Angielski przez Skype - wystawiam faktury

Andrzej Beszczyński AB LINGUA Andrzej Beszczyński31 lat
Mgr/mgr inż.

731 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
120 zł /60 min.
Miejsce
Korepetycje Warszawa (całe miasto)
U korepetytora
Lekcje online/Skype
Tak
Zakres
Szkoła podstawowa, Gimnazjum, Szkoła średnia, Studia

“Gra­nice mo­jego języ­ka są gra­nica­mi mo­jego świata.” – Ludwig Wittgenstein

AB LINGUA Andrzej Beszczyński
_Make your Future Perfect _

Szukasz nauczyciela , który jest doświadczony , a jednocześnie miły i cierpliwy ?
Kogoś kto Cię zmobilizuje i sprawi, że zrozumiesz oraz nauczysz się angielskiego ?
Kto pomoże Ci szybko zobaczyć postępy i w końcu przełamać barierę językową ?
Kto spokojnie , profesjonalnie i zrozumiale wyjaśni Ci zawiłą gramatykę?
Z kim porozmawiasz na ciekawe tematy, a jednocześnie skupisz się na tym, czego najbardziej potrzebujesz i osiągniesz swój cel?

Hello and welcome :)

 

Nazywam się Andrzej Beszczyński i od lat prowadzę własną firmę szkoleniowo-tłumaczeniową AB LINGUA . Jestem przede wszystkim anglistą z powołania , choć dzięki pasji do języków nauczyłem się także czeskiegosłowackiego oraz niemieckiego.
Studiowałem na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu , gdzie oprócz tytułu magistra zdobyłem także wyróżnienie od prezydenta miasta dla najlepszych absolwentów i opublikowałem swoją pierwszą pracę naukową w Currents.  
Mieszkałem i pracowałem również przez dwa lata w Wielkiej Brytanii.
Ukończyłem kursy egzaminatora Cambridge FCE, CAE, CPE, KET, PET, BEC i pracowałem jako tester języka angielskiego na rozmowach rekrutacyjnych w korporacjach, lektor oraz trener biznesu w firmach - Business English Coach, a także dla firm takich jak Samsung i Europejskie Centrum Szkoleń .
Ukończyłem również studia podyplomowe na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunku tłumaczenia ustnego konferencyjnego w profesjonalnych kabinach tłumaczeniowych.
Obecnie uczę wielu kursantów z całej Polski i zagranicy, głównie Wielkiej Brytanii, Niemiec, Norwegii i Szwecji, a także współpracuję z wieloma firmami, w tym z Allegro, telewizją TVN oraz Stowarzyszeniem Filmowców Polskich i wciąż rozwijam się na kursach metodycznych i trenerskich , ponieważ człowiek uczy się całe życie. :)

 

Oferuję:
- Zajęcia na m.in. Skype, Facebook/Messenger, Whatsapp , Zoom, Microsoft Teams, Google Meet 
- Profesjonalne nauczanie języka na każdym poziomie
Indywidualne podejście i program dopasowany do potrzeb 
Swobodę i elastyczność w doborze terminów
Zorganizowane , praktyczne i unikalne lekcje 
- Możliwość pracy indywidualnej , bądź w grupie
- Rozwijające zajęcia dla dzieci i młodzieży
- Widoczne postępy , konwersacje i przełamanie bariery językowej
- Przygotowanie do certyfikatów językowych (m.in. MATURA   Cambridge FCE, CAE, CPE, KET, PET, BEC, IELTS, TOEFL, TOEIC, BULATS, LCCI )
Symulacje rozmowy o pracę z odpowiednio dobranymi pytaniami
Pomoc w pisaniu i sprawdzeniu CV, maili, prac domowych etc. (Po lekcji nie jesteśmy dla siebie obcy. Potrzebujesz pomocy językowej? Napisz!)
- Zajęcia Business English dostosowane do branży (negocjacje, prezentacje, role play)
Specjalistyczne słownictwo z dowolnych dziedzin, również IT
Materiały najlepszych wydawnictw i zestawy spersonalizowanych notatek z każdej lekcji
- Pełną poufność (możemy omawiać materiały związane z Twoją pracą) 
- Przygotowanie do wyjazdu za granicę
- Przyjazną atmosferę i ratunek w każdej językowej sytuacji :)

 

Cena za zajęcia:

- przy 1 osobie - 120 zł

- przy 2 osobach - 75 zł za osobę
- przy 3 osobach - 60 zł za osobę

WYSTAWIAM FAKTURY!

ODWOŁANIE ZAJĘĆ Bezpłatne odwołanie zajęć na 24 godziny przed planowaną lekcją. Zajęcia odwołane później są w pełni płatne.

Pod moją opieką znalazło się już ponad 2000 zadowolonych uczniów, obecnie współpracuję z dumną 80.
Choć doba nie ma 48h, [ [ [ [ [postaram się znaleźć czas dla każdego. Nie gryzę :)

Zadzwoń lub napisz pod 
nr. tel [731 888 315]
and make your Future Perfect ! :)

facebook[kropka]com/AB-Lingua-Angielski- z-Andrzejem-135496245335426


Opinie o korepetytorze (70)

Rafał
17 maja 2024

Pracuję w branży IT, angielskiego uczę się od kilku lat, a z Andrzejem współpracuję od ponad roku. Jestem bardzo zadowolony z lekcji. Zajęcia są ciekawe, tematy zróżnicowane i dostosowane do potrzeb ucznia. Nie ma bezrefleksyjnego przerabiania książki, z którym stykałem się wcześniej. Duży nacisk na mówienie daje szybkie postępy. Spotkania po angielsku, które mam w pracy nie są już tak stresujące jak kiedyś. Zawsze można liczyć na Andrzeja także poza zajęciami, jego pomoc jest nieoceniona.

Anna
06 lipca 2023

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Andrzejem. Praktyczne zajęcia pomogły mi przełamać mój strach przed mówieniem. Moja gramatyka też się poprawiła. Dzięki pomocy Andrzeja udało mi się w przeciągu roku osiągnąć moje cele. Przeprowadziłam się do Anglii, znalazłam tutaj pracę i bez problemu porozumiewam się po angielsku w pracy i poza nią.

Wiktor
05 grudnia 2022

Bardzo polecam zajęcia z Panem Andrzejem. Atmosfera na lekcjach jest bardzo przyjemna a czas wykorzystany do maksimum, dzięki czemu można się bardzo dużo nauczyć. Dodatkowo Pan Andrzej posiada dużą wiedzę na temat realiów życia w Anglii oraz języka codziennego, dzięki czemu zajęcia stają się jeszcze ciekawsze. Lektor stawia też nacisk na mówienie, co pomaga przełamać barierę. Pan Andrzej zawsze udziela językowego wsparcia również poza lekcjami. Żaden nauczyciel jakiego miałem nie angażował się nawet w połowie tak, jak on.

Natalia
02 sierpnia 2022

Z Panem Andrzejem przez rok nauczyłam się więcej niż przez kilka ostatnich lat nauki w szkole. Zaczynając na pierwszej lekcji od podstaw (przedstawiania się, układania prostych zdań) w kilka miesięcy zostałam przygotowana do napisania zarówno matury podstawowej jak i rozszerzonej z angielskiego. Materiał tłumaczony był dokładnie i rzetelnie, ale nie przytłaczająco. Pan Andrzej był zawsze przygotowany do zajęć, pracowaliśmy z pomocą podręczników oraz własnych materiałów Pana Andrzeja. Miło wspominam przebieg lekcji, świetnie przekazywana wiedza w miłej atmosferze. Dzięki Panu Andrzejowi polubiłam angielski!

