Biologia na każdym poziomie. Matura rozszerzona.


660 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
60 zł /60 min.
Miejsce
Korepetycje Wrocław (Śródmieście)
U ucznia/ u korepetytora
Lekcje online/Skype
Tak
Zakres
Szkoła podstawowa, Gimnazjum, Szkoła średnia

Cześć!

Jestem studentką kierunku lekarskiego, która już od paru lat udziela efektywnych korepetycji.

Co mogę dla Ciebie zrobić?

Przygotuję Cię do matury rozszerzonej z biologii. Będziemy pracować w oparciu o KLUCZ MATURALNY oraz o aktualne wymagania przedmiotowe. Pomogę Ci zarówno podczas przygotowań od 1 klasy liceum, jak i przebrniemy razem przez powtórki w klasie maturalnej. Na każdych zajęciach zasypię Cię niezliczoną ilością zadań, testów i materiałów dodatkowych. Odpowiem na każde nurtujące Cię pytanie i rozwiążemy każde problematyczne zadanie. Nasza współpraca nie ograniczy się tylko do zajęć. Zawsze będę dostępna telefonicznie, mailowo lub na messengerze. 

Pomogę w nauce do kartkówek i sprawdzianów! Masz problemy z opanowaniem bieżącego materiału? Sposób przekazywania wiedzy przez nauczyciela w szkole Ci nie odpowiada? Razem nadrobimy braki, a nawet opanujemy dodatkowy materiał. 

Chętnie pomogę też w przygotowaniu do Olimpiady Biologicznej i konkursu przedmiotowego z biologii, którego byłam laureatką.

Istnieje możliwość dojazdów i zajęć online.

Zapraszam :)


Opinie o korepetytorze (8)

Aleksandra
31 stycznia 2020

Córka przez chorobę miała duże zaległości w szkole. Korepetytorka tłumaczyła rozdziały, które córka miała zdawać na sprawdzianach. Robiły też razem zadania, a część z nich powtarzała się nawet na sprawdzianach. Córka zdała semestr na 4, więc jesteśmy zadowolone, a na przyszły semestr będziemy się starać o 5. Dziękujemy.

Stefan
24 września 2019

Pani Anita jest bardzo profesjonalną korepetytorką, cierpliwą i godną zaufania. Jeśli zależy Wam na efektywnym przygotowaniu do matury z biologii, to nie mogliście lepiej trafić!

Marcin
20 września 2019

Bardzo profesjonalne korepetycje. Chodziłem na korepetycje od stycznia i dzięki nim mniej bałem się matury rozszerzonej w maju. Dostałem się na biotechnologie :)

Agnieszka
04 września 2019

Pani Anita jest korepetytorem z prawdziwego zdarzenia. Mojego syna sprawnie i wyczerpującąco przygotowała do matury. Dzięki niej Patryk w dniu egzaminu miał uporządkowaną wiedzę oraz schematy rozwiązywania zadań w małym paluszku :) udało się, w październiku mi syn rozpoczyna swój wymarzony kierunek! Dlatego z całego serca możemy polecać Panią Anię!

Małgorzata
27 sierpnia 2019

Syn miał zaliczenie komisyjne z biologii. Pani Anita pomagała mu w przygotowaniach. Zdał.

Ola
29 lipca 2019

Poprawiłam maturę z biologii o ponad 30%!! A byłam przypadkiem beznadziejnym i na korki zaczęłam chodzić dopiero w styczniu ;) Od października zaczynam farmację <33

Kacper
21 lipca 2019

Dostałem się z 2 listy na lekarski do Wrocławia dzięki korepetycjom. Polecam!!!

Monika
08 listopada 2018

Chodzę aktualnie do 3 klasy liceum, Pani Anita pomaga mi z biologią od 2 klasy i przygotowuje mnie do matury. Dzięki niej zamiast 3, mam prawie same piątki! :)