Angielski - Mów BEZ stresu i Ucz się na LUZIE :)


537 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
67 zł /60 min.
Miejsce
Korepetycje Warszawa (całe miasto)
U korepetytora
Lekcje online/Skype
Tak
Zakres
Szkoła podstawowa, Gimnazjum, Szkoła średnia, Studia

Daj nam 4 tygodnie
              a zaczniesz mówić po angielsku!

Nadal wisi nad Tobą ten nieszczęsny angielski?

Nigdy nie było dobrego czasu aby go nadrobić?

Na spotkaniach po angielsku wolisz nie powiedzieć ani słowa, niż popełnić błąd?

Daj nam 4 tygodnie - zmienimy to razem!

Dołącz do naszych kameralnych lekcji online, które startują już w lipcu!

Nasze lekcje są dla Ciebie, jeśli:

 • wstydzisz się odezwać po angielsku przy innych osobach ,
 • coś tam pamiętasz, coś tam rozumiesz… ale nie potrafisz mówić po angielsku,
 • maile po angielsku pisze za Ciebie Google Translator albo Chat GPT ;)
 • omijają Cię interesujące oferty pracy , bo wśród wymagań jest umiejętność posługiwania się językiem angielskim ,
 • jesteś gotowa na to, aby aktywnie się zaangażować i przygotowywać na kolejne lekcje na podstawie naszych instrukcji,
 • jeśli jesteś osobą dorosłą i Twój angielski jest na poziomie „wiecznie początkującym” :)

Dołącz do nas i zacznij już w lipcu, bo:

 • wrócisz do podstaw,
 • powtórzysz i utrwalisz to, czego kiedyś się uczyłaś,
 • już na pierwszych zajęć będziesz mówić, choćby Wisła miała zacząć płynąć pod górę i skręcić się w rulonik ;)
 • przyswoisz najbardziej użyteczne słownictwo, wytłumaczymy Ci gramatykę w banalnie prosty i intuicyjny sposób ,
 • przełamiesz się i poczujesz się pewniej ,
 • dostaniesz „motywacyjnego kopniaka” dzięki wsparciu grupy .

Jak wyglądają lekcje?

spotkania online w mini grupie, 2-4 osoby

2 razy w tygodniu, wtorki i czwartki,

godzina 12:00 - 13:00

nauka przez konwersacjeprace domowe pomiędzy zajęciami
koszt jednej lekcji to 67 zł, niczym obiad z kawą na mieście :)

indywidualna konsultacja przed rozpoczęciem lekcji -  umów się na nią już dziś!

Co jeszcze od nas dostajesz?

feedback w trakcie i na koniec kursu

notatki z każdej lekcji

wsparcie na messengerze pomiędzy lekcjami

praktyczne ćwiczenia z mówienia

gramatyka w pigułce

Kim jesteśmy? 

Z tej strony Alicja i Michał, doświadczeni nauczyciele angielskiego - już od 12 lat pomagamy naszym Uczniom podnieść poziom języka, przełamać się , poczuć się pewniej w pracy i w podróżach zagranicznych. Często pracujemy z dorosłymi, którzy przychodzą do nas, bo wstydzą się, że nie umieją nic powiedzieć po angielsku.

Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, dzięki naszym metodom i przy rzetelnym zaangażowaniu Ucznia w naukę - rozgadamy absolutnie każdego :)

Uczymi inaczej niż w szkole: naszym zdaniem szkoła nie przygotowuje nikogo do mówienia po angielsku!

Czy kiedykolwiek natknęłaś się na sytuację w pracy, lub na spotkaniu, abyś musiała wypełnić ćwiczenie gramatyczne? ;)

Wierzymy, że mówienia w obcym języku możesz się nauczyć tylko przez ćwiczenie… mówienia :) stąd zmobilizujemy Cię do używania języka już od pierwszych zajęć. Damy Ci instrukcję krok-po-kroku jak masz ćwiczyć w domu, dzięki czemu utrwalisz materiał i weźmiesz czynny udział w każdych kolejnych zajęciach.

