsultingMgr/mgr inż.

669 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
60 zł /60 min.
Miejsce
Korepetycje Gorzów Wielkopolski (całe miasto)
U ucznia/ u korepetytora
Lekcje online/Skype
Tak
Zakres
Szkoła podstawowa, Gimnazjum, Szkoła średnia, Studia, konsultacje językowe dla firm

Witam !
Organizuję kursy języka francuskiego na wszystkich poziomach zaawansowania.
Proponuję zajęcia indywidualne - 60 zl/60 min, lub tez zajęcia w malych grupach ( 2 - 3 osoby max) - 35 zl/60 min.
Pierwsze zajęcia indywidualne 30 min w cenie 10 zł. 

Doświadczenie i wiedza zdobyte podczas czternastoletniego pobytu we Francji pozwoliło mi na opracowanie interesujących, konkretnych i przystępnych metod nauczania. Posiadam certyfikat potwierdzający znajomość języka francuskiego na poziomie biegłym - DALF C2. Wystawiam faktury. 

Uczniom oraz studentom wytłumaczę trudne zagadnienia gramatyczne, dorosłych przygotuję do wyjazdu za granicę. Każde przygotowywane przeze mnie zajęcia dostosowane są do indywidualnych potrzeb oraz predyspozycji językowych kursantów. 

Serdecznie zapraszam do kontaktu!


Opinie o korepetytorze (16)

Agata
03 stycznia 2021

Gorąco polecam zajęcia z Panią Moniką. Zajęcia online są prowadzone profesjonalnie oraz ciekawie. Dostosowane do potrzeb, zróżnicowane oraz progresywne. Dodatkowym atutem jest dobry kontakt z korepetytorką oraz elastyczność w ustalaniu godzin zajęć.

Joanna
26 listopada 2020

Polecam P.Monikę ma fantastyczne podejcie do dzieciaków jak mało kto potrafi zachęcic dzieciaki do nauki jestem jako rodzic zachwycona ,jest rzetelna punktualna i zawsze pomocna takze polecam kazdemu :-)

Łukasz Kowalczyk
25 listopada 2020

Gorąco polecam. P. Monika to miła rzetelna i kompetentna osoba. Ma dobre podejscie i przede wszystkim skuteczność. Pozdrawiam

Ewelina
17 września 2020

Na korepetycje do Pani Moniki uczęszczam od paru miesięcy , jest osobą bardzo profesjonalna ,zawsze przygotowaną do zajęć i otwartą. Jasno i umiejętnie potrafi przekazać swoją wiedzę , jak sama twierdzi zrobiłam duże postępy w języku francuskim. Polecam !

Artur Gryc
06 września 2020

Jestrm bardzo zadowolony. Polecam

Joanna V
03 września 2020

Uczeszczalam na zajecia do wielu szkol jezykowych, Instytutu jezyka francuskiego, zajecia indywidualne i w mojej opinii Pani Monika to najlepszy nauczyciel na jakiego udalo mi sie trafic. Moglam uczeszczac na zajecia tylko 3 msc ale jestem pod wielkim wrazeniem profesjonalizmu i zaangazowania Pani Moniki. Zajecia zawsze byly uszyte na miare moich potrzeb, ciekawe, czulam zaangazowanie ze strony Pani Moniki i staranie aby material byl dobrze wyjasniony i zrozumiany. Nigdy nie czulam pospiechu ani zniechecenia gdy kolejny raz popelnialam ten sam blad a wrecz spokoj ze strony lektorki i kolejne tlumaczenie w inny sposob tak zeby przyswoic material. Polecam serdecznie!

Sebastian Piotrowski
15 lipca 2020

Serdecznie mogę polecić Panią Monike dla osób które w szybkim czasie chcą nauczyć sie dobrze mowić po francusku.

Anna Błajda
09 lipca 2020

Jestem bardzo zadowolona z zajęć z panią Moniką. Dzięki lekcjom z tym nauczycielem zrobiłam duże postępy. Pani Monika jest zawsze przygotowana i w pełni zaangażowana. Podoba mi się to, że dopasowuje się do potrzeb ucznia, że korzysta z różnorodnych materiałów, a nie "leci po kolei z jednej książki". Pani Monika posiada dużą wiedzę, ale jednocześnie co bardzo ważne umiejętność przekazania tej wiedzy. Gorąco i szczerze polecam!

Weronika
03 lipca 2020

Zajęcia online - profesjonalnie zorganizowane (słuchanie, materiały interaktywne, materiały przed i po zajęciach). Pani Monika wyróżnia się ogromnym zaangażowaniem, jest zawsze przygotowana do zajęć, potrafi idealnie wpasować się w potrzeby językowe ucznia i rozwijać jego słabe strony. Terminy zajęć można też elastycznie zaplanować, co w moim przypadku jest ogromną zaletą. Polecam z czystym sumieniem tym, którzy naprawdę chcą nauczyć się parler français :)

Marcin Wilk
06 maja 2020

Wszystko super. Godne polecenia .

Izabela Paszkowska
03 maja 2020

Osoba niezwykle kompetentna, z ogromną wiedzą i pasją, która zapewnia intensywną i efektywną naukę w miłej atmosferze.

Joanna Kramerek
01 maja 2020

Nauczycielka mieszkała wiele lat we Francji, dzięki czemu lekcje z nią to język żywy. Zdecydowanie polecam!

Aniela Budnik
17 lutego 2020

Serdecznie polecam,bardzo miła osoba, super prowadzone zajęcia.Bardzo szybko się nauczyłam francuskiego!

Marta Kuś
26 stycznia 2020

Gorąco polecam.

Joanna Pawęska
26 stycznia 2020

Miła i przyjazna atmosfera. Fachowa pomoc, szybkie efekty. Polecam

Beata Buchowiecka
02 stycznia 2020

Polecam!!!
Indywidualne podejście, miła atmosfera, skuteczne techniki nauki.