Joanna
10 maja 2022

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Andrzejem. Zajęcia pomogły mi przełamać mój strach przed mówieniem. Moja gramatyka znacznie się poprawiła. Dzięki pomocy Andrzeja udało mi się w przeciągu roku osiągnąć moje cele. Przeprowadziłam się do Anglii, znalazłam tutaj pracę i bez najmniejszego problemu porozumiewam się po angielsku w pracy i poza nią.

Iga
10 lutego 2022

Andrzej to niekwestionowany Mistrz w swoim fachu. Mówienie po lekcjach z nim przychodzi mi już znacznie łatwiej. W końcu czuję, że moja bariera językowa znika. Z Andrzejem idę pewnym krokiem do przodu i w kilka miesięcy z nim dało mi znacznie więcej niż ponad 10 lat nauki w szkole Gramatyka z Andrzejem nie jest już tak straszna jak kiedyś. Poza tym Andrzej to bardzo zaangażowany i sympatyczny człowiek o szerokich zainteresowaniach. Dzięki temu można z nim porozmawiać na każdy temat. Uwielbiam jego poczucie humoru. Zajęcia z Andrzejem to świetna inwestycja w przyszłość. Polecam najgoręcej.

Maciej
02 grudnia 2021

Bardzo polecam. Elastyczne podejście do godzin i terminów lekcji, tematy i przebieg są dostosowywane do potrzeb i próśb kursanta. Poza materiałami z zajęć dostaję różne ćwiczenia i przydatne linki na maila. Lekcje prowadzone są w sposób profesjonalny. Po kilku miesiącach widzę postęp w swoim poziomie angielskiego, więc na pewno zostanę na dłużej!

Anna
12 listopada 2021

Pan Andrzej jest niesamowitym lektorem! Pomimo naszych (bardzo!) wczesnych spotkań, Pan Andrzej witał mnie nie tylko uśmiechem, ale też bardzo rzetelnym przygotowaniem do zajęć. Udało mu się bardzo szybko odczarować mój strach przed angielskim!

Elastyczność, indywidualne podejście, niesamowita wiedza oraz różnorodność materiałów dydaktycznych to tylko nieliczne plusy współpracy z Panem Andrzejem.

Serdecznie polecam!

Jan
08 października 2021

Na lekcjach widać, że prowadzi je osoba z zamiłowaniem do nauki a taka łatwość w przekazywaniu wiedzy nie trafia się często. Na zajęciach dokładnie przerobiliśmy to, o co poprosiłem i jestem bardzo zadowolony z efektów. Wszystko na plus, gorąco polecam.

Dorota
24 sierpnia 2021

Bardzo polecam Pana Andrzeja! Zajęcia prowadzone są w bardzo przyjaznej atmosferze oraz w ciekawy sposób. Podczas zajęć można się nauczyć bardzo wiele - polepszyć konwersację, gramatykę, rozumienie tekstów pisanych jak i słuchanych oraz poszerzyć słownictwo. Wyciągnęłam z zajęć bardzo wiele i jestem bardzo zadowolona. Świetnie wykorzystany czas!

Andrzej Beszczyński

Bardzo dziękuję za opinię. Jak widać ciężka praca przyniosła efekty.

Tomasz
25 czerwca 2021

Stanowczo polecam. Oprócz całkowitej znajomości języka angielskiego, posiada także wiedzę od strony zachowań w życiu codziennym Anglików, co zdecydowanie ułatwia kontakt. Aktualnie kończę studia na uczelni technicznej i w związku z tym potrzebowałem podszkolić swój poziom językowy, zarówno w mowie jak i w piśmie. Otrzymałem też kilka ciekawych wskazówek których nigdy nie usłyszałem przez kilka lat nauki w szkole. Oprócz dużej wiedzy oraz umiejętności dydaktycznych, Andrzej prezentuje też wysoką kulturę osobistą. Podczas zajęć panuje luźna (w granicach zdrowego rozsądku) atmosfera. Jeszcze raz polecam każdemu.

Andrzej Beszczyński

Dziękuję za opinię. Zajęcia z Tobą to czysta przyjemność.

Kasia
18 maja 2021

Nie mogłam trafić lepiej! :)

Zajęcia z Andrzejem to nauka żywego języka bez sztampowych podręczników i przynudzania!
Wybrałam zajęcia przez Skype i jestem zachwycona tym rozwiązaniem. Lekcje odbywają się w bardzo przyjemnej atmosferze. Zajęcia dostosowane do indywidualnego poziomu ucznia. Konwersacje, fragmenty wideo, nagrania mp3, gramatyka + słownictwo, wspólne ćwiczenia i prace domowe pozwalające utrwalić wiadomości - pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Rewelacja, takiej osoby szukałam. Zajęcia z Andrzejem to dla mnie sama przyjemność. Gorąco polecam! :)

Andrzej Beszczyński

Dziękuję za tak miłe słowa. Zaangażowanie jest obustronne - bardzo się starasz i robisz wszystko jak należy. Oby tak dalej :)

Wiktoria
10 marca 2021

Z chwilą gdy rozpoczęłam współpracę z Panem Andrzejem od razu poczułam, że jest to lektor z pasją. Mało jest osób, które oprócz nacisku na gramatykę i konwersacje, kładą go również na kulturę danego kraju, a jest to niesamowicie ważne. Pan Andrzej jest bardzo miły, uprzejmy i pozytywny a zajęcia prowadzone przez niego są interesujące. Na pewno nikt nie będzie na nich siedział jak na szpilkach :)

Polecam serdecznie!

Mikołaj
16 lutego 2021

Andrzej to wyjątkowy lektor! Posiada szeroki zakres wiedzy o języku nie tylko tym stosowanym na co dzień ale również zagadnień powiązanych z biznesem w Wielkiej Brytanii i USA. Dzięki Andrzejowi doskonalę swój warsztat wymowę i poszerzam zasób słownictwa. Wszystkie zajęcia prowadzone są bardzo starannie a tematy dostosowane są do moich indywidualnych potrzeb. Co ważne, Andrzej przy całym swoim profesjonalizmie nie stracił ludzkiej twarzy, dzięki czemu atmosfera na lekcjach jest bardzo przyjazna i sprzyja nauce.

Kacper
22 stycznia 2021

Najbardziej profesjonalny korepetytor jakiego udało mi się poznać :) . Współpraca z p. Andrzejem okazuje się nie tylko przystępna i łatwa forma przysposabiania wiedzy, ale również pewna forma rozrywki.
Dzięki niestandardowemu podejściu oraz pełni zaangażowania, nie sposób jest się nie nauczyć angielskiego. Wiem z autopsji że da się wyjść z poziomu zerowego do ,,nieco bardziej wyrafinowanego''. Indywidualne podejście, świetnie zorganizowane zajęcia ,odpowiednio dopasowany system nauczania w zależności od poziomu zaawansowania suwerena składają się na imponujące wyniki. Bardzo się cieszę że mogłem się uczyć u pana Andrzeja, dla przybliżenia mojej sprawy dodam jeszcze że po niecałym roku nauki, jestem w stanie nie tylko czytać ale pisać po angielsku. Może nie mówię jak przysłowiowy Native Speaker, ale przynajmniej nie mam już żadnych oporów przed podjęciem konwersacji z moimi partnerami biznesowymi, czego nie mogę powiedzieć o początkach mojej przygody z angielskim.
Panie Andrzeju, serdecznie dziękuje za nieskazitelny profesjonalizm w przekazywaniu British/American English!

Angelika
15 stycznia 2021

Jestem opornym uczniem co do nauki języków obcych. Jednak moja praca sprawiła, że moje językowe umiejętności musiałam znacznie poprawić. Dziękuję za każdą lekcję, dzięki Panu nie mam problemów z komunikacją w języku angielskim.
Profesjonalne podejście, miła atmosfera . Polecam całym sercem każdemu kto szybko chce poprawić swoje umiejętności a nawet nauczyć się od podstaw języka!