Z nami nie ma stresu i spiny, zależy nam przede wszystkim na otworzeniu Cię na mówienie po angielsku i na Twoim komforcie :)

DOŁĄCZ JUŻ DZIŚ!

Max 4 osoby w grupie:
na każdej lekcji masz dużo czasu na ćwiczenie mówienia

Spotkania 2 razy w tygodniu: 
szybko zaczniesz widzieć zmiany

Zajęcia trwają 1 miesiąc:

Jeżeli zapiszesz się teraz, to zdążysz się rozgadać po angielsku jeszcze w to lato :)

Pokarzemy Ci jak łatwo możesz przełamać swój lęk przed mówieniem! 

Z angielskim świat będzie należał do Ciebie! :)

Ostatnie wolne miejsca.


Opinie o korepetytorze (40)

Agnieszka
08 kwietnia 2022

Poznałam Michała w sierpniu 2021. Już nie wstydzę się używać tego języka wśród znajomych i czerpię ogromną radość z tego faktu.
Zajęcia prowadzone są w przemiłej atmosferze. Michał jest profesjonalistą w swojej dziedzinie. Forma nauki różni się od dotychczasowo poznanych, ale jest niezwykle efektywna. Uczymy się słówek, które są nam potrzebne, a nie narzucone przez podręcznik. Dzięki konwersacjom prowadzonym podczas zajęć uwierzyłam w siebie i przełamałam "barierę mówienia".
Mogę śmiało polecić Michała na korepetytora języka angielskiego :)

Katarzyna
30 czerwca 2021

Powiedzieć, że Pan Michał jest profesjonalistą to nie powiedzieć niczego.
Człowiek ogromnej wiedzy i kultury, zdolny bez wahania przytoczyć informacje z wielu dziedzin.
Z pasją i entuzjazmem dokłada wszelkich starań, by przybliżyć trudne kwestie i rozwiać wątpliwości. Gdy mam chwile zniechęcenia, umie temu zaradzić, taktownie zachęcając do pokonania trudności. Serdeczność i wspaniałe poczucie humoru powodują, że zapomina się o swoich brakach, a lekcje są czystą przyjemnością, na które się czeka z niecierpliwością :-)
Jestem wdzięczna za prowadzone z pasją zajęcia i za zaraźliwy entuzjazm Pana Michała.
Gdybym od samego początku uczyła się języka angielskiego z Panem Michałem, na pewno teraz byłabym na poziomie C2 :-)

Łukasz
29 kwietnia 2021

Dość długo szukałem lektora języka angielskiego, który pomógłby mi efektywnie podnieść moje językowe umiejętności. Michał przekonał mnie do swojej metody opartej na pracy z wybraną książką. Zaletami tej metody są:
- praktyczne stosowanie zagadnień gramatycznych w mowie i piśmie,
- poszerzenie słownictwa,
- usprawnianie rozumienia ze słuchu,
- podniesienie poziomu biegłości językowej w mowie i piśmie.

A wszystko podczas pracy z samodzielnie wybraną książką, której tematyka jest dla mnie ciekawa ( w moim przypadku są to stosunki międzynarodowe). Ma to kapitalne znaczenie w chwilach kiedy po raz kolejny trzeba przełamać zniechęcenie, ponieważ przynajmniej pracuje się nad tekstem, który jest ciekawy i wciągający.

Michał jest cierpliwym nauczycielem, który ze stoickim spokojem koryguje błędy i podpowiada jak poprawnie stosować struktury gramatyczne. Zachęca także do systematyczności w nauce języka i przekazuje skuteczne metody, które są w tym pomocne. Ponadto jest osobą pozytywnie nastawioną do życia i swoim optymizmem dzieli się podczas zajęć które zdecydowanie zbyt szybko upływają.

Wybór lekcji z Michałem Gerczakiem uważam za swój strzał w „10” . Rekomenduję Michała wszystkim, którzy poszukują niekonwencjonalnego, elastycznego oraz skutecznego lektora języka angielskiego.

