DARMOWA 1 lekcja NAPISZ śmiało 791546038

Adam ⭐⭐⭐⭐⭐ Najszybsza-Nauka29 lat

791 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
149 zł /45 min.
Miejsce
Korepetycje Warszawa (całe miasto)
U ucznia/ u korepetytora
Lekcje online/Skype
Tak
Zakres
Szkoła podstawowa, Gimnazjum, Szkoła średnia, Studia


Pierwsza lekcja BEZPŁATNA(niezobowiązująca)

- Chcesz płynnie mówić i nabrać pewności siebie?
- Chcesz zdać maturę, lub któryś z certyfikatów?
- Chcesz się szybko nauczyć niemieckiego?

 

Cechy:
- Miły
- Cierpliwy
- Empatyczny 

 

Umiejętności:
- Cały zakres niemieckiego
- Pedagogika

Szkolę nauczycieli z zasad efektywnego nauczania. Jestem autorem innowacyjnych kursów do niemieckiego.

 

Masz pytania?
Napisz śmiało, chętnie odpowiem
Tel: 791546038

pozdrawiam Adam Wala


Opinie o korepetytorze (60)

Nikodem Januszewski
17 listopada 2023

Lekcje prowadzone przez Adama nie przypominają sztywnego siedzenia w szkolnych ławach i bezlitosnego dukania słówek, których użyjemy w raptem kilku sytuacjach w życiu. Nie oznacza to, że zajęcia nie są merytoryczne. Wręcz przeciwnie! Materiały i rozmowy są dobierane do indywidualnych preferencji ucznia i obserwacji Adama popartej kilkunastoletnim doświadczeniem pracy z uczniami, na jakim poziomie językowym ktoś się znajduje. Atmosfera na zajęciach jest swobodna, co pozwala rozluźnić się i efektywniej przyswajać wiedzę. Dodatkowo jeżeli jakieś zagadnienie było niejasne lub sprawiało trudności, Adam chętnie przesyła dodatkowe materiały do indywidualnej pracy, aby można było utrwalić i popracować nad nimi. Wszystkim niezdecydowanym i wahającym się, czy zacząć przygodę z nauką niemieckiego serdecznie polecam usługi Adama. Będzie to doskonały przewodnik na tym szlaku, który bezpiecznie przeprowadzi każdego do upragnionego celu, pokazując przy tym najciekawsze miejsca i widoki.

Sławomir Mikulski
31 października 2023

Czuje że zrobiłem duży progres w Niemieckim, będąc jego uczniem!

Aleksander Śnichur- fizjoterapeuta
23 października 2023

CHAMSTWO, AROGANCJA i NIEKOMPETENCJA to tylko niektóre wyrazy które kompletnie nie pasują do osoby Adama. Za każdym razem gdy punktualnie o wyznaczonej godzinie przychodziło połączenie, wiedziałem że miło spędzę następną godzinę lekcyjną. Adam jest również człowiekiem szerokich horyzontów co sprawia że lekcje są ciekawe, dostosowane do słuchacza a co ważniejsze wyczerpują kolejne stopnie do osiągnięcia postawionego celu. Mogę o tym zaświadczyć stając się dumnym posiadaczem certyfikatu Goethe B2

Igor
08 września 2023

"Zdałem, dziękuję za pomoc"

Zuzanna Warecka
15 lipca 2023

Zajęcia z Panem Adamem są niezmiernie ciekawe. Mimo ze 45 minut może wydawać się krótko, w tym czasie jest się w stanie przerobić więcej materiału niż przez 1,5h. Zajęcia są prowadzone w sposób dostosowany do ucznia z interaktywnymi zadaniami dostosowanymi pod zainteresowania i potrzeby. Pan Adam zachęca ucznia do myślenia mieszając zadania, kolejności, wymagając łączenia kilku części gramatycznych. Przez to lekcje są dynamiczne i dużo się z nich zapamiętuje bez dodatkowej nauki. Pan Adam ma dużo prostych rozwiązań na trudne tematy gramatyczne. Lekcje są wartościowe i widać ze dla Pana Adama uczenie języka niemieckiego to pasja.

