le français pour tous - francuski dla wszystkich

Monika MB-ConsultingMgr/mgr inż.

669 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
80 zł /60 min.
Miejsce
Korepetycje Gorzów Wielkopolski (całe miasto)
U korepetytora
Lekcje online/Skype
Tak
Zakres
Szkoła podstawowa, Gimnazjum, Szkoła średnia, Studia, konsultacje językowe dla firm

Witam !

Organizuję kursy języka francuskiego na wszystkich poziomach zaawansowania. Proponuję zajęcia indywidualne - 80 zl/60 min, lub tez zajęcia w grupach 3 osobowych - 35 zl/60 min lub 4 osobowych - 30 zl/60 min.

Doświadczenie i wiedza zdobyte podczas czternastoletniego pobytu we Francji pozwoliły mi na opracowanie interesujących, konkretnych i przystępnych metod nauczania. Stawiam nacisk na komunikację, oprócz gramatyki uczę przede wszystkim prawdziwego języka, którym na co dzień posługują się Francuzi. Posiadam certyfikat potwierdzający znajomość języka francuskiego na poziomie biegłym - DALF C2. Wystawiam faktury.

Uczniom oraz studentom wytłumaczę trudne zagadnienia gramatyczne, dorosłych przygotuję do wyjazdu za granicę. Każde przygotowywane przeze mnie zajęcia są dostosowane do indywidualnych potrzeb oraz predyspozycji językowych kursantów. Przed każdymi zajęciami wysyłam materiał potrzebny do zajęć. 

Serdecznie zapraszam do kontaktu!


Opinie o korepetytorze (43)

Joanna
21 stycznia 2023

Pani Monika posiada ogromną wiedzę na temat języka francuskiego, zawsze dostosowuje się do ucznia, cierpliwie i skutecznie tłumaczy wszystkie niuanse językowe. Każde zajęcia to przyjemność z nauki. Gorąco polecam!

Greta
18 stycznia 2023

Serdecznie polecam!
Zajęcia z Panią Moniką to czysta przyjemność - zawsze merytoryczne i świetnie dopasowane do potrzeb :)

Kasia
29 czerwca 2022

Bonjour à tous! :) Jeśli szukasz kogoś do nauki tego fascynującego języka to gratulacje - właśnie znalazłeś/aś. Pani Monika jest świetną pedagożką i bardzo ciepłą osobą. Warto - ja byłam odblokowana na mówienie już od pierwszych zajęć (dla mnie szok, bo trzy lata liceum wieki temu nie zrobiły tego, a z P. Moniką udało się od pierwszego spotkania). Polecam

Ada
20 czerwca 2022

Bardzo polecam korepetycje z Panią Moniką! Każda lekcja jest przystępnie wytłumaczona, a tematy są przystosowane do potrzeby ucznia. Do tego super atmosfera :)

Lucyna
14 czerwca 2022

Bardzo polecam :) Zajęcia są profesjonalnie prowadzone, urozmaicone i przede wszystkim skuteczne. Tematy zajęć są praktyczne i ciekawe, to także poznanie kultury francuskiej. P. Monika stawia na to, aby jak najwięcej mówić w języku francuskim :)

Asia
06 czerwca 2022

Z racji tego, że mam już jakieś porównanie, jeżeli chodzi o zajęcia śmiało mogę polecić zajęcia z Panią Monika. Przez rok widzę już znaczną różnicę, coraz więcej rozumiem i nie wstydzę się mówić. Pani Monika zawsze przygotowana jest do swoich zajęć perfekcyjnie oraz stawia przede wszystkim nacisk na progres. Bardzo polecam wszystkim zarówno osobom początkującym takim jak ja, jak i tym, którzy mówią biegle.

Amadeusz
20 marca 2022

Zajęcia z Panią Moniką pozwoliły mi rozwinąć swój poziom francuskiego do tego stopnia, który był moim celem. Najbardziej doceniam zaangażowanie w prowadzone zajęcia oraz dostosowanie ich do moich aktualnych potrzeb. Widzę i słyszę efekty współpracy. Wszystkim serdecznie polecam.

