Korepetycje z fizyki - firma OFFICIA

OFFICIA 30 lat
Mgr/mgr inż. - doktorant
Wszystkie oferty korepetytora (7)

575 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
70 zł /60 min.
Miejsce
Korepetycje Gliwice (całe miasto)
U ucznia/ u korepetytora
Lekcje online/Skype
Nie
Przedmiot
Zakres
Szkoła podstawowa, Gimnazjum, Szkoła średnia, Studia

OFFICIA - służba edukacji!

Świadczymy usługi korepetytorskie na zamówienie z szerokiego zakresu nauki: matematyki, fizyki, chemii oraz informatyki. Naszą uwagę skupiamy na: Żory i okolice, Suszec, Gliwice, Katowice, Rudziczka, Mizerów, Kryry, Kobielice, Radostowice, Czarków, Poręba oraz Pszczyna. Oferujemy kontakt z najlepszymi młodymi korepetytorami, którzy mają już doświadczenie z nauczaniem innych. Każdy z nas doskonale wie czego brakuje we współczesnej edukacji w szkołach publicznych. Wiemy co powinno zostać zmienione i poprawione. Z doświadczenia nabranego w czasie wczesnej edukacji, jesteśmy świadomi w jaki sposób wiedza powinna zostać przekazana drugiej osobie. Każdy korepetytor jest pasjonatem swojej dziedziny naukowej i to w niej, każdy z nas zdobył bardzo dużo osiągnięć i wiele doświadczenia.

Informacje ogólne :

  • Cena korepetycji to 70 zł/h brutto. Możliwość utworzenia grupy dwu- lub trzyosobowej, gdzie koszt to 45 zł/h na osobę brutto. Zajęcia takie możliwe po wcześniejszym uzgodnieniu szczegółów z korepetytorem.
  • Korepetycje z zakresu matematyki, fizyki, chemii i informatyki z zakresu podstawowego, rozszerzonego oraz ponadprogramowego (zajęcia przygotowawcze na studia).
  • Udzielamy korepetycji w Żorach, Gliwicach, Katowicach oraz innych miastach woj. Śląskiego po uprzedniej konsultacji. Obszary udzielanych korepetycji różnią się u korepetytorów.
  • Możliwość wykupienia cotygodniowych, regularnych zajęć o określonych godzinach, dla wybranego korepetytora lub jednorazowych zajęć na zlecenie. Oferujemy również pomoc w realizacji projektów szkolnych/uczelnianych, a także w rozwiązywaniu pojedynczych ćwiczeń przez internet.

Oferujemy :

  • Korepetycje - profesjonalne i indywidualne podejście do ucznia. Sprawdzone metody nauczania, które wypracowaliśmy sobie w okresie edukacji.
  • Materiały edukacyjne - nasze autorskie materiały do nauczania. Sprawdzają one w szybki sposób wiedzę nabytą przez naszego ucznia.
  • Świadomość programowa - Znajomość aktualnego programu nauczania w szkołach podstawowych i średnich.
  • Horyzont działań - Szeroki zakres dziedzin naukowych, z których udzielamy korepetycji.

Aby zachować schludność ogłoszenia, zachęcamy do sprawdzenia szczegółowych informacji odnośnie naszych korepetytorów (ich sylwetek), zakresu udzielanych korepetycji na stronie firmy oraz na facebook’u pod tą samą nazwą, www.OFFICIA.pl. Wszelkich dodatkowych informacji udzielamy drogą elektroniczną (kontakt@officia.pl) oraz telefonicznie pod numerem 575 491 793. W sytuacji, gdy nie możemy odebrać, na pewno w wolnej chwili oddzwonimy. Odpisujemy również na wiadomości SMS.


Opinie o korepetytorze (1)

Martyna
08 listopada 2018

Korepetycje z Panem Marcinem Musielakiem to coś czego brakuje w szkole, która w żaden sposób nie próbuje pokazać nam nauki od tak fantastycznej strony (przynajmniej nie u nas...). Poszczególne zagadnienia z chemii, które były dla mnie czarną magią stały się oczywiste i banalnie proste. Pan Marcin ma ogromną wiedzę i niesamowite doświadczenie w nauczaniu innych co szybko było widać. Otrzymałam również dużo własnych materiałów także ze źródeł uniwersyteckich, które o dziwo okazały się bardzo przydatne.