Tomasz
18 kwietnia 2023

Polecam każdemu kto chce zacząć lub kontynuować naukę języka niemieckiego. Adam co najważniejsze SŁUCHA jakie ma się oczekiwania wobec nauki i pod to dostosowuje plan lekcyjny. W czasie lekcji jest zawsze jest kilkanaście minut samej rozmowy co w dłuższej perspektywie daję świetnie rezultaty w postaci swobody w rozmowie. Polecam każdemu, komu zależy na zaangażowanym nauczycielu!!!

Bartosz & Ola
16 kwietnia 2023

Adam to fachowy naczyciel języka niemieckiego, który stosuje zróżnicowane metody nauki z naciskiem na efekt i praktyczne zastosowanie języka.
Zajęcia zawierają dużo interakcji i praktyki w języku mówionym. Adamowi zależy na maksymanej aktywizacji uczestników kursu.
W swoim podejściu wykazuje się cierpliwością oraz profesjonalizmem. Wspiera różnorodnymi materiałami dydaktycznymi i zadaniami.

Magorzata Niedwor
11 kwietnia 2023

Zajęcia sę dostosowane do poziomu wiedzy uczniow, stopniowo rozszerzane o nowe pojęcia dzięki czemu zakres językowy sie stale powiększa. Zajęcia dostosowane są również do oczekiwań kursantow, w tym przypadku do prowadzenia rozmow z Klientami, dzieki temu mamy możliwość bardzo szybkiego wykorzystywania wiedzy w praktyce. Adam wdraża nasze sugestie odnośnie zakresów, które szczególnie dla nas przydatne. Dużym plusem jest rownież sporo zajęć praktycznych (rozmowy, ćwiczenie gramatyki). Cenimy też dostep do materiałów dydaktycznych, prace na jednym pliku, który stale jest uzupełniany o zakres przerabiany na zajeciach. Ogólnie same zalety :)

Mateusz Ciszewski
08 kwietnia 2023

Zajecia z Adamem to połączenie przyjemnego czasu z efektywną nauką. Adam prowadzi zajecia z 3osobowym zespołem. W którym każdya z osób ma inny poziom we władaniu językiem Niemieckim - lecz to nie problem, Adam odpowiednio angażuje każdego z nas aby każdy z zajęć na zajęciach zaliczał progres.

Materiały przygotowane przez Adama na lekcjach online, są ciekawe, a dostęp do nich łatwy bo znajdują się sie w jednym miejscu.

Kilkuminutowe powtórki z poprzednich lekcji oraz kreatywne zadania, tworzenia zdań pomagają utrwalać już poznaną wiedzę i tematy.

Mogę Tylko polecić Adama i jego lekcje.

Marcel Kopaczewski
04 kwietnia 2023

Super korepetycje, bardzo polecam, ponieważ można dużo się nauczyć. Pan Adam jest bardzo kompetentny i miły w tym co robi, polecam !

Dawid Hnat
01 kwietnia 2023

Lekcje odbywają się w sposób luźny i przyjemny dla głowy, każda lekcja wygląda inaczej więc nie są męczące ani nudne co prowadzi do szybszego zapamiętywania.
Plan nauczania jest tak skonstruowany że wiele rzeczy wpada do głowy bez jakiegokolwiek wysiłku.

Mieszko
29 marca 2023

Już po kilku miesiącach mój poziom języka niemieckiego znacząco się poprawił. Gdy w szkole nauczyciele mówią, że trzeba się czegoś wykuć na blachę tutaj mogłem wszystko zrozumieć i później bez problemu stosować w praktyce. Nauka jest prowadzona w bardzo przyjemny sposób. Jest to nauczyciel godny polecenia, z którym współpraca to czysta przyjemność.