Aleksandra
11 kwietnia 2021

Michał bardzo mi pomógł przełamać barierę mówienia. Długa przerwa w obcowaniu z językiem sprawiła, że całkiem zapomniałam jak się nim posługiwać. Michał w bardzo rzeczowy sposób pomógł mi wrócić na właściwe tory i dał wiele cennych uwag.

Wiktoria Kowalewska
02 kwietnia 2020

Miałam wielu korepetytorów przed Michałem, którzy kazali mi uczyć się listy słówek, które nieużywane szybko wypadały mi z głowy. Zawsze myślałam, że to ze mną jest coś nie tak, że pomimo chęci do nauki języka angielskiego, ona nie szła zbyt dobrze. Ciągłe "luki" w pamięci spowodowane nieutrwalaniem tych słówek były dla mnie demotywujące do takiego stopnia, że w końcu się poddawałam. Za co najbardziej cenię Michała? Za to, że wyrobił we mnie NAWYK. Michał posługuję się w nauce języków bardzo przydatnym programem "anki" który pomaga mi nie zapominać starych słówek, i uczyć się w ciekawy sposób nowych, przez co poranne ćwiczenia z językiem angielskim stały się dla mnie przyjemną rutyną. :) Lekcje są prowadzone w bardzo przyjaznej atmosferze przez co nawet jeżeli na początku boisz się powiedzieć cokolwiek do Michała, żeby się nie ośmieszyć, później i tak zaczniesz mówić :D

Agnieszka
23 lutego 2020

Michał jest właściwym człowiekiem na właściwym miejscu. Zajęcia prowadzone są w miłej atmosferze, z humorem. Potrafi obrać właściwą strategię, zainteresować i zmotywować do pracy. Szczerze polecam!

Robert Grabarczyk
20 lutego 2020

Dzięki zajęciom z Michałem uwierzyłem , że mogę przełamać swoje bariery i zacząć porozumiewać się w języku angielskim. W trakcie zajęć nie można się nudzić, panuje na nich luźna atmosfera która sprawia, że nauka języka jest przyjemna. Na zajęciach nie skupiamy się na gramatyce, ale głównie na konwersacji, przez co zagadnienia z gramatyki nie są tak trudne a Michał w umiejętny sposób potrafi je wyjaśnić podczas nauki.

Zdecydowanie polecam zajęcia z Michałem !

Alicja Guściora
18 lutego 2020

Zacznę od tego, że angielski towarzyszy mi praktycznie przez całe życie, ale nie opanowałam go na tyle na ile bym chciała... Obecnie uczęszczam na zajęcia do Michała i jestem w trakcie nauki, ale po paru miesiącach jestem bardzo zadowolona. Zadowolona, ponieważ bardzo podoba mi się sposób w jaki Michał prowadzi lekcje oraz jego metoda nauki mówienia i przełamywania barier językowych która jest świetna i zarazem bardzo logiczna! Czuję, że dzięki ćwiczeniom (Michał bardzo dobrze je objaśnia) w mojej głowie angielski "się układa" i zaczynam te obce struktury sobie lepiej przyswajać a przez to lepiej mi się mówi. Ponadto Michał jest super człowiekiem i daje dużo wsparcia i wiary, że warto i można pokonywać swoje słabości w porozumiewaniu się. Polecam!!! :))

Ewelina
08 lutego 2020

Zawsze miałam problemy z językiem angielskim. Paraliżował mnie do tego stopnia, że unikałam jakichkolwiek rozmów, by się nie zbłaźnić. Szukałam wielu nauczycieli, ale nie interesowali mnie tacy, którzy skrupulatnie strona po stronie w książce studiowali z uczniem materiał. Zależało mi na innowacyjnym, ale jakże ludzkim podejściu do nauczania. Metoda, którą Michał stosuje pozwala skutecznie zapamiętywać i wykorzystywać w konwersacji całe frazy, które stopniowo przekształcają się w samodzielne, płynne wypowiedzi. Dodatkowo na zajęciach uczysz się brzmienia języka, dzięki czemu mówisz poprawniej. A gramatyka - serio, myślałam, że jest o wiele trudniejsza. Gdyby nie Michał, dalej żyłabym w przeświadczeniu, że nigdy jej nie zrozumiem, nie mówiąc już o poprawnym jej stosowaniu. Jeśli chcesz przełamać bariery, lęki czy słabości, zdecydowanie udaj się pod adres Michała. Polecam!