Kaja Dudek
24 stycznia 2022

Bardzo lubię i polecam lekcje z Panią Moniką! Wszystko jest dobrze tłumaczone a materiały są idealnie dostosowane do poziomu ucznia. W krótkim czasie bardzo dużo się nauczyłam.
Serdecznie polecam!!

Monika Smolarek
24 stycznia 2022

Polecam każdemu lekcje z Panią Moniką!
Zajęcia są dostosowane pod nasz aktualny poziom i prowadzone są zawsze w ciekawy sposób — dzięki czemu nauka przebiega bardzo przyjemnie :D
Dużym plusem jest też elastyczność godzin — bez problemu można dopasować lekcje do pracy, czy szkoły :)

Gabrysia
27 października 2021

Zajęcia z Panią Monika są naprawdę przyjemne ! Wszystko jest jasno i zrozumiale wyjaśnione. Naprawdę polecam

Piotr Urbanek
26 października 2021

Polecam Panią Monikę. Potrzebę nauki języka francuskiego odkryłem po przeprowadzce do Luksemburga. Z Panią Moniką pracujemy od lipca 2019- kiedy to zacząłem od podstaw. Przez trochę ponad rok zajęć online doszedłem do poziomu B2 (poziom, na który zakwalifikowałem się w INL- państwowe centrum nauki języków obcych w Luksemburgu). Nic samo nie przyjdzie. Samemu trzeba poświęcić dużo czasu i pracy ale mając odpowiedniego nauczyciela- jest zdecydowanie łatwiej. Dlatego z czystym sumieniem polecam Panią Monikę.

Piotr Urbanek
26 października 2021

Polecam Panią Monikę. Potrzebę nauki języka francuskiego odkryłem po przeprowadzce do Luksemburga. Z Panią Moniką pracujemy od lipca 2019- kiedy to zacząłem od podstaw. Przez trochę ponad rok zajęć online doszedłem do poziomu B2 (poziom, na który zakwalifikowałem się w INL- państwowe centrum nauki języków obcych w Luksemburgu). Nic samo nie przyjdzie. Samemu trzeba poświęcić dużo czasu i pracy ale mając odpowiedniego nauczyciela- jest zdecydowanie łatwiej. Dlatego z czystym sumieniem polecam Panią Monikę.

Joanna
11 października 2021

Polecam z czystym sercem korepetycje u Pani Moniki .Profesjonalne podejście do każdej lekcji . Moja przygoda z j.francuskim dzięki Pani Monice trwa już drugi rok .

Gabriela Romaniszyn
07 października 2021

Zajęcia z panią Moniką są naprawde przyjemne, wszystko czego nie rozumiem jest wyjaśnione jasno i zrozumiale????Bez dwóch zdań polecam????

Monika Sposób
06 sierpnia 2021

Z wielką przyjemnością polecam zajęcia z Panią Moniką. Zajęcia z Panią Moniką to świetna przygoda z językiem francuskim. Pani Monika wręcz „zaraża” pasją do języka i Francji. Zadziwia mnie Jej doskonałe przygotowanie do każdych zajęć. Świetnie dobrana tematyka zajęć, autorskie materiały, a także cierpliwość i pozytywne nastawienie-to wszystko sprawia, że chce się mówić i ma się coraz większy apetyt na naukę francuskiego. Na lekcjach Pani Moniki nie ma nudy!