Andrzej Beszczyński

Wcale nie takim opornym, raczej bardzo pracowitym :) Jak widać praktyka czyni mistrza. Bardzo dziękuję za tak miłe słowa.

Wiktor
11 stycznia 2021

Bardzo polecam zajęcia! Różnorodne, dopasowane do ucznia i bardzo przyjemne. Z zajęcia na zajęcia widzę postępy, dzięki profesjonalnemu podejściu i dużej ilości konwersacji umiem coraz więcej i coraz mniej boję się mówić po angielsku:)
Zajęcia są ciekawe a Pan Andrzej bardzo sympatyczny i cierpliwy :) wszystko wytłumaczy, zapisze najważniejsze rzeczy i słówka, prześle materiały.
Plusem jest też elastyczność w ustalaniu kolejnych zajęć. Warto!

Agata
05 stycznia 2021

Uczęszczam na zajęcia do Andrzeja od ponad pół roku, od poziomu początkującego.

Andrzej jest niezwykle zaangażowany, lekcje uzupełnia ciekawymi materiałami i zadaniami. Podsyła ciekawe podcasty, filmiki, piosenki, teksty tak bym w ciągu tygodnia nie zapomniała o angielskim;)

Zajęcia z Andrzejem są starannie zaplanowane, a materiał jest dobrany do moich postępów i możliwości. Jeżeli coś sprawia mi trudność w nauce, wykazuje się sporą cierpliwością, a na mailu po zajęciach mam podwójną porcje ćwiczeń i zadań z tego tematu! Podczas lekcjach nie da się leniuchować, zawsze mam poczucie dobrze wykorzystanego czasu.

Andrzej ma praktyczne podejście do nauki języka, uczy nie tylko słówek i gramatyki, ale też „filozofii” angielskiego i zaradności w jego posługiwaniu się. Wiele czasu podczas zajęć poświęcamy na konwersacje.

Andrzej jest lektorem, który przeżywa i cieszy się postępami swojego ucznia – to motywuje i zobowiązuje :)

Ala
17 grudnia 2020

Jestem bardzo zadowolona z zajęć. Zaczęłam naukę zupełnie od podstaw, a teraz po roku nauki czuję, że dogadam się praktycznie w każdej sytuacji. Zajęcia są dostosowane do ucznia. Oprócz standardowej nauki chciałam skupić się na angielskim biznesowym, który przyda mi się w mojej pracy. Cieszę się, że trafiłam na Andrzeja. Ma bardzo szeroka wiedzę i możemy porozmawiać na wszystkie tematy, również te biznesowe. Oczywiście wszystko po angielsku :)

Andrzej Beszczyński

Bardzo dziękuję. To wszystko dzięki Twojej motywacji :)

Klaudia
14 grudnia 2020

Andrzej jest profesjonalnym, pełnym pasji lektorem. Każda lekcja jest dla mnie zarówno efektywna, jak i bardzo przyjemna.

Andrzej potrafi stworzyć swobodną, pełną ciepła atmosferę, przy czym jest nauczycielem wymagającym i wykorzystującym każdą sekundę zajęć w stu procentach. Po naszych lekcjach zawsze czuję, że mój czas i pieniądze zostały dobrze spożytkowane.

Co więcej, Andrzej jest lektorem kreatywnym i otwartym na współpracę. Podsuwa wiele dodatkowych materiałów, urozmaica lekcje, wymyśla nowe tematy konwersacji tak, żeby nigdy nie było nudno. Kiedy proszę o więcej informacji z danego obszaru, Andrzej w czasie pozalekcyjnym szuka odpowiedzi i dzieli się ze mną dodatkowymi pomocami naukowymi.

Miałam w życiu wielu nauczycieli angielskiego ale dopiero teraz odczuwam taką skuteczność w przekazywaniu wiedzy. Pierwszy raz nauka języka jest dla mnie prawdziwą przyjemnością. Z głębi serca polecam Andrzeja.

Agnieszka
09 grudnia 2020

Fajne i skuteczne lekcje z naciskiem na komunikację. Czuję, że każda minuta jest wykorzystana do maksimum, bo rozmawiamy bardzo dużo po angielsku, na polski przechodzimy tam, gdzie trzeba się wytłumaczyć. Miła atmosfera, dużo śmiechu i pozytywnej atmosfery dodały mi wiarę w siebie. Lekcje przez Skype okazały się wbrew pozorom bardzo wygodne. Już po kilku tygodniach byłam w stanie komunikować się bez strachu. Rozmowy na przeróżne tematy pozwalają mi w skutecznie poszerzyć słownictwo.

Jeśli naprawdę chcesz nauczyć się angielskiego , to jest świetny przewodnik
i po języku i po kulturze angielskiej. Jeśli masz motywację, Andrzej pomoże Ci wyciągnąć jak najwięcej ze spędzonego czasu. Inwestycja bardzo opłacalna. Także moja ocena to zdecydowanie więcej niż 5!

Marta
07 grudnia 2020

Bardzo cenię Pana. Przygotował moją córkę do matury rozszerzonej z angielskiego, którą następnie napisała na 94%. Teraz jest studentką pierwszego roku medycyny na UJ. Jestem ogromnie zadowolona ze współpracy, moja córka również. Powyższy nauczyciel jest bardzo sympatycznym, kompetentnym człowiekiem który natychmiast łapie kontakt z ludźmi. Ma również coś co nazywam "darem do nauczania", niestety większość poprzednich korepetytorów go nie miała, wręcz przeciwnie. Bardzo serdecznie wszystkim polecam :). Marta

Mariola
02 grudnia 2020

Cieszę się, że trafiłam na tak wspaniałego korepetytora! Andrzej potrafi wlać wiedzę w nawet tak oporny umysł jak mój :)

Zajęcia są prowadzone profesjonalnie, materiały dydaktyczne zrozumiałe, a tematyka bardzo ciekawa. Od początku Andrzej kładzie nacisk, aby jak najszybciej zacząć mówić, dzięki czemu po kilku zajęciach bez większych problemów mogłam zacząć mówić proste zdania i komunikować się ze współpracownikami.

Bardzo serdecznie polecam!

Dorota
28 listopada 2020

Jestem lekarką i jeszcze rok temu nie znałam prawie angielskiego. Poszukiwałam nauczyciela, z którym nie będę się nudzić, którego lekcje byłyby jak najbardziej skoncentrowane na komunikacji i z którym czułabym, że rozwijam wszystkie kompetencje językowe. Zawsze szybko się zniechęcałam, próbowałam współpracy z kilkoma różnymi lektorami, zawsze niestety z marnym skutkiem. Po przerwie postanowiłam jednak kolejny raz spróbować i trafiłam do Andrzeja z polecenia znajomej. Andrzej po wysłuchaniu mojej historii, pomimo napiętego grafiku, zdecydował się podjąć współpracę. Uczę się z nim już ponad rok, przełamałam barierę językową i w końcu nie boję się mówić. Konwersacje to prawdziwa przyjemność, profesjonalnie i bezstresowo. Zawsze przygotowany do zajęć, czuję po każdych zajęciach, że moje słownictwo się wzbogaca. Andrzej wyjaśnia błędy, wskazuje rozwiązania, za każdym razem poprawia akcent. Zwraca uwagę na prawidłową konstrukcję zdań, pokazuje błędy, o których nie miałam pojęcia. Świetnie dostosowuje tempo do możliwości kursanta. Zależało mi na tym, aby przyswajać wiedzę możliwie najszybciej, a u Andrzej nie zmarnowałam ani minuty - nie powtarzamy niepotrzebnie czegoś, z czym nie mam problemu, tylko pracujemy nad kwestiami dla mnie problematycznymi. Jestem bardzo zadowolona, polubiłam angielski widzę super postępy.