Kamil Koperwas
04 lutego 2020

Bardzo szczerze polecam Michała. Zajęcia bez stresu, z humorem, do których chce się wracać :)

Postęp widoczny bardzo szybko, co daje dodatkową motywację aby cisnąć dalej!

Kamila
21 stycznia 2020

Lekcje z Michałem przypominają cotygodniowe spotkanie ze znajomym, a przy okazji rzeczowo i ciekawie przekazuje nam wiedzę, często w zupełnie inny sposób niż do tej pory nauczyliśmy się w szkole/na studiach. Fajnie, że proponuje zadać sobie pytanie dlaczego czegoś używamy i jaki jest tego skutek.

Nam zależało na otworzeniu się, przypominaniu sobie już zdobytej wiedzy i zapomnieniu o paraliżu jak słyszy się obcy język - Zdecydowanie jesteśmy na dobrej drodze. Dużym atutem jest rzetelność, indywidualne podejście, sukcesywne powtarzanie i możliwość odbycia lekcji z każdego miejsca online.

Nasza przygoda jeszcze się nie skończyła i mamy ochotę na więcej :)

Martyna
01 stycznia 2020

Zdecydowanie polecam korepetycje z języka angielskiego z Michałem!

W ciągu swojej edukacji nie trafiłam na osobę, która potrafiłaby w jakikolwiek sposób przedstawić mi ciekawie język obcy.
Dlatego na samym początku bardzo dziękuję za pokazanie, że angielski nie jest tak straszny jak myślałam przez wiele, wiele lat!
Choć przede mną jeszcze wiele pracy, to po każdych zajęciach, które są dostosoane do moich potrzeb, jestem coraz bliżej osiągnięcia swojego celu!
Bardzo cenię sobie zaangażowanie Michała podczas każdego naszego spotkania. Nie tylko zwrócenie uwagi na błędy, ale również logiczne, inne niż wszystkich typowych nauczycieli/wykładowców wytłumaczenie dlaczego tak się dzieje.
Nie można również nie wspomnieć o atmosferze towarzyszącej nauce.
Michał już od progu wita każdego z uśmiechem, a zajęcia prowadzone są bezstresowo, dzięki temu mówienie bez skrępowania jest naprawdę możliwe!

Podsumowując:

M- Mało stresu.
I- Indywidualne podejście do potrzeb każdej osoby.
C- Cierpliwość
H- Happy person
A- Atrakcyjne zajęcia.
Ł- Łatwe wytłumaczenie rzeczy kosmicznych.

Michał Gerczak

Chyba nigdy nie dostałem tak pięknej i miłej opinii.
Bardzo dziękuję Martyno! :)

Cieszę się, że mogę Ci pomagać w nauce angielskiego :)

Ewa
16 grudnia 2019

Zajęcia z Michałem to zajęcia bez stresu, ciekawe, a szybkie postępy dają satysfakcję i chęć do dalszej nauki. Bardzo polecam!

