Warsztaty oraz zajęcia z fotografii

Anna Geziuk geziuk.com37 lat
Mgr/mgr inż. - doktorant

668 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
130 zł /60 min.
Miejsce
Korepetycje Warszawa (całe miasto)
U ucznia/ u korepetytora
Lekcje online/Skype
Tak
Zakres
Szkoła podstawowa, Gimnazjum, Szkoła średnia, Studia

Jeżeli czujesz, że fotografia jest Twoją życiową drogą, a może chcesz dokształcić się w tej dziedzinie pod okiem doświadczonej i coraz bardziej cenionej w „szerokim świecie” fotograf, te zajęcia są dla Ciebie!

 

Jestem doświadczonym fotografem i dydaktykiem. Mam na swoim koncie dziesiątki sesji zdjęciowych oraz liczne publikacje w zagranicznych czasopismach o modzie i sztuce.

 

Specjalizuję się w fotografii mody oraz reklamowo-produktowej. Mam rownież doświadczenia w organizowaniu sesji oraz w stylizacji.

 

Wykonywałam zdjęcia reklamowe i zajmowałam się produkcją i/lub stylizacją sesji zdjęciowych m.in. dla projektantów mody i marek odzieżowych, firm: np. Lokum Deweloper, Groupon Polska, salonów fryzjerskich, biur projektowych, restauracji oraz dla osób prywatnych.

 

Posiadam doświadczenia w reportażu. Pracowałam dla prasy i wielu podmiotów ( koncertów oraz imprez sportowych o randze ogólnopolskiej i światowej). Otrzymałam liczne nagrody. Uzupełnieniem moich umiejętności jest praca z obrazem ruchomym, z lustrzanką w roli kamery, jak również oświetlanie planu filmowego.

 

Moja praca dydaktyczna rozpoczęła się kilka lat temu od prywatnych, idywidualnych zajęć fotograficznych i retuszerskich. Obecnie prowadzę szkolenia indywidualne i grupowe z różnych rodzajów fotografii oraz stylizacji. Jestem również wykładowcą historii sztuki (kierunek Scenografia i Kostiumografia).

 


Opinie o korepetytorze (0)

Brak opinii