Daria
27 listopada 2020

Fantastyczny lektor! Jestem pod wrażeniem nie tylko tego jak profesjonalnie, a zarazem przyjemnie przebiegają lekcje Pana Andrzeja z moim synem, ale przede wszystkim jak jest skuteczny. Po kilku lekcjach przerabiają tematy, które (mam wrażenie) ja przerabiałam co najmniej po pół roku programowej nauki w szkole. Przy tym całym swoim jestestwem potrafi wzbudzić pasję do języka, co nie jest takie oczywiste (ani proste) wobec nastolatka. Syn autentycznie nie może się doczekać kolejnych zajęć, a to jest najlepsza ocena (tym bardziej, że odbywają się w dzień wolny!).

Martyna
24 listopada 2020

Świetna sprawa. Pan powinien się sklonować by wystarczyło dla każdego chętnego na te świetne lekcje i dawkę energii oraz życiowych rad.

Lekcje u Pana Andrzeja są dla mnie nie tylko świetnym przygotowaniem do aktywnego używania języka w Anglii ale czuję jakby była to dla mnie również terapia i przemiana wewnętrzna.
Pan Andrzej działa na bardzo wysokim poziomie energii. Daje rady językowe i życiowe, które są krótkie i jasne.

Osiągnęłam płynność językową na poziomie zaawansowanym a 1,5 roku temu nie potrafiłam powiedzieć nic.

Nauka na bogato, mnóstwo materiałów, wyszukane kanały, rady dotyczące nauki, kryminały, książki związane z zainteresowaniami, zawodem i korekta fonetyczna na każdej lekcji, gramatyka i
słownictwo użyteczne na co dzień.

Serdecznie polecam!

Lektor, który jest konkretny, docenia, przyciśnie i nauka nie jest nudna!

Dominika
20 listopada 2020

Serdecznie polecam naukę angielskiego z Panem Andrzejem. Zajęcia to sama przyjemność. Co istotne, wszystkie przygotowane materiały są na tyle ciekawe, że każdą kolejną kserówkę, czy test rozwiązuje się z wielkim zapałem i jeszcze większą motywacją do dalszej nauki. Myślę, że warto wspomnieć, że Pan Andrzej kładzie nacisk na konwersacje, dzięki czemu mamy możliwość bezpośredniego kontaktu z językiem. I jeszcze coś czego, mówiąc szczerze, na początku się obawiałam- lekcje przez skypa. Teraz już śmiało mogę zapewnić, że są one równie skuteczne ,jak standardowe zajęcia. Co więcej, świetnym rozwiązaniem jest zapisywanie przez Pana Andrzej nowo poznanych słów, wyrażeń. I oczywiście systematyczne powtórki materiału, co naprawdę bardzo się przydaje. Polecam.

Karolina
18 listopada 2020

Bardzo dynamiczne i wyjątkowo ciekawe zajęcia z języka angielskiego z Andrzejem, co sprawiło iż po 30 lekcjach ja więcej się nauczyłam niż w dwa lata chodząc do szkoły językowej dla obcokrajowców w Londynie. Super dobry praktyk języka z idealnym podejściem do gramatyki. Uczę się mówić normalnie, każdy mnie rozumie i udało mi się dostać lepszą pracę.

Kinga
16 listopada 2020

Pan Andrzej jest świetnym lektorem! Nauczyciel, który jest cierpliwy i zawsze wspiera ucznia, a jeśli pojawiają się obszary do poprawy to za każdym razem otrzymuje się informacje, w jaki sposób to poprawić i przećwiczyć. Polecam tym zaczynającym naukę i tym, którzy już mieli kontakt z angielskim.

Wiktoria
13 listopada 2020

Polecam serdecznie :)
Z panem Andrzejem pracuje mi się fantastycznie. Dzięki niemu zrozumiałam i usystematyzowałam wiele zagadnień, które sprawiały mi problem.
Pan Andrzej ma anielską cierpliwość (naprawdę!), mimo że gramatyka jest problematyczna dla większości osób, to świetnie dopasowuje ćwiczenia, tak, że powoli samo wszystko jakoś się układa (sama byłam zdziwiona!) ;)
Poza tym zawsze powtarzamy nowe słownictwo i z czasem na zajęciach widać, że to sumienne powtarzania się opłaca!
Dodatkowo Pan Andrzej jest super osobą i zawsze mam lepszy humor po naszych wspólnych zajęciach :)
Początkowo byłam sceptycznie nastawiona do zajęć skype, ale teraz nie wyobrażam sobie nauki w inny sposób.
Naprawdę polecam!

Robert
06 listopada 2020

Pracuję jako programista i uważam, że Andrzej jest świetnym lektorem. Potrafi przełożyć najtrudniejsze zagadnienie na najprostszy język i jest codziennie dostępny na WhatAppie, gdzie można zasypywać go ogromną ilością pytań. Polecam serdecznie!

Mateusz
02 listopada 2020

Angielskiego zacząłem się uczyć na studiach, wcześniej nie uczyłem się go wcale. Andrzej skutecznie pomógł mi poznać język oraz jego zasady. Świetnie wyłapuje błędy, potrafi wytłumaczyć zasady i przekazuje dobre materiały do nauki. Oprócz wymienionych powyżej, Andrzej ma też świetne podejście do ucznia, profesjonalne i potrafi też zmotywować do dalszej nauki. Polecam każdemu, kto chce się nauczyć języka.

Angelika
28 października 2020

Jedyny lektor, który pomógł mi pokonać barierę językową. Mieszkam co prawda w Wielkiej Brytanii od prawie roku, ale nie mogłam zebrać się na odwagę, żeby zacząć swobodnie komunikować się z Anglikami. Dzięki radom i pomocy Andrzeja w końcu przełamałam się i ten problem już jest dawno za mną. Bardzo wzbogacił moje słownictwo i poprawił gramatykę. Nadal jest mnóstwo do zrobienia, ale czuję się dobrze zaopiekowana. Obecnie pracujemy nad słownictwem branżowym i mam nadzieję, że w najbliższym czasie rozpocznę pracę w języku angielskim. Polecam tym, którzy chcą wreszcie zacząć poprawnie rozmawiać- lektor nie marnuje czasu na niepotrzebne powtórki, zawsze pyta, jaki materiał chcę przerobić, nie są to na pewno "podręcznikowe" lekcje.

Dorota
26 października 2020

Nauka na bardzo wysokim poziomie. Z rzeczy ważnych dla mnie: umiejętności dydaktyczne, rozległa wiedza, inteligencja, umiejętność zmotywowania i koncentracji. Andrzej jest wymagający ale również podchodzi do zajęć profesjonalnie i z zaangażowaniem. Plus za elastyczność i dostosowywanie do wymagań/pomysłów. Plus za bardzo miłą atmosferę. Dzięki:)

Sara
23 października 2020

Gorąco polecam zajęcia z tym lektorem, zdecydowanie najlepszy z jakim miałam przyjemność pracować, a przerabiałam już kilku ;). Zawsze świetnie przygotowane zajęcia, dostosowane do potrzeb i poziomu ucznia. Dzięki Panu Andrzejowi miałam mobilizację do nauki i powtórki materiału do certyfikatu na poziomie C1, który udało mi się zdać z bardzo dobrym wynikiem :). Przerobiłyśmy i omówiłyśmy wspólnie bardzo dużo zadań egzaminacyjnych, dzięki czemu szłam na egzamin spokojna i bardzo dobrze przygotowana.