Michał Gerczak

Cieszę się, z Twojego progresu Ewa! :)
Dziękuję za opinię ;)

Kamil
09 grudnia 2019

Zajęcia z Michałem to gwarancja sukcesu! Wysoce efektywna i przyjemna metoda nauki daje bardzo dużo satysfakcji z szybkich postępów w nauce. Na własnym przykładzie wiem, że najbardziej oporni zaczną mówić po angielsku ;)

Magda Chmiel
05 października 2019

Chodzę na zajęcia do Michała nieco ponad miesiąc i muszę przyznać, że już widzę pierwsze efekty. Do tej pory byłam totalnie oporna na przyswojenie czasów i muszę przyznać, że w moim przypadku Michał ma świetną metodę ich nauczania. W końcu zaczynam używać ich świadomie a nie na "czuja". Ponadto codziennie "zmusza" mnie do nauki, więc już po miesiącu widzę progres. Zdecydowanie polecam!

Mateusz
03 października 2019

Bardzo ciekawe, uczące, motywujące i bezstresowe zajęcia!

Miałem okazję pracować z Michałem przez okres tegorocznych wakacji. Dzięki cotygodniowym zajęciom oraz samodzielnej pracy pomiędzy nimi, moja płynność mówienia po angielsku znacznie wzrosła!
Polecam!

Karolina
13 września 2019

Polecam każdemu kto zastanawia się nad powrotem do nauki, jak również osobom zaczynającym swoją przygodę z nowym językiem. Korepetycje z Michałem to sama przyjemność, ponieważ zaproponowana przez niego metoda opiera się na systematycznej pracy oraz codziennym obcowaniu z językiem. Szczery facet nie obiecujący cudów, który wprost mówi, że kształcenie to przede wszystkim systematyczność. Osobiście już dzięki kilku lekcjom zauważyłam ogromną poprawę w formułowaniu zdań, jak i ich poprawności, przyswajaniu nowych słów i zwrotów. Polecam !

Klaudia Janocha
22 sierpnia 2019

Lekcje u Pana Michała polecam każdemu, kto tak jak ja, całe życie uczył się angielskiego i ledwo umie się przedstawić ;) odkąd trafiłam na korepetycje wiem, że jestem w stanie mówić po angielsku. Pan Michał ma świetny pomysł na naukę, nie ocenia jak robie błędy, nie podcina skrzydeł tylko na spokojnie tłumaczy co mam poprawić i na co zwrócić uwagę. Najbardziej podoba mi się to, ze cały czas „zmusza” mnie do mówienia- oczywiście w pozytywnym sensie. Całe zajęcia rozmawiamy po angielsku, a poza zajęciami także robie mówione prace domowe. Po 3 miesiącach naprawdę widzę jak z łatwością zaczyna mi przychodzić rozmowa na różne tematy, a im więcej mówię tym lepiej zapamiętuje gramatykę, która zawsze była dla mnie bardzo niezrozumiała. Bardzo polecam, bo widzę efekty i cieszę się, że spośród tylu korepetytorów, trafiłam do Pana Michała.

Zofia
11 sierpnia 2019

Zdecydowanie polecam lekcje u Pana Michała, przede wszystkim z powodu ich skuteczności. Mówisz przez całą lekcję, mówisz codziennie między lekcjami, uczysz się codziennie. Z lekcji na lekcje widzisz swoje własne postępy. Każda kolejna lekcja dodaje ci pewności i odwagi w mówieniu. Pan Michał w bardzo przystępny i zrozumiały sposób tłumaczy gramatykę, która dzięki Niemu okazuje się łatwa. Nie bez znaczenia jest też luźna atmosfera na lekcji i żadnych stresów.

Michał
05 lipca 2019

Michał podczas lekcji dostarcza dokładnie to co oferuje. Ma swoją metodę. Dla mnie metoda Michała to ożywczy powiew w porównaniu do wszystkich tych kursów typu FCE itp.

Michał ma na tyle duże doświadczenie z różnymi poziomami znajomości angielskiego u swoich uczniów, że umie precyzyjnie dobrać zakres i poziom ćwiczeń. Na prawdę mnie tym zaskoczył.

No i dochodzę do osobowości. Po prostu fajnie się z nim gada. Chyba nic więcej nie potrzeba by robić postępy.

Zdecydowanie polecam.