Dominika Hołod
03 sierpnia 2021

Nie spodziewałam się, że nauka francuskiego może być tak przyjemna! Z panią Moniką nie ma rzeczy niezrozumiałych. Zawsze wszystko rzetelnie zostaje wyjaśnione, materiały są idealnie dostosowane do poziomu ucznia. Każdemu gorąco polecam! :D

Alicja
18 maja 2021

Pani Monika uczy mnie francuskiego od nie całego roku i jest świetna. Bardzo polecam

Magdalena
17 maja 2021

Pani Monika jest nauczycielką jęz. francuskiego mojego syna od września tego roku. Szukaliśmy nauczyciela, który zainteresuje go językiem oraz pomoże nastoletniemu synowi w opanowaniu materiału. To był strzał w 10, p. Monika jest zawsze przygotowana, pomocna oraz punktualna. Z czystym sumieniem polecam tego nauczyciela! Korepetycje obejmują nie tylko materiał szkolny ale również zagadnienia wykraczające poza wymagania szkolne, głównie „mówienie”, ponieważ teraz mieszkamy poza Polska, więc syn musi komunikować się w tym języku, a tu była największa bariera. Mam możliwość porównania poziomu reprezentowanego przez nauczycieli ponieważ już 3 raz zmienialiśmy nauczyciela francuskiego. Jeszcze raz polecam w 100% tego nauczyciela!

Grazyna Pawęska
16 maja 2021

sumienna., kompetentna, polecam

Elżbieta
16 maja 2021

Pani Monika ma bardzo dobre podejście do uczniów. Moje dzieci bardzo chętnie uczestniczą w zajęciach. Rozmawiają, motywują się wzajemnie. Szybko pokonały barierę przed próbą mówienia, jestem bardzo zadowolona z metod jakimi pracuje p. Monika. Bardzo dobry kontakt z korepetytorem. Polecam

Adam
16 maja 2021

Polecam w 100% . Pełen profesjonalizm i zaangażowanie.
Indywidualne podejście do ucznia. Już po miesiącu zajęć widziałem duża poprawę i swobodę w posługiwaniu się językiem francuskim.

Patryk Skubi
14 maja 2021

Bardzo dobra organizacja zajęć. Konkretny plan nauczania. Nacisk na komunikację. Same pozytywy. Polecam

Karolina Grupińska
14 maja 2021

Pani Monika jest osobą niezwykle zaangażowaną w nauczanie. Zajęcia prowadzone są bardzo profesjonalnie i w miłej atmosferze. Mój poziom językowy bardzo szybko się podniósł.

Ola Kolodziej
26 kwietnia 2021

Serdecznie polecam Pania Monike! Indiwidualne podejscie do ucznia, przygotowane materialy, ktore dostepne sa dla ucznia w formie online. Pani Monika jest bardzo profesjonalna i cierpliwa :) lekcje odbywaja sie w odpowiednim dla mnie tempie i dzieki Pani Monice zaczelam zauwazac szybkie i znaczne postepy!

Ania
01 kwietnia 2021

Bardzo polecam zajęcia z Panią Moniką. W bardzo dobry sposób wszystko tłumaczy. Zajęcia są prowadzona w miłej atmosferze.

Paula
30 marca 2021

Bardzo polecam zajęcia, każda lekcja świetnie przygotowana. Jestem bardzo zadowolona a poziom znajomości języka rośnie z każdym spotkaniem!:)

Agnieszka
08 lutego 2021

Zdecydowanie polecam zajęcia z panią Moniką. Zawsze przygotowana do zajęć, niezwykle kompetentna i profesjonalna. Doskonale wie jak dostosować zagadnienia do potrzeb. Służy dobrą radą zarówno pod względem językowym jak i merytorycznym (w moim przypadku pani Monika przygotowywała mnie do rozmowy o pracę w j. francuskim). Nie mogłam trafić na lepszego korepetytora!

Agata
03 stycznia 2021

Gorąco polecam zajęcia z Panią Moniką. Zajęcia online są prowadzone profesjonalnie oraz ciekawie. Dostosowane do potrzeb, zróżnicowane oraz progresywne. Dodatkowym atutem jest dobry kontakt z korepetytorką oraz elastyczność w ustalaniu godzin zajęć.

