Akademia Nauki Chemii


505 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
200 zł /60 min.
Miejsce
Korepetycje Warszawa (całe miasto)
U korepetytora
Lekcje online/Skype
Tak
Przedmiot
Zakres
Szkoła podstawowa, Gimnazjum, Szkoła średnia, Studia, olimpiady ogólnopolskie oraz międzynarodowe

Profesjonalne podejście i dobry kontakt sprawią, że odniesiesz swój Sukces . Gwarantuję wysoki poziom kultury osobistej oraz otwartość na indywidualne potrzeby Uczniów. Chemia jest moją pasją, jest ciekawa , logiczna – nie trzeba uczyć się jej na pamięć. Jeśli dobrze poznasz i zrozumiesz jej podstawy stanie się wprost oczywista !

Materiał obejmuje 8 działów, pierwszy z nich: budowa atomu jest kluczem do pozostałych – dzięki niemu wszystko ułoży się w logiczną całość. Wszystkie zajęcia są zaplanowane , a przekazywana wiedza uporządkowana . Pytania na arkuszach konkursowych z chemii czy z matury zawierają co roku podobne zagadnienia. Trzeba tylko wiedzieć jak dobrze się do nich przygotować.

Każdego ucznia traktuje w sposób indywidualny, personalizuję indywidualny plan pracy w zależności od jego potrzeb. Wszystko podczas zajęć robione jest z myślą o uczniu i jego potrzebach. Chemię staram się przekazywać w taki sposób, aby była przyjemnością , skomplikowaną terminologię chemiczną zamieniam w proste doświadczenia, przez co każdy z moich podopiecznych dużo chętniej oraz szybciej przyswaja wiedzę. Jestem również autorem wielu publikacji oraz twórcą zadań maturalnych dostosowanych specjalnie do potrzeb każdego z moich uczniów.

KURSY MATURALNE – MATURA EXPRESS OF CHEMISTRY

Prowadzę również "przyspieszony" kurs maturalny dla maturzystów w największych miastach Polski , którego głównym celem jest utrwalenie i usystematyzowanie wiedzy potrzebnej do egzaminu maturalnego. Podczas zajęć powtarzana jest niezbędna teoria oraz rozwiązujemy razem zadania maturalne na zróżnicowanym poziomie. Jednym z wielu celów jest również nauka poprawnych zapisów,  w zadaniach otwartych, oraz zwrócenie uwagi uczniów na tzw. słowa klucz . Każdy z uczniów otrzymuje ode mnie materiały, które pozwalają na podsumowanie materiału oraz komplet zadań dla sprawdzenia wiadomości. Podczas całego cyklu, uczestnik dostaje około 100 arkuszy maturalnych , które następnie są przeze mnie sprawdzane, oczywiście poza zajęciami. Kurs trwa od 7 do 8 miesięcy. Zajęcia odbywają się z nastawieniem na indywidualność każdego z moich uczniów, grupy są więc mało liczne (zawierają od 3 do 5 osób).

Zajęcia grupowe mają bardzo atrakcyjną cenę, nauka w grupie to większa motywacja! Kursy odbywają zarówno w formie stacjonarnej oraz online jako tzw. webinaria. 


W razie jakichkolwiek pytań pozostaję do dyspozycji.

Specjalizuję się w przygotowaniach do Konkursu Chemicznego i Egzaminu Maturalnego.
I also prepare students for the International Baccalaureate. (IB Chemistry SL, HL)

"NAUKA CHEMII NA MIARĘ XXI WIEKU"

O mnie:
Od najmłodszych lat mojego życia, chemia była moją pasją, każdego dnia zdobywam nowe umiejętności w zakresie chemii i nie tylko. To co robię, czyli przekazywnie wiedzy moim adeptom sprawia mi niesamowitą radość . Uwielbiam wydobywać z ludzi to, co najlepsze , towarzysze im w osiąganiu celów od początku do samego końca. Realizacja cudzych marzeń jest moją pasją , którą spełniam każdego dnia. Bez względu na to, czy uczeń jest mniej lub bardziej zdolny staram się z każdego wyszlifować diament . Wszystko, czym zajmuję się od paru lat mogę określić w dwóch słowach: odpowiedzialność i działanie. Odpowiedzialność pozwala pomagać innym , a działanie jest siłą napędową by móc dawać pomoc .

