korepetycje język hiszpański

Wiktoria Tabisz 23 lata
Lic./inż.

723 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
40 zł /60 min.
Miejsce
Korepetycje Bytom (całe miasto)
Pokaż na mapie
U ucznia/ u korepetytora
Lekcje online/Skype
Tak
Zakres
Szkoła podstawowa, Gimnazjum, Szkoła średnia, Studia

Serdecznie zapraszam na korepetycje z języka hiszpańskiego skierowane zarówno do osób chcących zacząć nową przygodę z tym językiem, jak i do tych, które chcą poszerzać swoją wiedzę.

Moje doświadczenie:
Jestem absolwentką filologii hiszpańskiej na Uniwersytecie Śląskim. Wcześniej ukończyłam liceum z sekcją dwujęzyczną (język hiszpański). Kończąc szkołę średnią zdałam maturę na poziomie dwujęzycznym oraz maturę hiszpańską, dzięki czemu posiadam certyfikat Bachillerato (hiszpańskie świadectwo maturalne).
Dodatkowo posiadam duże doświadczenie w prowadzeniu zajęć: nauczam hiszpańskiego prywatnie już od 2 lat oraz pracuję jako lektorka w szkole językowej.

Co oferuję:
Oferuję korepetycje na poziomie A1,A2,B1,B2. Z mojej strony zapewniam materiały, pomoce naukowe oraz sympatyczną atmosferę na zajęciach. 
Świadczę również pomoc w przygotowaniu do różnego rodzaju egzaminów lub testów, bądź po prostu w posługiwaniu się tak pięknym językiem jak hiszpański :) 

Serdecznie zapraszam!

*preferuję prowadzenie zajęć w Bytomiu, natomiast inne miasta też wchodzą w grę, dlatego jeśli piszą Państwo o możliwość zajęć to proszę od razu o podanie miasta, ewentualnie okolicy.


Opinie o korepetytorze (0)

Brak opinii