Pan Andrzej wykazał się bardzo dużą elastycznością jeżeli chodzi o godziny zajęć. Ze względu na mój nieregularny czas pracy nie mogłam mieć zajęć w konkretnym dniu i o konkretnej godzinie, ale nie było z tym żadnego problemu. Z Panem Andrzejem zawsze udało nam się znaleźć pasujący termin.

Same zajęcia przebiegają w bardzo sympatycznej atmosferze, Pan Andrzej jest bardzo miłą i cierpliwą osobą, co bardzo pomaga w konwersacjach :)

Serdecznie polecam!

Darek
21 października 2020

Do tej pory uczyłem się w szkole językowej ale nie odpowiadało mi podejście grupowe. Nauczyciel nie może skupić się na uczniu gdyż ma do przeprowadzenia zaplanowany harmonogram. Przed ważnym wydarzeniem związanym z angielskim potrzebowałem lektora, żeby nabrać płynności, wprawy i pewności siebie. Nie byłem przekonany do nauki przez Skype - ale spróbowałem. Umówiłem się na lekcję z Andrzejem, na której ocenił moje umiejętności, doradził i potwierdził czego potrzebuję. Kiedy pierwszy raz rozmawiałem z Andrzejem po angielsku wiedziałem że mam do czynienia z fachowcem! Dopiero po jakimś czasie zacząłem także doceniać jego umiejętności przekazywania języka. Do tej pory korzystam regularnie 1-2 w tygodniu. Jestem bardzo zadowolony. Nauka przez Skype w niczym nie odstaje od nauki w 4 oczy! Poza tym jest wielka wygoda i oszczędność czasu.

Agata
20 października 2020

Lekcje odbywają się w sposób bardzo urozmaicony. Pan Andrzej dostosowywał się do moich potrzeb, błędy były w nieskończoność wałkowane i poprawiane aż ostatecznie zostały wyeliminowane. Mój angielski przez 1,5 roku bardzo się polepszył i zauważył to również mój szef :) Polecam.

Patryk
20 października 2020

Jestem prawnikiem i przeniosłem się do Anglii z powodów rodzinnych, bez jakiejkolwiek znajomości języka. Zajęcia z Andrzejem pozwoliły mi w ekspresowy sposób opanować podstawy a potem dalej szlifować moje umiejętności językowe. Andrzej jest zawsze punktualny, doskonale przygotowany do zajęć i pomocny w przypadku jakichkolwiek pytań, pojawiających się także między spotkaniami. Zajęcia z Andrzejem mam już prawie pół roku i zamierzam je nadal kontynuować.

Andrzej idealnie dostosował się do mojego tempa nauki. Zależało mi na tym aby uczyć się możliwie szybko, a Andrzej potrafił tak zorganizować zajęcia by uwzględniając tę specyfikę (nie marnowaliśmy czasu na coś, z czym nie miałem problemu, a mogliśmy się skupić na kwestiach dla mnie problematycznych). Andrzej przesyłał mi sporo zadań dodatkowych oraz był zawsze dostępny by sprawdzić i skonsultować ze mną materiał, który przerabiałem samodzielnie (po jego wskazówkach).

Muszę także podkreślić, że u Andrzeja widać spore doświadczenie w uczeniu - często zwracał mi uwagę na kwestie które sprawiają Polakom szczególne problemy, a potem potwierdzało się to w praktyce.

Last but not least, Andrzej jest naprawdę fajnym gościem, z którym przyjemnie się rozmawia, a lekcje stają się przyjemnością. Nie jest to bez znaczenia gdy mowa o nauce języka obcego, który nie zawsze bywa łatwy ;)

Olga
15 października 2020

Biorę udział w Międzynarodowej Maturze. Do Pana Andrzeja, za poleceniem mojej mamy, która również była jego uczennicą, zwróciłam się z prośbą o pomoc w zdaniu matury jej nietypowych egzaminów, jak i przełamaniu bariery językowej.
Z ręką na sercu mogę powiedzieć, że Pan Andrzej Beszczyński to profesjonalista jakich mało. Miałam do tej pory paru innych nauczycieli angielskiego, zarówno nativ'ów jak i Polaków, jednak żaden z nich nie zdołał nauczyć mnie tyle przez parę miesięcy, co Pan Andrzej nauczył w jeden tydzień. Dzięki skutecznym metodom nauczenia i fantastycznej atmosferze lekcje zawsze są efektywne i przyjemne. Zachęca do nauki fascynującymi ciekawostkami oraz żartami, jednocześnie zwracając uwagę na błędy, które cierpliwie tłumaczy. Jego charyzmatyczna osobowość, wiedza, chumor oraz zajmujące tematy, którymi sypie jak z rękawa naprawdę pozwalają się rozgadać.
Jedna z rzeczy, które najbardziej doceniłam to fakt, że Pan Andrzej kompleksowo czówa nad naszym językiem i jeśli potrzeba, zawsze można się zwrócić z prośbą o sprawdzenie czegoś lub poradę. Takie nieoczekiwane bonusy i wsparcie sprawiły, że przestałam się bać każdej interakcji z językiem, maila bądź eseju.
Pan Andrzej zdecydowanie nauczy jezyka każdego i to w ekspresowym tempie. Bez problemu sprawia również, że człowiek zakochuje się w języku, z którym miał wcześniej trudności.
Zdecydowanie polecam!!!

Alicja
14 października 2020

Jestem studentką kierunku filologicznego, jednocześnie pracuję jako lektorka. Poszukiwałam nauczyciela angielskiego, którego zajęcia byłyby jak najbardziej skoncentrowane na komunikacji i z którym czułabym, że wciąż rozwijam swoje kompetencje językowe. Nie zawiodłam się. Andrzej wysyła przed zajęciami tekst (tematy są zróżnicowane, ciekawe, najczęściej związane z kulturą Wielkiej Brytanii, biznesem), następnie wspólnie go analizujemy, a po zajęciach zadaje pracę pisemną związaną z tym tematem, którą dokładnie sprawdza. W ten sposób można nauczyć się rozumienia tekstu, mówienia oraz pisania. Niczym native podkreśla niuanse językowe, na które prawie żaden polskojęzyczny lektor nie zwróciłby uwagi. Polecam wszystkim.

Lidia
12 października 2020

Od zawsze chciałam nauczyć się angielskiego ale zajęcia z poprzednim lektorem nie były nawet w połowie przygotowane i przeprowadzone tak, jak te z Andrzejem! Każde lekcje przygotowane są od A do Z, cierpliwie tłumaczy każde zagadnienie. Stawia duży nacisk na swobodne wypowiadanie się, co jest mega plusem. Atmosfera w trakcie lekcji jest bardzo pozytywna, aż chce się uczyć:)

Sławomir
09 października 2020

Jestem pracownikiem naukowym. Bogdan pomógł mi zrobić pierwszy krok w procesie odświeżania mojej znajomości angielskiego i nabycia nowych kompetencji językowych. Dzięki niemu zyskałem pewność siebie, co stanowi jeden z istotnych czynników warunkujących sukces w procesie nauki. Andrzej jest bardzo solidnym lektorem. Co ważne, dzięki świetnemu wykształceniu i wszechstronności zainteresowań, potrafi dyskutować na niemal każdy temat. Ze mną rozmawiał między innymi o roli eksperymentów w badaniach naukowych. Z czystym sumieniem mogę polecić Andrzej każdemu, kto chce rozpocząć swoją przygodę z angielskim lub wspiąć się na wyższy poziom.

Justyna
08 października 2020

Bardzo polecam. Z Panem Andrzejem zacząłem naukę angielskiego od zera, z widocznymi efektami. Zajęcia prowadzone są w przejrzysty sposób, na lekcjach nauka nowych zagadnień językowych, wymowy oraz konwersacje w celu przećwiczenia nowej wiedzy. Praca domowa - ćwiczenia oraz nauka słownictwa. Profesjonalne podejście nie przeszkadza w sympatycznej atmosferze nauki.

