Konwersacje z języka arabskiego, tłumaczenia.


516 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
50 zł /60 min.
Miejsce
Korepetycje Warszawa (całe miasto)
U ucznia
Lekcje online/Skype
Tak
Zakres
Szkoła średnia, Studia, Konwersacje z języka arabskiego, tłumaczenia.

 Konwersacje z języka arabskiego dla młodzieży i dorosłych.

Tłumaczenia pisemne i ustne (z języka arabskiego a języki polski i angielski; jaki z polskiego i angielskiego na arabski).

 Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego, Native Speaker, Międzynarodowo uznawane certyfikaty z języków polskiego i angielskiego.

 Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego (Europeistyka, Stosunki Międzynarodowe), doktorant z kilkuletnim  doświadczeniem  letnim doświadczeniem tłumaczeniowym, ( zakres tłumaczeń: arabsko- polskie, polsko-arabskie, arabsko-angielskie- angielsko- arabskie).

 Od 45 zł za stronę tekstu znormalizowanego, (1800,  ze spacjami).

 Wycena tłumaczenia w zależności od ilości tekstu i trybu usługi, (tłumaczenie standardowe i ekspresowe).

Zakres usług/ Doświadczenie:

tłumaczenia tekstów na użytek social i digital media; tłumaczenie newsów dla portali informacyjnych; tłumaczenia tekstów branżowych; Tłumaczenia; biznesowe, w tym  negocjacje; pomoc administracyjno-tłumaczeniowa dla przedsiębiorców; tłumaczenia na konferencjach.


Opinie o korepetytorze (2)

Paula
23 września 2018

Profesjonalny i kompetentny lektor,łatwo nawiązujący kontakt z uczniem, jest przy tym cierpliwy i sympatyczny. Nic nie zastąpi nauki arabskiego u nauczyciela, dla którego jest on ojczystym jezykiem. Co ważne, pan Athir biegle zna język polski, co pozwala mu skutecznie tłumaczyć zawiłości języka arabskiego polskiemu uczniowi, od podstaw poprzez zagadnienia specialistyczne. Serdecznie polecam!

Dawid Salman Al-Haseni
22 września 2018

Z całą stanowczością mogę stwierdzić, że kursy prowadzone przez Pana Athira cechują się wysokim poziomem merytorycznym, różnorodnością metodologiczną oraz fachowym podejściem do nauczania od podstaw trudnego języka jakim jest język arabski. Ponadto należy podkreślić, że Pan Athir ma dużą łatwość w szybkim nawiązywaniu dobrego kontaktu z uczniem, jest elastyczny w doborze najlepszej formy nauczania, a jego rzetelne i profesjonalne przygotowanie do każdej lekcji jest pomocne w uzyskaniu końcowego sukcesu jakim jest opanowanie języka.
Polecam Pana Athira jako świetnego nauczyciela, który jest gwarantem dobrych rezultatów w nauce.