Francuski lekcje

Laboratorium Języka Francuskiego Laboratorium Języka Francuskiego Mgr/mgr inż.

505 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
80 zł /60 min.
Miejsce
Korepetycje Warszawa (Białołęka)
U ucznia
Lekcje online/Skype
Tak
Zakres
Szkoła średnia, Studia

Witam wszystkich!

Jestem romanistką, posiadam certyfikat DALF C2 oraz dyplom podyplomowych studiów na kierunku Metodyka  Nauczania Języków Obcych. Posiadam doświadczenie pracy w szkole publicznej, jako lektor języka w szkole językowej, od wielu lat prowadzę zajęcia indywidualne z języka francuskiego. Uczę przede wszystkim młodzież licealną , studentow i dorosłych. Moimi uczniami są zarówno początkujący, jak i Ci, którzy chcieliby w efektywny sposób rozwinąć posiadane kompetencje. Ze mną nauczysz się zarówno gramatyki, jak i komunikacji.

Posiadam wieloletnie doświadczenie, dużo nateriałów dopasowanych do potrzeb językowych moich uczniow.

Oferuję regularny, indywidualny tryb nauki języka, ktory mobilizuje ucznia do systematycznej pracy.

Cena za godzinę zajęć przy zapisie do końca sierpnia wynosi 80 zł . To cena standardowej lekcji raz w tygodniu. Wystawiam faktury.  
Zainteresowane  osoby zapraszam do kontaktu mailowego,  esemesowego. 

Odpiszę tak szybko, jak  to będzie możliwe (zazwyczaj tego samego dnia i nie później niż w ciągu 24 godz)  W zapytaniu proszę o zawarcie krótkiej informacji na temat poziomu zaawansowania, motywacji, oczekiwań względem intensywnosci zajęc w tygodniu; preferowana pora dnia.

Obecnie nie prowadzę zajęć z dojazdem do ucznia . 

Joanna

Laboratorium Języka Francuskiego

 


Opinie o korepetytorze (8)

Joanna Małecka
23 stycznia 2022

Moja córka po wakacyjnej podróży do Francji zapragnęła nauczyć się języka tego kraju. Szczęśliwie trafiła do Pani Joanny - nauczycielki z pasją, potrafiącą motywować do nauki, wspierającą i kompetentną. Lekcje przebiegają w miłej atmosferze, są pełne treści i zróżnicowanych zadań. Polecam! Joanna

Tomasz Zmyslony
10 czerwca 2021

Szczerze polecam Panią Joannę. Jej lekcje są zawsze interesujące, intensywne i za zarazem bardzo interesujące. Pani Joanna na bierząco monitoruje postęp w nauce i dobiera takie materiały aby wyciągać z lekcji maksimum wiedzy. Dziękuję Joanno.

Je recommande vraiment Mme Joanna. Ses cours sont toujours intéressants, intensifs et drôles à la fois. Elle suit vos progrès et adapte chaque leçon pour en tirer le maximum. Merci, Joanna.

Milena
04 stycznia 2021

Zajęcia z Panią Joanną przez Skype są równie efektywne, co zajęcia stacjonarne. Przy włączeniu kamerki nie widzę większej różnicy w kontakcie. Nie jesteśmy wyłączeni z lekcji, ponieważ czytając czy mówiąc Pani Joanna na bieżąco koryguje błędy. Zajęcia online są też bardzo wygodnym rozwiązaniem zwłaszcza, gdy chcemy przełożyć zajęcia na inny termin. Polecam zajęcia u Pani Joanny!

Katarzyna
28 grudnia 2020

Lekcje prowadzone przez Panią Joannę przez Skype'a są efektywne. Nauczycielka przygotowuje dużo zróżnicowanego materiału, który przesyła przez maila co ułatwia powtarzanie i samodzielną naukę. Polecam zajęcia z Panią Joanną.

Anna Oliszewska
23 stycznia 2019

Pani Joanna bardzo dobrze uczy języka francuskiego. Robi to w sposób profesjonalny i z pasją. Na lekcje do niej przychodzi się z przyjemnością. Nawet trudne tematy gramatyczne zostają opanowane. Ogromną zaletą jest przerabianie dużej ilości materiału ze słuchu - co niesamowicie wpływa na postęp w nauce języka.

Grażyna Zielińska
10 stycznia 2019

Pani Joanna prowadzi ciekawe zajęcia w sposób nowoczesny. Porusza tematy współczesne związane z gospodarką, historią i kulturą Francji. Logicznie i przystępnie objaśnia problemy gramatyczne. Materiały do słuchania są przesyłane na adres mailowy, więc można je odsłuchiwać wielokrotnie w ciągu tygodnia, a to bardzo poprawia wymowę. Moja bliska znajoma z Francji tak podsumowała naszą ostatnią rozmowę telefoniczną "Quel progres tu fais en francais", to właśnie efekt zajęć z p. Joanną.

Agnieszka Kopec
09 stycznia 2019

Bardzo dobry nauczyciel, Pani Joanna jest wymagająca, konsekwentna, na zajęciach zawsze mam możliwość mówić po francusku, słuchać tekstów, czytać, zawsze powtarzamy materiał z zajęć poprzednich w celu utrwalenia materiału, słówek i konstrukcji zdaniowych. Bardzo polecam :)

Dominik Makowski
26 listopada 2018

Pani Joanna jest świetnym korepetytorem. Szybko pomogła mojemu synowi nadrobić zaległości w nauce a z czasem sprawiła że syn pokochał francuski!