Język angielski - korepetycje


663 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
35 zł /60 min.
Miejsce
Korepetycje Kraków (całe miasto)
U ucznia/ u korepetytora
Lekcje online/Skype
Nie
Zakres
Szkoła podstawowa, Gimnazjum, Szkoła średnia, Studia, Język biznesowy/korporacyjny

Jestem absolwentem Rachunkowości i controllingu na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie, studentem Filologii angielskiej i niemieckiej na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie, a także pracownikiem międzynarodowej firmy Aon Hewitt na stanowisku Analityk finansowy. W swej pracy każdego dnia obcuję z językiem angielskim i doskonale orientuję się, co jest wymagane, by odnaleźć się w środowisku biznesowym, gdzie płynny angielski jest podstawową umiejętnością. Wieloletnia nauka języka angielskiego, poznanie wielu metod, a także codzienna praktyka w tym języku dają niepowtarzalną szansę, by zacząć szlifować swój angielski pod okiem osoby, która wskaże, co jest istotne, co należy poprawić, a czym nie warto się przejmować. 

Oferuję korepetycje na wszystkich poziomach nauczania (szkoła podstawowa, gimnazjum, liceum, studia), włącznie z możliwością przygotowania do rozmowy rekrutacyjnej dla osób poszukujących pracy na studiach lub świeżych absolwentów.

Precyzyjny wywiad pozwoli na określenie potrzeb, naświetli obszary wymagające poprawy, a także pozwoli na ustalenie warunków współpracy.

Serdecznie zapraszam do współpracy wszystkich, którym zależy na rozwinięciu swoich umiejętności, a także zdobycia szlifów w języku angielskim o profilu ogólnym i biznesowym.


Opinie o korepetytorze (0)

Brak opinii