Anna R.
26 czerwca 2019

Gorąco polecam! Nauka wg. autorskiej metody, która bazuje na naturalnym przyswajaniu języka. Można wybrać temat, który interesuje uczącego się, co jest dużym plusem. Zawsze lepiej się uczyć o czymś atrakcyjnym dla danej osoby, a przy okazji przyswajać nowe słownictwo. Zajęcia z Michałem pozwoliły mi na naukę swobodniejszej i bardziej naturalnej rozmowy w jęz. ang. Poza tym Michał ma bardzo dobry akcent i zwraca uwagę na wymowę. Michał nie odwołuje zajęć co też ma duże znaczenie oczywiście na plus. Jeszcze raz polecam!

Marta
20 czerwca 2019

Polecam zajęcia u Michała. Jeżeli naprawdę zależy Ci na nauce praktycznego języka angielskiego to dobrze trafiłeś. Niekonwencjonalne i skuteczne metody nauczania, z którymi spotkałam się po raz pierwszy. Pan Michał stawia na praktykę, naukę poprzez rozmawianie, co jest świetnym rozwiązaniem i pozwala przełamać bariery.

Antek Ledziński
17 czerwca 2019

Szczerze to kiedyś bałem się rozmawiać z ludźmi za granicą a dzięki lekcjom z panem Michałem o wiele bardziej się otworzyłem przed mówieniem po angielsku i już się kompletnie nie boję. Również dzięki tym lekcjom na pewno powiększył mi się bardzo zasób słów. Podczas zajęć jest bardzo fajna atmosfera więc każdemu będzie się miło uczyło. Z całego serca polecam lekcje z panem Michałem.

Dawid Łukasiewicz
16 czerwca 2019

Lekcje języka angielskiego z Michałem dużo mi dały i naprawdę polecam go jako nauczyciela. Jestem dosyć oporną osobą do nauki języka, raczej z tych wiecznie początkujących. Jednak po roku lekcji z Michałem widzę postępy. Dużo więcej rozumiem, kiedy słyszę język angielski i na pewno lepiej mówię.
Na lekcjach z Michałem rozmawia się wyłącznie w języku angielskim, co zmusza do myślenia i mówienia po angielsku. Michał ma też fajne metody. Lekcje prowadzone są na zasadzie rozmowy o interesujących „ucznia” artykułach albo o książkach. Wybór tematu pozostawiony jest „uczniowi”, aczkolwiek mi Michał pomógł znaleźć naprawdę fajne artykuły.
Podsumowując Michał kładzie duży nacisk na naukę nowych słów, a także rozumienia i mówienia po angielsku. Jeżeli tego szukasz, naprawdę polecam lekcje z Michałem.

Katarzyna
24 kwietnia 2019

Dzięki zajęciom pokonałam blokadę przed mówieniem, już po miesiącu zrobiłam duże postępy. Michał potrafi zmotywować do systematycznej nauki. Stosuje ciekawe, niestandardowe i skuteczne metody nauczania. Lekcje prowadzone są profesjonalnie i w miłej atmosferze.

Robert
17 kwietnia 2019

Nauka angielskiego z Michałem? Na pewno tak. Dlaczego? Bo przekaże Ci kilka swoich pomysłów jak efektywnie uczyć się języków. W prosty i logiczny sposób przekaże wiedzę jak korzystać z gramatyki. Nie będą to nudne, nie powiązane ze sobą tematy, jakie pamiętasz z podręczników, a raczej skoncentrowana wiedza, którą łatwo jest zapamiętać. Do tego cierpliwość i motywacja na wysokim poziomie.

Marta
11 kwietnia 2019

Szczerze polecam.
Angielskiego uczę się już od lat, ale perspektywa prowadzenia rozmowy w tym języku zawsze wywoływała u mnie stres. Na zajęciach z Michałem skupiamy się głównie na tym żebym jak najwięcej mówić. Już po miesiącu widać pierwsze postępy, a po co tygodniowych zajęciach przez pół roku, byłam w stanie swobodnie uczestniczyć w szkoleniu w języku angielskim, co jeszcze niedawno byłoby kompletnie poza moim zasięgiem. Dodatkowo świetna atmosfera podczas zajęć, ciekawe tematy, tak aby każdy znalazł coś dla siebie.

