KOREPETYCJE Z MATEMATYKI KLASA 4 5 6 7 8


Wyślij wiadomość:

Cena
199 zł /720 min.
Zakres
Szkoła podstawowa

KOREPETYCJE Z MATEMATYKI DLA KLAS 4-8 PRZEZ CAŁY ROK ;)
KOD RABATOWY -20% : KURS2018 ( ważny do końca września )
Więcej info -> http://annazabinska.pl/
Liczba miejsc ograniczona!


Opinie o korepetytorze (6)

Tata Roberta
28 września 2018

Syn (7 klasa) uczyl sie juz z dwoch lekcji przygotowujac sie do matematyki w szkole i jest zachwycony jak kurs mu pomogl - zwykle mial problemy ze zrozumieniem tlumaczenia nauczycielki. Polecam kursy, sa bardzo profesjonalne, z dobrym podejsciem do dzieci i tlumaczone w jasny, latwy do zrozumienia sposob.

Mikołaj L.
24 września 2018

Bardzo dobry kurs!
Lekcje wytłumaczone prostym językiem. Mój syn jest w 7 klasie i dopiero dzięki temu kursowi zaczął rozumieć bieżące tematy! Cena niska, jak na tyle lekcji.

Magdalena
23 września 2018

Kurs bardzo nam się podoba, razem z córką słuchamy. Córka rozumie zagadnienia i mówi, że Ania Ż. lepiej tłumaczy niż jej własna pani w szkole. Ja natomiast jestem w stanie dzięki tym lekcjom przypomnieć sobie matematykę, którą miałam w szkole dawno temu 😀. Widzę też, gdzie moje dziecko robi błędy. Super pomysł a cena rewelacja jak za tyle lekcji. Dziękujemy!!!

Kasia W.
12 września 2018

Fajny kurs! ;) Podobają mi się lekcje! ;)

Małgorzata
12 września 2018

Każda lekcja bardzo dobrze wytłumaczona! Podoba mi się to, że moja córka może mieć od razu dostęp do wszystkich lekcji! Myślę, że jest to dobry sposób by utrwalić sobie materiał, który był w szkole! Pierwszy tydzień mamy już za sobą! ;) Aktualnie córka wszystko rozumie! Ja nie byłam w stanie wytłumaczyć jej matematyki! Zobaczymy jak pójdzie nam z materiałem w kolejnych tygodniach! ;)

Anna
12 września 2018

Polecam kurs!