Jaś14lat(3lata zabawo-nauki)
21 stycznia 2023

Lekcje bardzo fajnie prowadzone, dostosowane do ciebie. Jeśli masz gorszy dzień czy coś to Adam robi lżejsze lekcje. Daje ci też opcje wyboru co chcesz dzisiaj robić i o czym rozmawiać a można rozmawiać o wszystkim(po niemiecku) albo po polsku a potem tłumaczenie zdecydowane 5 gwiazdek.

PatrycjaMasalska-opiekunka
19 stycznia 2023

Jestem bardzo zadowolona z zajęć i chyba nic bym nie poprawiała. Ogólnie zajęcia dużo mi dają, bo sama widzę, że zrobiłam dzięki nim duży postęp.

DoktorWojciech
18 stycznia 2023

Nie skłamie jeśli powiem, że są to najlepsze zajęcia językowe z jakimi się spotkałem w czasie swojej edukacji - wszytsko za sprawa najlepszego nauczyciela od języków jakiego miałem. Zajęcia zawsze ciekawe, prowadzone w różnych warunkach na spacerze, w samochodzie czy klasycznie przy biurku. W czasie zajęć zawsze poruszamy ciekawe tematy, które mnie interesują. Zajecia prowadzone są w sposób mniej „klasyczny” niż typowe zajecia językowe, co czyni je niezwykłymi. Adam wykorzystując różne techniki pomaga szybko zapamiętać słówka i zasady gramatyczne.

Chciałbym żeby Adam uczył nie tylko niemieckiego!

Małgosia
09 grudnia 2022

Uczę się języka niemieckiego z Adamem od kilku miesięcy.
- Adam ma nieszablonowe, ale bardzo skuteczne podejście do nauczania.
- Każda lekcja jest inna, ciekawa ale w tym wszystkim nie brakuje nauki.
- Adam do każdego podchodzi indywidualnie i dopasowuje sposoby nauczania do zasobów i możliwości ucznia. Bardzo się ciesze, że trafiłam na kogoś takiego jak Adam. Uważam, że inni nauczyciele powinni się od niego uczyć w jak fajny, przystępny i interesujący sposób przekazywać wiedzę. Jestem bardzo zadowolona z lekcji i będę polecać dalej.

Anna
30 listopada 2022

Dzięki współpracy z Adamem od Września radzę sobie na poziomie A2????, Adam dobrze zna mój poziom i w celu utrwalenia, zapętla wiedzę, dodając nowe elementy????. Jest super, czuje z lekcji na lekcji, że coraz więcej potrafię powiedzieć↗️ oraz rozumieć ze słuchu- słownictwo również się poszerza, przez to że na lekcji ciągle jest podwyższana poprzeczka:)) Dodatkowo lekcje są urozmaicone.

Tomasz Kardaś
10 października 2022

Zajęcia były przeprowadzone bardzo fajnie, dużo uwagi przykładaliśmy do mojego zawodu co było bardzo dobre. Również pana Podejście do mnie i do tego z czym mam najwięcej problemów bardzo mi się podobało.

Hania
30 sierpnia 2022

W zasadzie już podczas pierwszej lekcji Adam sprawił, że przestałam czuć skrępowanie przed popełnianiem błędów. Nie czuję się krytykowana i źle oceniana za braki w słownictwie i gramatyce, tylko wspierana i zachęcana.
Mojego korepetytora cenię także za słowność, punktualność, zaangażowanie w to, co robi i dostosowanie się do potrzeb ucznia.
Dodatkowym atutem są obszerne materiały dydaktyczne (pisemne, audio, video), których Adam jest autorem.

