Konwersacje na każdym poziomie zaawansowania

Maciej Maciejewski Speaking House29 lat
Mgr/mgr inż.

604 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
80 zł /60 min.
Miejsce
Korepetycje Kraków (całe miasto)
Pokaż na mapie
U korepetytora
Lekcje online/Skype
Tak
Zakres
Szkoła podstawowa, Gimnazjum, Szkoła średnia, Studia

KRAKÓW / ONLINE Zapraszam na skuteczną naukę języka angielskiego używanego w praktyce, podczas przyjemnych konwersacji, na każdym poziomie zaawansowania. Jeśli szukasz nauczyciela, który z pasją i w dobrej atmosferze nauczy Cię używać języka w praktyce to trafiłeś w dziesiątkę.

O mnie:

Ukończyłem studia inżynierskie Sustainable Energy Development prowadzone w języku angielskim.
Byłem lektorem w szkołach językowych dla instytucji i biznesu, gdzie prowadziłem zajęcia dla inżynierów, menadżerów, oraz dziennikarzy. Posiadam 7-letnie doświadczenie pedagogiczne. Łącznie spędziłem ponad rok na stażach i wymianach w Wielkiej Brytanii. Można powiedzieć, że język angielski jest moim drugim językiem ojczystym, gdyż posługuję się nim już ponad 20 lat.

Jestem osobą otwartą i lubię rozmawiać na każdy temat, co jest wyjątkowo ważne w procesie efektywnego nauczania.

Posiadam certyfikaty:

  • CAE (Certificate in Advanced English) zdany na ocenę A
  • CPE (Cambridge English: Proficiency) zdany na ocenę A
  • Certificate of English for Buisness and Corporate Communication at level C1 zdany na ocenę  5.0

Proces nauki u mnie odbywa się następująco:

  • Przed każdymi zajęciami wysyłam coś do przeczytania, bądź obejrzenia. Korzystam z bardzo interesujących materiałów, w których będziesz mieć styczność z naturalnym, mówionym językiem, takich jak filmy, seriale, posty, wywiady, konferencje, TED Talks, Youtube, fora, portale, blogi, vinesy. Unikam jak tylko mogę suchych, wyuczonych listeningów, z prostego powodu – nikt tak naprawdę nie prowadzi rozmów w taki sposób!
  • Na zajęciach, przy kawie lub herbacie rozpoczynamy od luźnej rozmowy o sprawach bieżących dla rozgrzewki, a następnie prowadzimy intensywną konwersację na tematy zawarte w wysyłanych wcześniej materiałach. Podczas rozmowy wprowadzamy nowe zwroty i słownictwo, które pomoże Ci wyrażać Twoje myśli w płynny sposób.
  • Do domu dostajesz zestawy ćwiczeń dotyczące omawianego tematu, z kluczem, tak aby móc je samodzielnie sprawdzić, a ja  tłumaczę na następnych zajęciach te elementy, które sprawiły Ci największe problemy. 
  • Do nauki słówek, korzystamy z platformy on-line Quizlet tak żebym śledził twój postęp i żeby wszystko było w jednym miejscu, bez tony nieuporządkowanych kartek. Wyłapuję nieznane Ci słowa podczas rozmowy i wpisuję je do Twojego spersonalizowanego folderu.Udostępniam Ci także dysk z masą materiałów
  • Co miesiąc robimy gruntowną powtórkę ze wszystkich zagadnień po czym dostajesz całościowy feedback nad czym jeszcze musisz popracować.

Koncentruję się przede wszystkim na używaniu języka w praktyce i przełamywaniu bariery językowej. Jeśli więc jesteś początkujący lub zaawansowany i Twoim największym problemem jest nawiązywanie kontaktów w życiu osobistym lub w środowisku biznesowym, to moja metoda jest dla idealna dla Ciebie.

Oczywiście wszystko dostosowujemy do Twoich potrzeb, więc jeśli chcesz się przygotować do certyfikatu, matury, lektoratu, rozmowy o pracę lub wyjazdu to na pewno znajdziesz to czego szukasz! 

Gwarantuję Ci 100% profesjonalizmu. Wszyscy moi uczniowie już po kilku zajęciach są w stanie powiedzieć znacznie więcej i komunikować się bardziej efektywnie!

Miejsce zajęć:
Zajęcia odbywają się stacjonarnie w centrum Krakowa na ulicy Syrokomli 22/6 w specjanie przystosowanym do tego celu lokalu, bądź on-line przez Skype.

Cena zajęć:
1 osoba     80zł/60 minut 
2 osoby 100zł/60 minut (50zł od osoby)

Posiadam możliwość wystawiania faktur.

Kontakt:
Telefon   604 535 063
Mail   hello@speakinghouse. pl
Skype   mcmaciejewski

Serdecznie zapraszam, Maciej Maciejewski :-)

 


Opinie o korepetytorze (1)

Katarzyna Sywała
07 września 2018

Na zajęcia do Macieja trafiłam po długich poszukiwaniach i kilku nietrafionych lektorach i okazał się to traf w dziesiątkę :) Na zajęciach kładzie się nacisk na komunikację i praktykę, a poza zajęciami mogę wybierać spośród mnóstwa naprawdę interesujących materiałów. Fajne jest też to, że Maciej jest sympatyczną i zabawną osobą co sprzyja nauce i atmosferze na zajęciach. Polecam całym sercem każdemu! Profesjonalizm i lekkość prowadzenia zajęć, którą rzadko się spotyka! :D