NIEMIECKI - po lekcji mp3 i doc z jej zapisem


505 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
199 zł /45 min.
Miejsce
Korepetycje Warszawa (całe miasto)
U ucznia
Lekcje online/Skype
Tak
Zakres
Gimnazjum, Szkoła średnia, Studia, matura, certyfikat, egzaminy

Radosław Chyży -Po lekcji MP3 i PDF z jej zapisem! Nie ma drugiej takiej oferty!

https://www.youtube.com/watch?v=bypcudLezGE&t=84s

*Nie liczba lekcji,  lecz ich jakość i materiały, na jakich się uczymy, warunkują szybką umiejętność posługiwania się językiem obcym!

Moja strona www: GermanSkype.com

  • Po każdej lekcji nagrywam dla Ciebie MP3 z treścią całej naszej lekcji , całej rozmowy, którą zapisuję na komputerze (każde słowo), rozmawiając z Tobą! Nie ma drugiej takiej oferty! 
  • Koszt zajęć nie zależy od liczby osób!
  • Możliwość zmiany terminu zajęć nawet minutę przed lekcją!

*** 
Nazywam się Radosław Chyży, mam 39 lat i jestem pasjonatem języka niemieckiego. Posługuję się czynnie językiem niemieckim na co dzień. Jestem filologiem mającym przygotowanie metodyczne i pedagogiczne oraz ponad 10 lat udokumentowanego doświadczenia w prowadzeniu kursów językowych.Jestem również tłumaczem konsekutywnym oraz symultanicznym na konferencjach, imprezach kulturalnych oraz spotkaniach biznesowych.Jak widzisz, nie jestem anonimowy.
Czemu?
Kocham to, co robię i stawiam na jakość. Świadomie wybrałem zawód nauczyciela, choć nie pracuję w szkole państwowej, gdyż tam jakość wciąż jest słowem obcym. Prowadzenie kursów i tłumaczenia to moja jedyna praca. Nie jestem zatrudniony nigdzie na etat, dzięki czemu mam czas na przygotowanie zajęć precyzyjnie pod każdego ucznia. 
Poczytaj, jak wyglądają proponowane przeze mnie przemyślane i niezwykle nowatorskie zajęcia przez Skype.

Materiały do nich w postaci multimediów otrzymujesz kilka dni przed lekcją. Na ich podstawie przygotowujesz się do zajęć. Lekcja ma na celu utrwalenie w formie mini wywiadów, mini dialogów materiału zawartego w materiałach, z którymi zapoznałeś, zapoznałaś się w domu. Dzięki temu każda minuta zajęć wykorzystana jest na odpowiednio sterowaną i mającą określone cele rozmowę. Zajęcia bowiem tak naprawdę rozpoczynają się z chwilą, gdy otrzymujesz odpowiednio przemyślane, spójne i bardzo atrakcyjne wizualnie materiały. W czasie naszej rozmowy tworzę dla Ciebie plik, w którym zapisana jest cała nasza rozmowa : moje wypowiedzi, Twoje wypowiedzi, Twoje wypowiedzi w dwóch wersjach: poprawionej i błędnej, jeśli popełniłaś/eś błąd – dzięki temu wiesz, na co zwrócić uwagę, by mówić poprawnie.

Od razu po zajęciach otrzymujesz ten plik z naszą rozmową, dzięki czemu możesz prześledzić później każdą minutę zajęć. Lekcja nie jest ulotna, masz ją na zawsze tak jak i wszystkie materiały. Na podstawie tego pliku tworzę dla Ciebie autorski plik mp3 z nagraniem naszej całej lekcji !
Jest to niespotykana w Europie metoda: Czytając i słuchając ten żywy, ale i poprawny dialog, czytając swoje poprawione słowa, możesz bardzo szybko zrobić ogromne postępy w nauce. Każdą lekcję masz na zawsze w dwóch formatach!

Jestem osobą bardzo pozytywnie nastawioną do innych, podchodzę do swoich uczniów z szacunkiem i empatią . Rozumiem, że każdy może mieć gorszy dzień i obniżony nastrój. Jedną z fundamentalnych zasad współpracy dla uczniów mających pakiety jest  możliwość zmiany terminu zajęć nawet minutę przed lekcją ! Chcę, aby moi ucznowie czuli się komfortowo, gdyż takie podejście pozytywnie wpływa na naszą współpracę i postępy w nauce.

Nauczę Cię mówić po niemiecku. 
Matura, certyfikat Goethe Institut, TELC, DSD, egzaminy na studiach, język niemiecki medyczny, język niemiecki prawniczy, konwersacje na Twoje ulubione tematy.

Chcesz ze mną porozmawiać? Chętnie odpowiem na wszystkie pytania !

Napisz lub zadzwoń do mnie teraz !

Mój numer telefonu: 505 862 193. Jeśli nie odbieram, napisz sms z prośbą o kontakt w sprawie kursu. Oddzwonię najpóźniej następnego dnia roboczego.

Możesz też napisać na Skype – nick radek chyzy

Pomogę Ci opanować język niemiecki na całkiem przyzwoitym poziomie, zaufaj mi.
Czekam na kontakt od Ciebie!

Radosław Chyży


Opinie o korepetytorze (1)

Jacek Wieczorek
03 marca 2018

"Testowałem" już wielu korepetytorów, pozostałem przy panu Radku! Nauczyciel potrafi wyjaśnić rzeczowo wszystkie zawiłości, czuje ten język, mówi jak native i umie tak prowadzic lekcję że się to łapie, CZŁOWIEK ZACZYNA MÓWIĆ W TYM TRUDNYM JĘZYKU! Rzeczywiscie do każdej lekcji nagrywa samodzielnie mp3, wszystko zapisuje, jak on to robi? Rezultaty są świetne. Opanowałem B2 - ale nie spocznę na laurach, robię sobie przerwę i idę dalej. Polecam wszystkim którzy chcą szybko osiągnąć efekty !