PawełPrawnik
09 sierpnia 2022

Zajęcia z Adamem są nieszablonowe. Z pewnością lekcje z nim nie przypominają tych, które znamy ze szkolnej ławy. Nie da się na nich nudzić, Adam potrafi zaangażować słuchacza. Zawsze chętnie przystępuje do kolejnych zajęć z języka niemieckiego, a to się do tej pory nie zdarzało. Polecam!!!

Mikołaj
25 marca 2022

Miałem wiele podejść z nauczycielami od języka niemieckiego jednak Adam okazał się najlepszy ze wszystkich.
Sumienny, staranny, konkretny, nie spóźniający się, nie odwołujący zajęć.
Potrafi dostosować metodę nauczania do studenta, w moim przypadku problem z odrabianiem zadań domowych.
Lekcje prowadzi w sposób interaktywny, ciekawy, zawsze coś nowego, nie można się nudzić.
Polecam wszystkim chcącym efektywnie nauczyć się języka niemieckiego, i to w przyjemnej atmosferze!

Mateusz
13 marca 2022

Najbardziej podoba mi się to, że jest Pan konkretny. Potrafi Pan dotrzeć do ucznia na wiele sposobów. Myślę że zajęcia są bardzo urozmaicone, nie ma monotonii. Na ogromny plus dużo różnych materiałów z których się uczymy. Uświadomił mi Pan także dlaczego się uczę tego języka, jaki jest tego cel. Bardzo miło mi się z Panem współpracuje, po lekcji czuje, że to był dobrze wykorzystany czas.

Szymon
10 stycznia 2022

Ich mag diese Nachhilfe. Sie sind so interessant und sie sind anders als diese, die in der Schule sind, was gut für mich ist. Ich habe kein Deutsch gekonnt, als ich die Nachhilfe angefangen habe. Jetzt kann ich schreiben und lesen, aber ich habe weiterhin Probleme mit Sprechen. Ich empfehle diesen Nachhilfelehrer.

Kamil Adam
13 grudnia 2021

Dzięki Adamowi dałem radę ogarnąć bardzo duże 3 materiały w zaledwie 3 tygodnie więc bardzo polecam.

Michał
23 listopada 2021

Genialnie prowadzone zajęcia. Miła atmosfera. Dzięki panu Adamowi naprawdę można nauczyć się niemieckiego

Marta
17 października 2021

Bardzo polecam, lekcje są kreatywne, dostosowane do indywidualnych potrzeb i tempa. Nauka bardzo efektywna i praktyczna! Czuje się zmotywowana do dalszej nauki.

Renata
14 października 2021

Bardzo dobry korepetytor

Kasia W.
05 października 2021

Adam jest zawsze pozytywny i zmotywowany, a lekcje bardzo ciekawe i dopasowane do indywidualnych potrzeb. Terminy są elastyczne, a komunikacja przebiega sprawnie. Nauczyciel zdecydowanie godny polecenia.

Dariusz Piłkowski
14 września 2021

Świetny Korepetytor!!!Bardzo dobrze tłumaczy oraz wyjaśnia.Ma bardzo dużą wiedzę,która bardzo zachęcająco przekazuje.Zapraszam na lekcje .Super jest:)

Jakub
11 lipca 2021

Polecam, przyjazna atmosfery uczenia dobre indywidualne podejście do ucznia.

Kamil
29 stycznia 2021

Muszę uczyć się niemieckiego, jest mi potrzebny do pracy.
Adam świetnie to rozumie i tak dobiera lekcje i tematy by jak najszybciej opanować to co faktycznie się przydaje i jest potrzebne. Potrafi wytłumaczyć, ma cierpliwość i pomysły.
Fajnie się uczy podczas lekcji online i można wracać do notatek
Pozdrawiam

Kamil
29 stycznia 2021

Muszę uczyć się niemieckiego, jest mi potrzebny do pracy. ????️ ✍️
????‍♂️ Adam świetnie to rozumie i tak dobiera lekcje i tematy by jak najszybciej opanować to co faktycznie się przydaje i jest potrzebne. ???? Potrafi wytłumaczyć, ma cierpliwość i pomysły. ????????????
Fajnie się uczy podczas lekcji online i można wracać do notatek ???? ????
Pozdrawiam ????‍♂️

Ivo
22 października 2020

Nauka j. niemieckiego z Panem Adamem jest strzałem w 10! To nauczyciel bardzo otwarty na potrzeby ucznia, przygotowany do lekcji, atmosfera przyjazna i bezstresowa. Polecam!

