Nauczyciel z dyplomem i pasją-Bielsko-Biala/skype

Anna 27 lat
Mgr/mgr inż.

Wyślij wiadomość:

Cena
60 zł /60 min.
Miejsce
Korepetycje Bielsko-Biała (całe miasto)
U ucznia/ u korepetytora
Lekcje online/Skype
Tak
Zakres
Szkoła podstawowa, Gimnazjum, Szkoła średnia, Studia, osoby dorosłe

Kim jestem i jakie mam doświadczenie?

Jestem nauczycielem języka angielskiego z wykształcenia i z pasji. W 2018 r. ukończyłam studia licencjackie na kierunku filologia angielska o specjalizacji nauczycielskiej w Kolegium Języków Obcych na Politechnice Śląskiej. Dwa lata później uzyskałam dyplom magistra na kierunku Lingwistyka na Uniwersytecie Jagiellońskim. 

W lipcu 2016 r. wróciłam z rocznego pobytu w Wielkiej Brytanii , gdzie mieszkałam z rodziną angielską, u której pracowałam jako au-pair - opiekunka do dzieci. Tam uczęszczałam też na dodatkowy kurs języka angielskiego w The Henley Collage oraz zdałam egzamin Certificate in Advanced English przeprowadzany przez University of Cambridge (CAE) na ocenę A.

Przed dwa lata pracowałam w szkole językowej, a samych korepetycji udzielam już od 10 lat. Mam paroletnie doświadczenie w uczeniu języka angielskiego zarówno dzieci w wieku przedszkolnym jak i maturzystów oraz osób dorosłych. Obecnie pracuję w międzynarodowej firmie, w której codziennie posługuję się językiem angielskim w kontaktach biznesowych. 

Co oferuję?

Zajęcia przeprowadzam z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb ucznia, dlatego w trakcie lekcji przerabiamy gramatykę, ćwiczymy komunikację albo rozprawiamy się z typami zadań pod egzamin, do którego się przygotowujesz - skupię się na tym, co wedug Ciebie jest najważniejsze. 

Przygotowuję własne materiały edukacyjne, często oparte na autentycznych materiałach w języku angielskim (teksty z angielskiej prasy, fragmenty programów BBC itd.). Oferuję także możliwość wypożyczenia książek w j.angielskim oraz przygotowanie materiałów do dodatkowej pracy w domu. 

Na lekcje szczególnie zapraszam maturzystów oraz osoby chcące przełamać barierę językową i mówić płynnie po angielsku.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszam do kontaktu mailowego.
Cena zajęć może się różnić w zależności od ich długości, miejsca zajęć oraz poziomu.


Opinie o korepetytorze (0)

Brak opinii