MIchał
08 kwietnia 2019

Jeśli masz problemy z płynnym mówieniem, próbujesz unikać konwersacji w języku angielskim, boisz się tego, uczysz się słówek ale po jakimś czasie zapominasz ich znaczenie a tym bardziej fakt, że istnieją i chciałbyś / chciałabyś coś z tym w końcu zrobić – to jest dobry adres :). Nic i nikt nie wyciągnie Cię tak dobrze z tego marazmu jak Michał. Jego metody i sposoby nie są spotykane w normalnej szkole, a po fakcie wydają się oczywiste, zrozumiałe i jakże skuteczne! Nie myślałem, że po 3 miesiącach sam zauważę tak diametralną różnicę! Gorąco polecam wszystkim, ponieważ naprawdę warto, teraz tylko żałuję, że o wiele wcześniej się do Niego nie zgłosiłem- byłym już o wiele dalej.

Tomasz
05 kwietnia 2019

Michał jest świetnym korepetytorem. Oprócz tego że świetnie uczy języka to w dodatku uczy jak się uczyć :) Polecam

Jacek
02 kwietnia 2019

Polecam w 100% . Pełen profesjonalizm i zaangażowanie.
Indywidualne podejście do ucznia. Już po miesiącu zajęć widziałem duża poprawę i swobodę w posługiwaniu się językiem angielskim.

Żaneta
10 marca 2019

Bardzo polecam lekcje z Michałem:)
Miła atmosfera na zajęciach oraz profesjonalizm.
Przede wszystkim polecam osobom,które mają problemy z gramatyką ,Michał w bardzo prosty i szybki sposób potrafi wytłumaczyć to czego nie umiemy się nauczyć w ciągu kilku lat.

Agnieszka Szysz
09 marca 2019

Jeżeli szukasz lektora, który pomoże przełamać opór przed mówieniem w obcym języku, to jest nim właśnie Michał. Proponowana przez niego metoda pozwala skutecznie zapamiętywać i WYKORZYSTYWAĆ w żywej konwersacji całe frazy, które stopniowo z coraz większą łatwością przekształca się w samodzielne, płynne wypowiedzi. Jednocześnie uczysz się brzmienia i melodii języka, dzięki czemu mówisz ładniej i rozumiesz więcej. Po 4 miesiącach z Michałem trafiłam na kurs włoskiego na poziomie A2 z osobami, które uczą się języka od kilku lat. I okazuje się, ze mam większą łatwość wypowiedzi, tworzenia historii czy wymyślania przykładów niż koleżanki. Michał jest poliglotą, nauczył się swoją metodą wielu języków - w tym dość egzotycznych :) - warto mu zaufać. Przy czym warunkiem sukcesu jest REGULARNA, samodzielna praca, bo to TY musisz wszystko zapamiętać :)

Artur
05 marca 2019

Świetne lekcje, metodyczne, możliwe szybkie postępy przy systematycznej nauce. Polecam.

Gosia
30 stycznia 2019

Wielokrotnie uczęszczałam już na prywatne lekcje angielskiego oraz do szkół językowych. Zawsze kończyło się to w ten sam sposób: początkowy entuzjazm, a następnie znudzenie, brak motywacji i przekonanie, że nigdy nie uda mi się nauczyć języka tak jak bym chciała. Z lekcjami u Michała jest zupełnie inaczej! Oprócz tego, że jest bardzo pozytywnym człowiekiem i zaraża dobrą energią na każdym kroku to potrafi urozmaicić lekcje, zadawać ciekawe i motywujące zadania domowe, które rzeczywiście coś dają, a nauka języka wkońcu idzie do przodu. Michał to zdecydowanie korepetytor z powołania, widać że lubi to co robi, a do każdego ucznia podchodzi idywidualnie. Jednym słowem polecam z czystym sumieniem :)