Robert
22 października 2020

Bardzo fajne zajęcia, Pan Adam ma talent do nauczania

Anna
22 października 2020

Świetne lekcje! Jestem nauczycielką języka angielskiego i doświadczoną korepetytorką, więc miałam spore wymagania, gdy wybierałam nauczyciela języka niemieckiego dla siebie. Zależało mi na całościowej nauce (czytanie, słuchanie, mówienie, gramatyka itp.) i to dostałam. W moim przypadku Adam stawia na mówienie, co bardzo mi odpowiada, ponieważ nie jestem ograniczona do kilku banalnych słówek, które byłyby normalnie przewidziane w typowym podręczniku dla mojego (niskiego) poziomu. Do tego otrzymuję różnorodne materiały do przećwiczenia np. gramatyki, która podczas zajęć jest wyjaśniona bardzo przystępnie i na zasadzie skojarzeń.

Atmosfera jest swobodna, dzięki czemu nie stresuję się podczas mówienia i mogę czynić postępy :)

Możliwe są lekcje stacjonarne lub online. Obie opcje działają rewelacyjnie! Zajęcia są spontaniczne (podążamy za tematami, do których doprowadzi nas konwersacja), ale nie chaotyczne. Widać, że nauczyciel jest doświadczony i wie, co robi. Dużą zaletą jest również jego elastyczność, jeżeli chodzi o dojazdy i terminy. Cena jest oczywiście jak najbardziej adekwatna do jakości prowadzonych zajęć.

Zdecydowanie polecam lekcje z Adamem!

Mohamed
25 sierpnia 2020

Nauczyciel wykonuje naprawdę niesamowitą pracę. Naprawdę lubię zajęcia. Chciałbym polecić!

Bartek
14 października 2019

Lekcje są fajne

Michal
28 sierpnia 2019

Bardzo dobry pomysłowy nauczyciel. Włada językiem.

Besen
18 maja 2019

Lekcje są spoko.

Beti
02 kwietnia 2019

“Wszystko dobrze! Mogę powiedzieć, że ty jako mój nauczyciel jesteś pierwszy, który bardzo dobrze uczy i jesteś przyjacielski.”

Tobiasz
24 marca 2019

Lekcje są fajnie. Wyciągam z nich dużo. Rozbudowuję słownictwo i rozmawiam.

Kamil Nowak
22 marca 2019

Supernauczyciel, lekcje prowadzone na luzie bez jakiś specjalnych schematów przez co 45 min z Adamem ucieka nawet nie wiadomo kiedy. Przez to, że masz wrażenie, że to jest Twój najlepszy kolega, a nie jak jesteśmy przyzwyczajeni, kat stojący nad Tobą i dający oceny, każda lekcja to przyjemność, a jak wiadomo wtedy człowiek szybciej się uczy. Polecam!

Zuza
02 lutego 2019

Lekcje są bardzo intensywne. Wyłapuje błędy i mnie poprawia. Coraz lepiej mówię.

Michał
30 stycznia 2019

Ich lerne Deutsch mit Adam und er hilft mir Auf Deutsch sprechen.- Uczę się z Adam i pomaga mi mówić po Niemiecku.

Miłosz
27 stycznia 2019

Uczę się języka, widzę dużo postępów. Zacząłem mówić po Niemiecku, rozumiem gramatykę. Adam nie zmusza mnie do nauka, mimo tego się uczę.