Uczę się przez Skype, nie korzystałem wcześniej z tej metody, jednak przekonałem się i polecam osobom, które nie mogą uczyć się stacjonarnie.

Krystyna
08 października 2020

Żałuję, że nie poznałam Andrzeja w moich początkowych latach nauk angielskiego. Byłoby mi zdecydowanie łatwiej i nauczyłabym się go dużo szybciej. Andrzej tłumaczy zagadnienia w bardzo jasny sposób. Mimo, że wcześniej uczyłam się kilka lat to miałam ogromne braki z wielu zagadnień. Wszystkie materiały są starannie przygotowane, aż miło się z nich uczyć. Na lekcjach mamy konwersację, gramatykę i wiele nowego słownictwa. Andrzej przygotowuje również zestawy słownictwa do samodzielnej nauki, czyli właściwie notatki z lekcji mam gotowe, a podczas zajęć nie muszę tracić czasu na ich tworzenie. Lektor w nauce wykorzystuje liczne podcasty, dzięki czemu jestem osłuchana z językiem. Jak ANGIELSKI to tylko TUTAJ!

Marta
07 października 2020

Najlepszy korepetytor na świecie! Jako matka dwojga dzieci staram się zapewnić moim pociechom jak najlepsze warunki do nauki. Niestety mój syn miał spore problemy z językiem angielskim w szkole podstawowej, na szczęście polecono nam Pana Andrzeja. Jego zdolności dydaktyczne stoją na najwyższym poziomie. Po paru spotkaniach z lektorek syn oprócz poprawy stopni z przedmiotu, polubił naukę języka. Polecam serdecznie.

Julia
05 października 2020

Z wielką przyjemnością chciałabym polecić zajęcia z Andrzejem.

Współpracę rozpoczęliśmy rok temu, kiedy po wielu nieudanych próbach przyswajania wiedzy z j. angielskiego, moje dzieci- syn i córka byli kompletnie zagubieni językowo, a wiedza ich była dalece wątpliwa.

Andrzej jest profesjonalistą. To w jakimś sensie słowo klucz. Posiada on niezwykłe umiejętności językowe, a także w skutek doskonałych predyspozycji interpersonalnych potrafi dotrzeć do najbardziej trudnych lub wymagających kursantów.

W mojej ocenie jest typem lektora- mentora w stylu; "młody gniewny". Jest ambitny, pracowity i otwarty na innych. Ma także olbrzymie poczucie humoru , co w połączeniu z przemyślaną, spersonalizowaną i systematycznie raportowaną strategią nauczania tworzy to, czego szuka każdy, kto chce zgłębić wiedzę z języka obcego.

Podsumowując, moje dzieci posługują się już dobrze i bardzo dobrze angielskim. Teraz czas na Ciebie - jeśli szukasz najwyższej jakości kształcenia dla siebie lub dla swoich dzieci, nie zwlekaj, ponieważ bardzo dobrze trafiłeś!

Adam
04 października 2020

Z całego serca polecam tego lektora. Jestem pod wrażeniem jego profesjonalizmu i ogromnego zaangażowania. Andrzej w czasie rzeczywistym lekcji zapisuje nasza rozmowę, ja mówię i widzę jak on pisze, poprawia. Nigdy w życiu nie widziałem takiego multitaskingu. Po każdych zajęciach mam świetne notatki i materiały do nauki! Podejście 10/10! Andrzej jest zawsze dostępny i bardzo pomaga także poza lekcjami.

Żaneta
02 października 2020

Polecam wszystkim! Andrzej to świetny lektor, ma indywidualne podejście do uczniów, co bardzo pomaga. Pomógł mi przełamać blokadę przed dłuższymi wypowiedziami po angielsku, nie tylko ucząc języka (poprawiając gramatykę i słownictwo), ale również pomagając radzić sobie ze stresem związanym z wypowiadaniem się.

Super atmosfera, indywidualne podejście, związane z oryginalnymi i ciekawymi zadaniami, no i oczywiście profesjonalizm.
Andrzej zdecydowanie jest świetnym lektorem :)

Zosia
01 października 2020

Skala ocen nie jest w stanie oddać obrazu zajęć z Andrzejem. Jest on fenomenalnym lektorem. Zawsze przygotowany do lekcji, oferuje indywidualny dobór materiału zarówno pod względem poziomu języka jak i zainteresowań. Po przeanalizowaniu pod kątem językowym zaproponowanych przez Andrzeja artykułów, filmów czy fragmentów książek dyskutujemy i rozważamy poruszone w nich zagadnienia z różnych punktów widzenia. Taka dyskusja niezwykle ułatwia szybkie opanowanie szerokiego zakresu słownictwa. Kiedyś była to dla mnie męczarnia, a dziś po prostu przyjemność. Ale to, co wydaje mi się najważniejsze to życzliwość, wyrozumiałość, faktyczne zainteresowanie moimi poglądami i rozwojem językowym. To wszystko powoduje, że chce się więcej i więcej. Uczę się nie czując żadnego trudu, wszystko jakby samo przychodziło.
Polecam!

Marzena
01 października 2020

Jestem na drugim roku filologii i przyszłam do Andrzeja, żeby poprawić poziom swojego angielskiego w zakresie mówienia i przełamać wstyd przy rozmawianiu po angielsku. Jednak w czasie kiedy miałyśmy zajęcia wszystko się zmieniło przez koronawirusa. Na uniwersytecie wszystkie zajęcia mieliśmy przez Internet. Nasi wykładowcy w ogóle nie prowadzili żadnych zajęć, tylko wysyłali prezentacje i zadania. Nikt nie wiedział, jak je robić, pełny chaos. Bardzo się cieszę, że zaczęłam lekcje z Andrzejem, bo pomógł mi zrozumieć wszystkie materiały i w efekcie zdałam egzamin z gramatyki opisowej na 5.

Paula
29 września 2020

Już od dawna zastanawiałam się nad wzięciem lekcji angielskiego. Niestety kiedy wracam z pracy, nie mam siły wychodzić z domu. Zajęcia przez Internet okazały się idealnym rozwiązaniem! Jestem naprawdę zadowolona i już widzę u siebie postępy. Cena w porównaniu do efektów jest naprawdę niewielka. Z pewnością będę korzystać i polecam to każdemu! Zajęcia u Andrzeja to najlepsza i najefektywniejsza nauka z jaką do tej pory się spotkałam. Jego sposoby powinno stosować się w szkołach.

Zuzanna
28 września 2020

Ekspert w nauczaniu języków obcych. Jeśli chcesz nauczyć się mówić na poziomie, uporządkować angielski lub nauczyć się go zupełnie od początku rewelacja!
Zajęć były inne niż te które miałam wcześniej. Nowoczesne i dokładnie przygotowane. Andrzej tworzył często własne materiały. Zmieniłam prace i mówię płynnie po angielsku. Lektor który bardzo dużo serca wkłada w zajęcia i zawsze pomaga poza nimi. Tempo idealne. Najważniejsze! Skuteczne!
Praca na poziomie. To prawda, że nie odpuszcza, wyprowadzi z błędów ale robi to w interesujący sposób. Dla mnie to rozwój językowy i nie tylko.
Świetna nauka!

Monika
28 września 2020

Jeżeli szukasz skutecznego i kompetentnego lektora, a dodatkowo interesują Cię tematy z obszaru biznesu, IT i rozwoju to Andrzej z pewnością będzie świetnym wyborem. Atmosfera podczas lekcji jest super, duży nacisk na konwersacje i wiele praktycznych wskazówek, jak osiągnąć swobodę w mówieniu.

