Korepetycje - kurs do sierpnia z matematyki!


798 Wyświetl numer
51997735

Wyślij wiadomość:

Cena
50 zł /60 min.
Miejsce
Korepetycje Gdynia (całe miasto)
Pokaż na mapie
U ucznia/ u korepetytora
Lekcje online/Skype
Tak
Zakres
Szkoła podstawowa, Gimnazjum, Szkoła średnia

Student IV. roku kierunku lekarskiego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego zaprasza serdecznie uczniów szkół średnich i podstawowych na skompresowany kurs przygotowujący do poprawki z obowiązkowej matury z Matematyki!

Oferuję rzetelne, szybkie przygotowanie do egzaminu w oparciu o przygotowane przeze mnie strategie związane z nauką od podstaw jak i powtórkowe. W ramach współpracy udostępniam uczniom w formie elektronicznej, szeroką gamę aktualnych materiałów w formie zbiorów zadań, osobiście przygotowanych fiszek oraz innych pomocy dydaktycznych. Jestem również do dyspozycji dla uczniów w sieci (dopuszczam opcję prowadzenia zajęć online jak również jestem zawsze dostępny na Facebooku, gdzie prowadzę większość korespondencji), w przypadku nieprzewidzianych problemów, bądź też pytań absolutnie niecierpiących zwłoki.

Uważam się za osobę cierpliwą, pomysłową, towarzyską i komunikatywną. Zawsze staram się tworzyć na zajęciach atmosferę, w której uczeń czuje się komfortowo, przy czym jestem konsekwentny w realizacji postawionych celów. Wierzę, że dostatecznie dobrze znam polski system edukacji i typowe problemy uczniów by być wstanie zaadresować je w adekwatny sposób, wyeliminować słabsze strony i wątpliwości moich kursantów. Zajęcia prowadzę w sposób interaktywny, nastawiony na ucznia i dostosowany do jego indywidualnych potrzeb. Poruszam zagadnienia opracowywane na zajęciach w sposób przemyślany. Przygotowany przeze mnie plan nauki ułatwia i przyśpiesza pracę.

Dni i godziny zajęć staram się w miarę możliwości dopasowywać do klienta.


Prowadzę zajęcia również w formie online z wykorzystaniem tablicy multimedialnej bitpaper.io


Cena podana w ogłoszeniu tyczy się zajęć prowadzonych na miejscu u mnie w domu, cena wyższa bierze pod uwagę możliwość dojazdu do ucznia.

Zajęcia u mnie, organizuje w Gdyni Centrum, przy ulicy Świętojańskiej tuż przy Urzędzie Miasta.


Zapraszam raz jeszcze!
Adam Żuczek

Numer telefonu:  798 071 604


Opinie o korepetytorze (0)

Brak opinii