Marcin
23 stycznia 2019

Uczęszczam do Michała na lekcje od kilku miesięcy i z osoby która potrafiła się jedynie przedstawić dzisiaj odpowiadam na pytanie, opowiadam krótkie historie i coraz więcej rozumiem i mimo że jeszcze długa droga przede mną, tysiące lekcji to porównując siebie kiedy zaczynałem a teraz to progres jest bardzo duży. Polecam Michała jako nauczyciela! Cierpliwie wytłumaczy i zachęci do nauki że zaczniesz mówić lepiej i lepiej rozumieć!

Mag
27 kwietnia 2018

Bardzo się cięsze, że trafiłam na Michała. Sfrustrowana tym, że zapomniałam praktycznie większość rzeczy, których nauczyłam się w szkole myślałam, że nigdy się nie przełamię i nie zacznę mówić po angielsku. A jednak na lekcjach u Michała się przełamałam i czuję się coraz pewniej w posługiwaniu się angielskim.

Michał jest cierpliwym nauczycielem, w godzinę można przerobić bardzo dużo materiału, zajęcia są prowadzone bezstresowo i z dużą dozą humoru. To najlepszy nauczyciel języka obcego z jakim miałam do czynienia. c:

Małgorzata
07 kwietnia 2018

Bardzo polecam tego Pana! Pomógł mi przygotować się do egzaminu doktorskiego z języka angielskiego. Po latach nieużywania języka udało się przełamać blokadę i pokonać stres. Pan Michał to naprawdę super nauczyciel, podchodzi do ucznia indywidualnie, jeśli trzeba skupić się na jednej sprawie, to bez cienia znudzenia podejmuje ją po raz kolejny. Kilka lekcji zaowocowało 4 z egzaminu, który do łatwych nie należał. Polecam raz jeszcze!

Michał
08 marca 2018

Mój angielski był na poziomie, myślę, większości osób "uczących się" tego języka od dziecka, ale nigdy specjalnie nie przykładając się do niego. Sporo rozumiałem jak czytałem, bądź słuchałem, jednak nie potrafiłem się swobodnie wypowiedzieć i miałem braki w podstawach gramatycznych. Dłuższa wypowiedz wydawała się wręcz niemożliwa.
Na zajęcia do Michała przychodzę jedynie raz w tygodniu od 5 miesięcy, a już widzę dużą poprawę moich zdolności wypowiadania się oraz rozumienia w języku angielskim. Zajęcia, w większości przypadków, prowadzone są w całości po angielsku. Nauka języka odbywa się głównie poprzez ciągłą konwersację, Michał pomaga się wypowiadać, cierpliwie poprawia popełniane błędy i nieustannie ciągnie za język. Mam wrażenie, że z lekcji na lekcję przyswajam coraz więcej i coraz lepiej się wypowiadam.
Mimo iż Michał ma swój "system" nauczania to jest otwarty na propozycje i zdarzało się, że uczyliśmy się tego czego akurat chciałem.
Serdecznie polecam zarówno tą metodę nauki języka jak i Michała jako świetnego nauczyciela!

Krzysia
03 lutego 2018

Polecam naukę angielskiego z Michałem. Potrafi dostosować program nauczania do osobistych preferencji, zainteresowań i tego co chce się osiągnąć. Konwersacje z nim naprawdę poprawiają łatwość wypowiadania się w obcym języku. Z zajęć zawsze wychodzę w lepszym nastroju i bardziej zmotywowana do nauki niż na nie przychodzę.

Dorota
03 lutego 2018

Świetny nauczyciel! Na zajęciach zawsze jest zabawnie i przyjemnie. Michał ma do każdego indywidualne podejście i podczas zajęć skupiamy się przede wszystkim na mówieniu, dzięki czemu już po kilku miesiącach współpracy widzę ogromne postępy! Zdecydowanie polecam lekcje z Michałem! :)