Agnieszka
24 września 2020

Bardzo dobry fachowiec i specjalista, który pięknie mówi po angielsku, porządkuje wiedzę i uczy jak z niej praktycznie korzystać. To są naprawdę dobre rady, konwersacje i podana na tacy wiedza.
Nie mam w zwyczaju pisania komentarzy ale w tym wypadku nie poskąpię dobrych słów. Metody są skuteczne a czas dobrze wykorzystany. Słucha i poprawia błędy na bieżąco, co przekłada się na postępy i swobodę w mówieniu oraz pisaniu. Młody i bardzo pracowity człowiek. Zawsze dostępny i pomocny. Niesamowicie inspiruje i urozmaica czas nauki. Widać, ze zna język bardzo dobrze. Dostrzegam duże postępy mając tylko godzinę w tygodniu.
Dostałam instrukcje i nauczyłam się jak korzystać ze słownictwa i tekstów w domu - interesujące materiały, książki i fiszki. Różnorodne materiały w pakiecie. Dostałam również nagrania. Widać dużo energii, pasji i zaangażowania. Bardzo dużo rozmowy w języku obcym, gramatyka wyjaśniona w prosty sposób. Bardzo dobra współpraca pod względem merytorycznym, znakomite podejście i dopasowanie tempa. W odpowiednim momencie przyspieszone i zwolnione. Musiałam bardzo dużo pracować nad wymową, ponieważ Andrzej nie pozwolił mi mówić jak chcę. Nikt nie zwracał mi na to wcześniej uwagi. Gramatyka z ,,życia” i nic w rodzaju przerabiania podręczników. Materiały są sprawdzane i różnorodne. To nie jest lektor dla leni tylko dla osób, które naprawdę chcą nauczyć się języka. Z podziwem i wielkim szacunkiem podchodzę do tego jak po roku zmienił się mój język. Ilość materiałów jest duża, wyjaśnienia krótkie i jasne. Andrzej tworzy własne materiały i ma na czym pracować. Krótko mówiąc wszystko da się dzięki niemu zrozumieć. Materiały dotyczą mojej pracy i zainteresowań. Bardzo wysoka jakość. Najcenniejsze lekcje jakie miałam i materiały z najwyższej polki. Gorąco polecam!

Ewelina
23 września 2020

W przeszłości, jak zapewne większość uczących się angielskiego, miałam do czynienia z wieloma lektorami języków, nigdy jednak ze specjalistą. Takim specjalistą okazał się Pan Andrzej. Rekomenduję Pana Andrzeja, gdyż jest to osoba kompetentna, sumienna i bardzo dobrze zorganizowana. Nasze spotkania zawsze były szczegółowo zaplanowane, w pełni skupione na praktycznym używaniu języka a nie na uzupełnianiu pustych luk. Dzięki tym zajęciom przyswoiłam bardzo dużo nowego słownictwa, którego używam do dziś, poprawiłam pisanie i mówienie po angielsku, zdałam także egzamin IELTS, który otworzył mi drzwi do studiowania w Wielkiej Brytanii.

Wiktor
23 września 2020

Swoją naukę z Andrzejem zacząłem ponad rok temu jako osoba, która nigdy wcześniej nie uczyła się języka angielskiego. Dziś po ponad roku miesiącach współpracy nie mam już większych problemów z komunikowaniem się po angielsku.

Przystępna forma zajęć polegająca na rozmowie, podczas której poruszamy interesujące mnie tematy pomogła przełamać mi barierę językową. Dzięki zaangażowaniu i konsekwencji Andrzeja zmieniłem swoje przyzwyczajenia jeśli chodzi o gospodarowanie wolnym czasem – szukając jakichkolwiek informacji w Internecie, czy oglądając cokolwiek na youtube wybieram tylko treści po angielsku.

Ta zaszczepiona we mnie chęć do odkrywania od nowa świata, świata z perspektywy widza czy czytelnika anglojęzycznego, sprawiła, że osiągnąłem wyniki, które bardzo mnie zadowalają. Oczywiste jest to, że lektor nie nauczy się za ciebie języka, ale od tego jak podchodzi do prowadzenia cię podczas jego poznawania zależy to, jakie wyniki i jak szybko osiągniesz. W tym zakresie Andrzej nie ma sobie równych i z czystym sumieniem polecam go każdemu, kto chce zwiększyć swoje umiejętności językowe.

Marcelina
21 września 2020

Polecam z całego serca lekcje z Andrzejem! To dzięki niemu angielski nie jest mi straszny, a udzielane lekcje są na wysokim poziomie. Zajęcia są on-line, przez Skype co jak dla mnie jest tylko zaletą, ponieważ w dowolnej chwili mogę uczyć się niemieckiego. Wystarczy się wcześniej umówić z Panem Antonim i zaplanować lekcje on-line zgodnie z chwilą wolnego. Polecam zajęcia tym mniej i bardziej zaawansowanym, nauka z pewnością nie pójdzie w las.

Jowita
16 września 2020

Na lekcje u Andrzeja zapisałam się nie wiedząc czego się spodziewać. Ciągle miałam w głowie to, jak wygląda nauka w szkole – nauka na pamięć słówek, które i tak szybko zapominałam, gramatyka z podręczników, której nie potrafiłam zrozumieć, odpytywanie i stres, że znowu czegoś nie pamiętam.

Okazało się, że spotkania z Andrzejem - bo rzeczywiście czuję się jak na kawie ze znajomym, a nie na zajęciach :)
- są zupełnie inne niż tradycyjne lekcje, czy korepetycje. Żadnych schematów, żadnego wypełniania kserówek i analizowania książek, żadnego uczenia na siłę słówek i czasów. Przyswajam język w kontekście zagadnień, które naprawdę mnie interesują. Muzyka, sport, literatura? Żaden problem! Andrzej każdorazowo jest otwarty na sugestie. Nie zmusza, nie krytykuje, za to bardzo motywuje i pokazuje, że nauka jest świetną zabawą :) Bez stresu, bez skrępowania i poczucia przykrego obowiązku, za to z masą uśmiechu i pozytywnej energii :)

Lekcje z Andrzej są warte swojej ceny :) Zaczynałam od poziomu 0, a dziś, po pół roku wspólnych lekcji słucham, czytam i przede wszystkim mówię po angielsku! Polecam szczególnie osobom, które tak jak ja, nie mając zbyt wiele wolnego czasu, chcą szybko i efektywnie poprawić swoje umiejętności.

Damian
15 września 2020

Dzięki Panu Andrzejowi można polubić angielski, ponieważ wszystko co niezrozumiałe potrafi wytłumaczyć tak że staje się to jasne i klarowne. Wyjaśnił tematy gramatyczne do 3 klasy technikum, których nie był w stanie wyjaśnić szkolny nauczyciel. Bezproblemowy kontakt, wygodna formuła lekcji zdalnych.

Dziękuję za pomoc. Super lektor:)

Sandra
15 września 2020

Lekcje z Andrzejem są zawsze bardzo ciekawe i prowadzone z dużym zaangażowaniem. Po każdych zajęciach wychodziłam bogatsza o kolejne umiejętności językowe. Andrzej jako nauczyciel wykorzystuje najróżniejsze metody nauki języka, dzięki temu zajęcia są urozmaicone i nigdy nie jest nudno. Godzina nauki mija zdecydowanie za szybko. Poza tym zawsze można liczyć na jego pomoc językową poza zajęciami. Polecam Andrzeja jako super nauczyciela dla wszystkich, którzy chcą naprawdę nauczyć się angielskiego :)

Marcin
10 września 2020

Andrzej jest skupionym oraz zaangażowanym lektorem z niesamowitą intuicją w kwestii doboru metod pracy dla indywidualnego przypadku.