Natalia
27 stycznia 2019

Lekcje prowadzone w ciekawy sposób, materiały odpowiednio dopasowane. Adam zawsze przygotowany. Już po kilku lekcjach zauważyłam pierwsze efekty. Serdecznie polecam wszystkim, którzy szukają dobrego nauczyciela języka niemieckiego.

Radek
27 stycznia 2019

Lekcje są bardzo dobre i interesując, w przyjaznej atmorze.

Oliwier
27 stycznia 2019

Interaktywnie, urozmaicenie. Ich empfehle. Man kann Deutsch bessern.

Zuzia
02 stycznia 2019

Adam jest świetnym nauczycielem, ma ciekawe metody nauczania a lekcje z nim mijają bardzo szybko. Ponadto jest bardzo inteligentną osobą tak więc oprócz nauki języka zazwyczaj w trakcie lekcji możemy dowiedzieć się czegoś ciekawego z innych dziedzin (rozmawiając o tym czy czytając tekst po niemiecku). Bez wątpienia jest to właściwy człowiek we właściwym miejscu :)

Adam
24 grudnia 2018

W 100 zadowolony i spełniony 😀😄

Joanna
30 października 2018

Polecam serdecznie każdemu, kto chce nauczyć się języka niemieckiego. 
Indywidualny tok nauczania dostosowany do osobistych potrzeb. Miła, bezstresowa atmosfera i profesjonalizm w przekazywaniu wiedzy.

Dawid
18 października 2018

Chciałbym bardzo polecić tego korepetytora . Szukałem korepetytora cierpliwego, miłego, ale potrafiącego nauczyć. Sam niestety miałem dużą blokadę przed mówieniem w języku niemieckim ale dzięki Adamowi po kilku miesiącach sukcesywnych lekcji zrobiłem ogromne postępy w tym języku. Bardzo się cieszę, że trafiłam właśnie do Adama, dzięki niemu polubiłem język Niemiecki. Polecam :)

Klaudiusz
14 października 2018

U Adama można się pośmiać. Jest bardzo inteligentny polacam na 100% Odczuwa się efekty już po 1 lekcji :)

Janusz
08 września 2018

Adam to najlepszy wybór jakiego mogłem dokonać :) Nauka przekazywana z pasją i ogromną wiedzą.

Marta
21 lipca 2018

Adam jest dokładny i cierpliwy jest bardzo życzliwy i posiada l duże kompetencje doskonale zna ten język i świetnie dzieli się wiedzą z innymi ;)

Klaudia
14 czerwca 2018

Bardzo przyjemna i sympatyczna osoba godna zaufania i pomogła mi zacząć przygodę z językiem niemieckim profesjonalne podejscie do ucznia lekcje nie są nudne a wręcz przeciwnie bywają bardzo ciekawe .dzięki Adam

Grzegorz
11 czerwca 2018

Zdam do następnej KLASY. Nie sądziłem że Niemiecki można tak łatwo i przyjemnie zrozumieć🤗🤗😊

Marek Szparek
03 maja 2018

Miło, przyjemnie i w dobrej atmosferze. Pełne optymizmu podejście Pana Adama owocuje wiarą we własne umiejętności. Zdając sobie sprawę, iż jest się o krok od celu, uczniowie uczą się szybciej, zapamiętują na dłużej, a rozmowa przeprowadzona w obcym języku sprawia im przyjemność. Zdecydowanie polecam.

Grzegorz
30 kwietnia 2018

Adam dysponuje wielkim doświadczeniem. Biegle mówi po Niemiecku. Już na 1szej lekcji używa języka w praktyce 😁☺

Eryk Gwizdała
30 kwietnia 2018

Bardzo charyzmatyczny i przyjemny nauczyciel. Łatwo i przyjemnie uczy się z nim niemieckiego. Potrafi przekonać że nauka języka obcego może być przyjemna i cały czas motywuje do dalszej :)