Ostatnie miejsca! Matura 2022!

Aleksandra 25 lat
Mgr/mgr inż.

Wyślij wiadomość:

Cena
80 zł /60 min.
Miejsce
Korepetycje Bielsko-Biała (całe miasto)
Pokaż na mapie
U ucznia/ u korepetytora
Lekcje online/Skype
Tak
Przedmiot
Zakres
Szkoła podstawowa, Gimnazjum, Szkoła średnia

Witam wszystkich Państwa, którzy chcą, aby ich dziecko zachowało systematyczność w nauce, nadrobiło ewentualne braki i dało sobie szansę na wysokie noty z chemii w szkole, a także wspaniałe wyniki z części przyrodniczej egzaminu końcowego po szkole podstawowej, egzaminu zawodowego w technikum, a przede wszystkim- egzaminu maturalnego na poziomie rozszerzonym, w przygotowaniu do którego się specjalizuję . Przygotowuję również do olimpiad!!

Dysponuję narzędziami pozwalającymi na pełnowymiarowe przeprowadzanie lekcji za pośrednictwem platformy MS Teams, bez strat wynikających z braku kontaktu bezpośredniego . 

Przede wszystkim witam Was uczniowie,którzy chcecie bezpośrednio zwrócić się o pomoc. Jestem pasjonatką chemii, absolwentką biochemii na Uniwersytecie Jagiellońskim.
Mam doświadczenie w pracy z młodszymi,jak i starszymi uczniami. Nie jednego wyciągnąłem z chemicznych problemów na studiach!
Moi uczniowie studiują obecnie prestiżowe kierunki, takie jak medycyna, stomatologia, biotechnologia czy inżynieria biomedyczna na najlepszych polskich uczelniach.
Za pośrednictwem platformy Microsoft Teams mogę zaoferować doskonałej jakości korepetycje online, przetestowane niejednokrotnie w praktyce.
Dysponuje bardzo szerokim zakresem materiałów jeśli chodzi o część teoretyczną oraz jeszcze szerszym zakresem materiałów do nauki praktycznej,która odbywa się poprzez rozwiązywanie ogromnych ilości zadań,co pomaga utrwalić i usystematyzować wiedzę. Stawiam na pracę kreatywną i dynamiczną.
[*Od swoich uczniów oczekuję regularnego i skrupulatnego przygotowania do zajęć. *]

Nie zwlekaj! Nie odkładaj nauki na później! Po powrocie do szkoły wszyscy zarzucą Cię natłokiem materiałów. Zachowaj systematyczność w miłej atmosferze, papciach na nogach i z kubkiem herbaty w ręku przy swoim własnym biurku. Razem damy czadu!


Opinie o korepetytorze (0)

Brak opinii