Zajęcia są interesujące i przebiegają w motywującej oraz przyjaznej atmosferze. Gdy zaczynałem naukę z Andrzejem, planowałem jedynie popracować nad znacznymi trudnościami z pisaniem i komunikacją w języku angielskim. Zajęcia okazały się na tyle efektywne i motywujące, że obecnie przygotowuję się do CPE.

Podsumowując, Andrzej to stanowczo najlepszy i najskuteczniejszy lektor języka angielskiego jakiego znam.

Jest komunikatywny, ma poczucie humoru, które pomaga na luzie i z uśmiechem przebrnąć przez zawiłości gramatyki języka angielskiego. Polecam wszystkim szukającym: empatycznego i kompetentnego lektora, któremu naprawdę zależy na dobrych wynikach kursanta.

Hania
08 września 2020

Ponad 2 miesiące temu zgłosiłam się do Andrzeja z prośbą o pomoc w przełamaniu mojego strachu przed mówieniem. Mój angielski był na dobrym poziomie, tylko mówienie sprawiało mi ogromny problem. Zajęcia okazały się dla mnie zbawieniem, bardzo przyjacielska luźna atmosfera sprawia że z każdym tygodniem jestem coraz bardziej pewna siebie. Polecam ;)

Natalia
02 września 2020

Angielskiego - zupełnie bezskutecznie - uczyłam się w szkole podstawowej i średniej. Zawsze budził moją niechęć, kojarzył się z wykutymi na blachę zupełnie niepotrzebnymi piosenkami i kompletnie nie rozumiałam, jak stosować mam wszystkie zasady w praktyce. Dzięki Andrzejowi nauka angielskiego jest teraz dla mnie przyjemna, zabawna i ciekawa, a poświęcony na nią czas traktuję jako nowe hobby i inwestycję w swój rozwój. Lekcje prowadzone są w luźnej atmosferze, ale jednocześnie Andrzej jest wymagającym lektorem na bardzo wysokim poziomie - aż głupio jest przyjść nieprzygotowanym :) To bardzo motywuje i sprawia, że szybko można zauważyć postępy. Z całego serca polecam! :)

Sebastian
26 sierpnia 2020

Andrzej jest wyjątkowym lektorem. Ma ogromne doświadczenie i dużą ilość technik nauczania, które dopasowuje do kursanta. Atmosfera, którą wprowadza na lekcjach wywraca do góry nogami to, z czym stykamy się jako uczniowie w szkole – na lekcjach z nim jest energicznie i pozytywnie, czas upływa bardzo szybko, a po zakończeniu masz uczucie 'kiedy następne zajęcia?'.

Rezultaty, które można uzyskać dzięki regularnym spotkaniom z Andrzejem są zaskakujące – przełamanie bariery językowej następuje bardzo szybko, nowe słownictwo wchodzi do głowy niejako 'przy okazji', a gramatyka jest wytłumaczona prosto i na konkretnych przykładach, z pominięciem nudnej teorii i skomplikowanych nazw. Zadania domowe są krótkie i treściwe, co dodatkowo motywuje do pracy własnej.

Ale uwaga, zajęcia z Andrzejem nie są dla każdego. Jest wymagający i nie akceptuje wymówek, stąd polecam je tylko osobom, którym zależy na najwyższej jakości i które są gotowe potraktować Andrzeja jak osobistego trenera, którego zaleceń będzie się słuchało. Dla takich osób lekcje z Andrzejem z pewnością będą najlepszym wyborem.

Uważam, że nie ma drugiej osoby, która tak dobrze łączyłaby bycie profesjonalnym i wymagającym lektorem oraz bycie dobrym znajomym kursanta, z którym nie czujesz się jak na typowych zajęciach. Z mojego doświadczenia zajęcia polecam osobom dorosłym na każdym poziomie, którym zależy na szybkich i realnych wynikach. Andrzej z pewnością ułoży taki plan działania, który przyniesie świetne rezultaty.

Renata
25 sierpnia 2020

Bardzo polecam lekcje z Panem Andrzejem. Zajęcia prowadzone są praktycznie cały czas w języku angielskim, co bardzo ułatwia osłuchanie się z językiem. Zajęcia i materiały do nich dopasowane do indywidualnych potrzeb uczącego się. Pan Andrzej z łatwością i bez najmniejszych problemów zmienia plan i formę zajęć dostosowując zajęcia do życzeń kursanta. Materiały (pomocne i ciekawe) są zawsze przesyłane na czas tak, że można się spokojnie przygotować do lekcji. Mogę z pełną odpowiedzialnością stwierdzić, że Pan Andrzej jest najlepszym lektorem jakiego miałam w czasie całej mojej przygody z angielskim.

Aneta
23 sierpnia 2020

Gorąco polecam zajęcia z Andrzejem. Super organizacja, całościowe podejście, bardzo fajnie prowadzone lekcje. Dokładnie to czego było mi trzeba. Praktyka przede wszystkim. Już w tym momencie widzę zauważalne postępy.

Tomasz
20 sierpnia 2020

Najlepszy na świecie nauczyciel angielskiego:). Ogromne zaangażowanie w połączeniu z prawdziwą chęcią nie tylko do wytłumaczenia zagadnień, ale przede wszystkim do tego, aby nauczyć. Dzięki Andrzejowi zrozumiałem kwestię kluczową w nauce języka - nie wolno bać się popełniać błędów. Trzeba wykorzystywać aktualną znajomość języka maksymalnie i sukcesywnie pracować nad eliminowaniem pomyłek. Gorąco polecam.

Piotr
20 sierpnia 2020

Ucząc się z poprzednimi nauczycielami miałem uczucie przykrego obowiązku uczestnictwa w lekcjach. Dzięki Mikołajowi wręcz nie mogę doczekać się kolejnej lekcji :)

Andrzej dokonał tego, co nie udało się ani mnie samemu, ani innym nauczycielom - tak bardzo zmotywował mnie do pracy nad swoim angielskim, że teraz nie wyobrażam sobie dnia bez żadnego kontaktu z tym językiem. Andrzej pokazał mi, że nauka nie musi być nudna, monotonna i szablonowa. Dzięki niemu zrozumiałem, w jaki sposób skutecznie się uczyć i zrobiłem duży postęp w każdej sferze językowej.

Konwersacje z Andrzejem to ogromna przyjemność - ma szerokie spojrzenie na świat, można z nim porozmawiać o wszystkim, jest elastyczny i dopasowuje się do potrzeb kursanta. Poza tym na zajęciach jest dużo śmiechu, Andrzej ma dużo energii i ogromne poczucie humoru :) Polecam lekcje z nim.

Anna
19 sierpnia 2020

Bardzo polecam Andrzeja. Najlepsze lekcje jakie kiedykolwiek znalazłam, na początku bałam się rozpocząć współpracę z powodu strachu przed mówieniem ale po pierwszej lekcji zobaczyłam, że Andrzej tworzy bardzo komfortową i przyjacielską atmosferę. W tym momencie nie mam już problemów z konwersacjami i bardzo lubię mówić w tym języku. Andrzej uczy języka w bardzo praktyczny sposób i wyjaśnia wszystkie wątpliwości na zrozumiałych przykładach.

Joanna
29 lipca 2018

Andrzej to najlepszy nauczyciel angielskiego z jakim kiedykolwiek współpracowałam. Uczyłam się języka przez wiele lat i nie miałam problemu z czytaniem oraz pisaniem - największy problem sprawiało mi mówienie. Dzięki zajęciom z konwersacji udało mi się w końcu przełamać barierę językową i nie stresuję się już tak bardzo w trakcie międzynarodowych spotkań.