Arduino z podstawami elektroniki - dla każdego!


Wyślij wiadomość:

Cena
50 zł /60 min.
Miejsce
Korepetycje Rybnik (całe miasto)
U ucznia
Lekcje online/Skype
Nie
Zakres
Gimnazjum, Szkoła średnia

Jestem inżynierem z wykształcenia, pracuję w przemyśle. Od najmłodszych lat interesowałem się elektroniką, pierwszą lutownicę miałem jeszcze w szkole podstawowej.

Oferuję korepetycje z programowania platformy Arduino z podstawami elektroniki - nie musisz mieć  doświadczenia w żadnym z tych tematów. Potrafię doskonale tłumaczyć - wiem, co może sprawiać trudności, na co należy zwrócić uwagę. Zajęcia są prowadzone na konkretnych przykładach - tworzymy na przykład dezaktywowany kartą zbliżeniową alarm z czujnikiem ruchu, ultradźwiękowy czujnik odległości ze zrobotyzowanym ramieniem, licznik rowerowy, lampkę nocną "na pilota", zegar z budzikiem...

Uczestnik korepetycji otrzymuje opracowany przeze mnie ponad 50-cio stronnicowy podręcznik, który zawiera zarówno gotowe notatki z zajęć, jak i wiele użytecznych uwag, praktycznych informacji, a także ćwiczenia do samodzielnego wykonania.

Opracowany przeze mnie cykl zajęć skonstruowany jest w taki sposób, że duży nacisk kładziemy na praktyczne aspekty (nie powielamy tych samych przykładów, zamiast tego poznajemy przekrój użytecznych funkcji) programowania. Kurs jest wystarczający i zrozumiały dla "minimalistów", którzy chcieliby spróbować swoich sił, a także, dzięki zawartym w skrypcie informacjom, daje solidne podstawy i dużo praktycznych wskazówek dla osób, które chciałyby kontynuować swoją przygodę z Arduino i samemu tworzyć nowe projekty.


Opinie o korepetytorze (0)

Brak opinii