Warsztaty oraz zajęcia z fotografii

Anna Geziuk 33 lata
Mgr/mgr inż. - doktorant

668 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
75 zł /60 min.
Miejsce
Korepetycje Warszawa (całe miasto)
U ucznia/ u korepetytora
Lekcje online/Skype
Nie
Zakres
Szkoła podstawowa, Gimnazjum, Szkoła średnia, Studia

Jeżeli czujesz, że fotografia jest Twoją życiową drogą, a może chcesz -po prostu - dokształcić się w tej dziedzinie pod okiem doświadczonej i coraz bardziej cenionej w „szerokim świecie” fotograf, te zajęcia są dla Ciebie!

 

Moje szerokie doświadczenie i życzliwe podejście pozwoli Ci pokonać wiele przeszkód na drodze do zdobywania wiedzy, umiejętności i wprawy niezbędnej w warsztacie fotografa, zarówno jeżeli tworzy portrety, reportaże, zdjęcia wnętrz, produktowe, czy krajobrazy.

 

Co zdecydowanie wyróżnia moją ofertę z innych tego typu, to moje osiągnięcia. Mimo młodego wieku, obecnie każda z przeprowadzonych przeze mnie sesji mody zostaje opublikowana w zagranicznym piśmie fashion o światowym zasięgu (lista publikacji znajduje się poniżej). Warto dodać, że moją rolą jest nie tylko tworzenie zdjęć: organizuję sesje, współpracuję z makijażystką, wizażystami, stylistami i projektantami. Dodatkowo sama często zajmuję się stylizacją. Te doświadczenia wzmacniają moje umiejętności pracy z ludźmi. Podczas sesji dbam o dobrą atmosferę, tak też postępuję podczas zajęć, w których ważny jest dla mnie szacunek dla ucznia. Pracuję zarówno w plenerze jak i we własnym studio fotograficznym – co też oferuję jako prowadząca zajęcia.

 

Mój warsztat fotograficzny jest szerszy niż moda. Jeszcze jako studentka (kulturoznawstwo i studium fotograficzne) tworzyłam zdjęcia reportażowe współpracując z różnymi podmiotami, wygrywałam konkursy fotograficzne, a nawet wyznaczałam trendy, jak w przypadku zdjęcia z Maratonu Wrocław.

Prowadziłam działalność gospodarczą zajmując się fotografią portretową, wnętrz (m.in. współpraca z Lokum Development, Groupon), a także produktową. Swoje zdjęcia wystawiałam też w galeriach sztuki.

 

Na drodze rozwoju ważne jest, żeby spotkać doświadczoną i życzliwą osobę. Jeżeli takiej szukasz – dobrze trafiłeś. Zapraszam!

 

Posiadam własne w pełni wyposażone studio fotograficzne w Warszawie.

 

Anna Geziuk

geziuk.com


Opinie o korepetytorze (0)

Brak opinii