język niemiecki profesjonalnie i bezstresowo


504 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
50 zł /60 min.
Miejsce
Korepetycje Bytom (całe miasto)
U korepetytora
Lekcje online/Skype
Tak
Zakres
Gimnazjum, Szkoła średnia, Studia, niemiecki w biznesie

Niemieckim władam biegle od najmłodszych lat. Swoje umiejętności doskonaliłam w trakcie licznych pobytów u naszych zachodnich sąsiadów, co pozwoliło mi na zdobycie solidnego przygotowania językowego, a w konsekwencji ułatwiło wybór kierunku studiów.

Jestem absolwentką germanistyki o specjalności nauczycielskiej oraz studiów doktoranckich na Uniwersytecie Śląskim, gdzie zgłębiam wiedzę z zakresu literaturoznawstwa. Ponadto od kilku lat prowadzę zajęcia ze studentami filologii germańskiej. Obecnie intensywnie pracuję nad ukończeniem swej rozprawy doktorskiej.

Proponuję korepetycje w 100% dostosowane do potrzeb klienta, kładąc duży nacisk na praktyczne zastosowanie języka oraz ćwiczenie tych sprawności, które zwykle umykają podczas zajęć grupowych. Chętnie korzystam z własnych materiałów, które stanowią ciekawe uzupełnienie tradycyjnych treści podręcznikowych.

Oferuję konwersacje na poziomie native speaker oraz przygotowanie do egzaminów na każdym poziomie zaawansowania. Gwarantuję miłą i bezstresową atmosferę oraz profesjonalne podejście do kwestii dydaktycznych.

W razie pytań zachęcam do kontaktu. Serdecznie zapraszam! :)

Adres e-mail: annabarcichowska@gmail.com

 


Opinie o korepetytorze (0)

Brak opinii