Matematyka - ta podstawowa jak i rozszerzona :)

Patryk Janke InviMed - Europejski Centrum Macierzyństwa 26 lat
Mgr/mgr inż.
Wszystkie oferty korepetytora (3)

513 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
50 zł /60 min.
Miejsce
Korepetycje Gdynia (całe miasto)
U ucznia/ u korepetytora
Lekcje online/Skype
Nie
Zakres
Szkoła podstawowa, Gimnazjum, Szkoła średnia

Witam serdecznie!

Jestem Patryk a matematyka - z racji kierunku, jaki ukończyłem, była jednym z podstawowych i obowiązkowych przedmiotów na mojej Uczelni.

Jestem absolwentem Biotechnologii Leków na Wydziale Chemicznym Politechniki Gdańskiej a obecnie realizuje swoje pasje jako Embriolog w Klinice Leczenia Niepłodności. Matematyka nie sprawiała mi problemów na żadnym etapie mojego kształcenia się. Bardzo lubiłem rozwiązywać stawiany mi problem - a w razie niepowodzeń - chętnie słuchałem i pochłaniałem cenne rozwiązania. Z czasem, ich użyteczność jest zauważalna w życiu codziennym ze zdwojoną siłą!

Myślę, że doświadczenie i wiedzę, które nabywałem na uczelni, pozwolą mi w pełni świadomy i oczywisty sposób przygotować Ciebie do kartkówki/sprawdzianu/testu/egzaminu. Wyznaję indywidualne, nienarzucalne i komfortowe tempo pracy - przecież w tym wszystkim chodzi o to - żeby zrozumieć :).

Swój czas chętnie poświęcę uczniom Szkół podstawowych i Liceum. Jeżeli będę w stanie móc Tobie pomóc na Studiach - również biorę taką opcję pod uwagę. Opanowanie tajników matematyki to tak naprawdę teoria poparta dużą ilością zadań - ale  bez obaw. Pomogę :).

Preferuję lekcję u siebie w Gdyni Centrum. Dojazdy również wchodzą w grę, jednak raczej na terenie Gdyni. Kwestia do dogadania.

Serdecznie zapraszam do współpracy - tej jednorazowej jak i długoterminowej :).


Opinie o korepetytorze (0)

Brak opinii