Serdecznie zapraszam na moją stronę , tutaj dowiesz się więcej szczegółów związanych z nauką w mojej Akademii, technikach nauki stosowanych przeze mnie oraz znajdziesz *odpowiednią ofertę dla siebie i swoich potrzeb. Poniżej umieszczony jest link do mojej strony, na którą serdecznie zapraszam. 

academyofchemistry. pl 

Zajęcia grupowe prowadzone są na terenie największych miast Polski takich jak: Warszawa, Wrocław, Kraków, Katowice, Łódź, Gdańsk, Opole, Poznań


Opinie o korepetytorze (10)

Natalia
17 lipca 2018

Pan Maciej to najlepszy nauczycieli jakiego znam. Pozwolił mi uwierzyć we własne możliwości i dostać się na stomatologię. 92% z matury z chemii mówi samo za siebie. Cena korepetycji jak najbardziej adekwatna do jakości. Wysoka kultura osobista, ogromna wiedza i sposób jej przekazania sprawia, że chemię naprawdę można polubić. Polecam w 100%.

Franciszek
25 czerwca 2018

Korepetycje prowadzone na bardzo wysokim poziomie. Wysokie wymagania, ale także pełne wsparcie, ogromna wiedza i indywidualne podejście. Pan Maciej potrafi świetnie zobrazować różne chemiczne zagadnienia w sposób przejrzyście trafiający do ucznia, a nie recytować formułki jak to robią nauczyciele w szkołach. Bardzo polecam.

Piotr
23 czerwca 2018

Świetnie prowadzone zajęcia! Poziom nauczania na bardzo wysokim poziomie. Pan Maciej jest bardzo dyspozycyjny i nie ma problemu z udzieleniem np. dodatkowych korepetycji. Polecam =]

Dominika
22 czerwca 2018

Maciej przed każdym stawia ambitne cele. Ceni jakość. Jest wymagający wobec uczniów ale też dużo wymaga od siebie. Nie pamiętam, abym zadała chociaż jedno pytanie, na które nie znałby odpowiedzi. W chwilach kryzysu potrafi człowieka zmobilizować. Pracując z Maciejem, wypracowuje się też swego rodzaju "wielozadaniowość" pozwalającą m.in. na połączenie nauki na studiach oraz przygotowania do matury. Dodatkowo jes to świetny człowiek, pełen zaangażowania, z którym zawsze można się dogadać. Sympatyczne uosobienie i profesjonalizm idą tutaj w parze :)

Nicol
10 czerwca 2018

Maciej tłumaczy wszystko w jasny i zrozumiały sposób. Lekcje dostosowane są indywidualnie do potrzeb i umiejętności ucznia.
Każde zajęcia są przyjemnością, a nawet najtrudniejsze zagadnienia po lekcjach z Maciejem nie sprawiają kłopotu.
Cieszę się, że miałam przyjemność pracy z Maciejem. Jego zaangażowanie i pasja pomagają osiągnąć zaplanowany wcześniej cel. Z całego serca polecam!

Ania
05 czerwca 2018

Nauczyciel kompletny; wysoka kultura osobista, głębokie zrozumienie przekazywanej wiedzy, procesów maturalnych, gotowość do ciągłego przewyższania swoich własnych metod, sposobów uczenia. Innymi słowy, Maciej nie tylko uczy, ale również, a może przede wszystkim - uczy jak się uczyć. Pięć gwiazdek!

Alicja
04 czerwca 2018

Zajęcia z Panem Maciejem pozwoliły mi na dokładne zgłębienie wiedzy z zakresu chemii. Od teraz żadne zadanie nie jest mi straszne, choć wcześniej nie było to takie oczywiste. Pan Maciej dysponuje ogromną wiedzą, którą potrafi przekazać w efektywny sposób. Serdecznie polecam korepetycje z Panem Maciejem.

Ola
04 czerwca 2018

Pan Maciek jest bardzo sympatyczną i zorganizowaną osobą . Wie jak zmotywować do nauki , co umożliwia osiągnięcie sukcesu . Zawsze służy pomocą , a swoją pracę wykonuje rzetelnie , sumiennie i z pasją . W 8 miesięcy nadrobiłam zaległości z całego liceum .Naprawdę polecam !

Marek
31 maja 2018

Jestem pod wrażeniem zajęć u Pana, poprawiłem oceny a groziła mi ocena niedostateczna z chemii, ostatnio nawet zacząłem interesować się chemią, nie mam słów aby móc Panu podziękować !
Polecam z całego serca - Marek

Konrad
29 maja 2018

Szczerze polecam, nie znalazłem nigdy lepszej osoby, mogę przyznać ze Maciej to taki „bóg” chemii, nic go nie zaskoczy żadne zadanie i pytanie; daje 10/10