Joanna
26 listopada 2020

Polecam P.Monikę ma fantastyczne podejcie do dzieciaków jak mało kto potrafi zachęcic dzieciaki do nauki jestem jako rodzic zachwycona ,jest rzetelna punktualna i zawsze pomocna takze polecam kazdemu :-)

Łukasz Kowalczyk
25 listopada 2020

Gorąco polecam. P. Monika to miła rzetelna i kompetentna osoba. Ma dobre podejscie i przede wszystkim skuteczność. Pozdrawiam

Ewelina
17 września 2020

Na korepetycje do Pani Moniki uczęszczam od paru miesięcy , jest osobą bardzo profesjonalna ,zawsze przygotowaną do zajęć i otwartą. Jasno i umiejętnie potrafi przekazać swoją wiedzę , jak sama twierdzi zrobiłam duże postępy w języku francuskim. Polecam !

Artur Gryc
06 września 2020

Jestrm bardzo zadowolony. Polecam

Joanna V
03 września 2020

Uczeszczalam na zajecia do wielu szkol jezykowych, Instytutu jezyka francuskiego, zajecia indywidualne i w mojej opinii Pani Monika to najlepszy nauczyciel na jakiego udalo mi sie trafic. Moglam uczeszczac na zajecia tylko 3 msc ale jestem pod wielkim wrazeniem profesjonalizmu i zaangazowania Pani Moniki. Zajecia zawsze byly uszyte na miare moich potrzeb, ciekawe, czulam zaangazowanie ze strony Pani Moniki i staranie aby material byl dobrze wyjasniony i zrozumiany. Nigdy nie czulam pospiechu ani zniechecenia gdy kolejny raz popelnialam ten sam blad a wrecz spokoj ze strony lektorki i kolejne tlumaczenie w inny sposob tak zeby przyswoic material. Polecam serdecznie!

Sebastian Piotrowski
15 lipca 2020

Serdecznie mogę polecić Panią Monike dla osób które w szybkim czasie chcą nauczyć sie dobrze mowić po francusku.

Anna Błajda
09 lipca 2020

Jestem bardzo zadowolona z zajęć z panią Moniką. Dzięki lekcjom z tym nauczycielem zrobiłam duże postępy. Pani Monika jest zawsze przygotowana i w pełni zaangażowana. Podoba mi się to, że dopasowuje się do potrzeb ucznia, że korzysta z różnorodnych materiałów, a nie "leci po kolei z jednej książki". Pani Monika posiada dużą wiedzę, ale jednocześnie co bardzo ważne umiejętność przekazania tej wiedzy. Gorąco i szczerze polecam!

Weronika
03 lipca 2020

Zajęcia online - profesjonalnie zorganizowane (słuchanie, materiały interaktywne, materiały przed i po zajęciach). Pani Monika wyróżnia się ogromnym zaangażowaniem, jest zawsze przygotowana do zajęć, potrafi idealnie wpasować się w potrzeby językowe ucznia i rozwijać jego słabe strony. Terminy zajęć można też elastycznie zaplanować, co w moim przypadku jest ogromną zaletą. Polecam z czystym sumieniem tym, którzy naprawdę chcą nauczyć się parler français :)

Marcin Wilk
06 maja 2020

Wszystko super. Godne polecenia .

Izabela Paszkowska
03 maja 2020

Osoba niezwykle kompetentna, z ogromną wiedzą i pasją, która zapewnia intensywną i efektywną naukę w miłej atmosferze.

Joanna Kramerek
01 maja 2020

Nauczycielka mieszkała wiele lat we Francji, dzięki czemu lekcje z nią to język żywy. Zdecydowanie polecam!

Aniela Budnik
17 lutego 2020

Serdecznie polecam,bardzo miła osoba, super prowadzone zajęcia.Bardzo szybko się nauczyłam francuskiego!

Marta Kuś
26 stycznia 2020

Gorąco polecam.

Joanna Pawęska
26 stycznia 2020

Miła i przyjazna atmosfera. Fachowa pomoc, szybkie efekty. Polecam

Beata Buchowiecka
02 stycznia 2020

Polecam!!!
Indywidualne podejście, miła atmosfera, skuteczne techniki nauki.