ROK W 4 MIESIĄCE? U MOICH UCZNIÓW TO STANDARD :)


796 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
60 zł /60 min.
Miejsce
Korepetycje Wrocław (całe miasto)
U ucznia/ u korepetytora
Lekcje online/Skype
Nie
Zakres
Gimnazjum, Szkoła średnia, Studia

ROK NAUKI W 4 MIESIĄCE? WŚRÓD MOICH UCZNIÓW TO STANDARD. Uczę praktycznej komunikacji i pozbawiam wymówek o braku talentu do języków. WOLNE MIEJSCA!

[W związku z tym, że nie są to ani korepetycje, ani lekcje, tylko uszyty na miarę Trening Indywidualny to tydzień próbny (tak, tydzień, a nie jedna lekcja) jest niezobowiązujący – abyś dokładnie zrozumiał/a, na czym polega moje podejście i zarażenie pasją do nauki języków]

Posiadam obywatelstwo USA i dzięki wymagająco-motywującemu podejściu pomogłem już ponad 170 osobom opanować język obcy. Jestem także trenerem technik efektywnej nauki i pasjonatem języków w ogóle. A pasja to ważna rzecz! :) Są tylko 2 rzeczy, które dają mi więcej frajdy, niż obserwowanie postępów moich Uczniów – jak chcesz wiedzieć, to zapytaj śmiało :-) Sam opanowałem od zera 3 języki obce (w tym m.in. niemiecki od 0 do poziomu B2 / matury rozszerzonej w 5 miesięcy), więc wiem nie tylko z jakimi problemami mierzą się Uczniowie, ale również wiem, jak znacząco skrócić drogę do optymalnych postępów i rezultatów. Zdaniem moich Podopieczych ciężko mnie nie lubić – mimo, że jestem wymagający :) 

Cena podana w ogłoszeniu w praktyce jest nieco inna, ponieważ nie rozliczamy się w jednostkach lekcji/godzin.

Mogę Ci skutecznie pomóc jeśli:

a) brakuje Ci motywacji i chcesz wreszcie nauczyć się płynnie komunikować
b) oczekujesz widocznych rezultatów już po pierwszych 3 tygodniach nauki (zwłaszcza w mówieniu)
c) szukasz osoby, która Cię porządnie zmotywuje i przyciśnie oraz pozbawi barier/wymówek pt. "Nie mam talentu do nauki języka"
d) chcesz nauczyć się jak się uczyć języka skutecznie, aby robić znacznie szybsze postępy od osób, które uczęszczają na zwykłe kursy/lekcje

Nauka ze mną to dokładnie dobrany pod Twoje potrzeby program treningowy składający się z:

1. zajęć prowadzonych w języku angielskim (lub mieszanym – w zależności od stopnia zaawansowania)
2. dobrze przemyślanych zadań domowych (sprawdzam je i motywuję Cię systematycznie) rozplanowanych na cały cykl nauczania
3. opieki nad Twoimi postępami oraz motywacji Ciebie do nauki poprzez regularny kontakt między lekcjami (oczywiście w języku angielskim)
4. dyspozycyjności 7 dni w tygodniu i szybkiej odpowiedzi na Twoje pytania
5. +++ nie będziesz uczony "metodami szkolnymi", tylko sposobami, którymi uczą się poligloci i już samo to powoduje, że zrobisz postępy co najmniej 3 razy szybciej niż w szkołach językowych (spytaj moich Uczniów o rezultaty – służę referencjami)

Innymi słowy będziesz miał/a swojego własnego TRENERA PERSONALNEGO od języka angielskiego :)

UWAGA! Jeżeli wykażesz minimum niezbędnego zaangażowania (warunek konieczny) z Twojej strony, to możesz śmiało oczekiwać, że po 3-4 miesiącach treningu pod moim okiem zrobisz postęp adekwatny do ~roku-półtora nauki na kursie w szkole językowej – niezależnie od poziomu początkowego. To nie jest na wyrost – przekonaj się sam. Z resztą rzuć okiem poniżej na komentarze moich zadowolonych Uczniów.

PS. Żeby usprawnić komunikację – podaj proszę Twój numer telefonu w wiadomości.

"Great teachers teach effectively. But great teachers also mentor, inspire, provoke, stimulate and awaken the latent curiosity"


Opinie o korepetytorze (3)

Anna Zając
26 lipca 2019

Przychodząc na pierwszy trening byłam tak zestresowana, że musiałam wziąc leki uspokajające. Nie potrafiłam prawidłowo odmienić "to be". Forma treningu, podejście i zadania pod moje zainteresowania sprawiły, że polubiłam angielski - pierwszy raz w życiu. Po 2 miesiącach nauki czytałam już uproszczony kryminał po ang i miałam z tego frajdę. Po 5 miesiącach zrealizowałam marzenie i (mając 22 lata) zdałam maturę podstawową z angielskiego z wynikiem 70% z mówienia. Po tym czasie mogę z pewnością siebie komunikować się z ludźmi na różne tematy na wakacjach za granicą. Polecam!!!

Alex Piechota

Ania - jesteś inspiracją i świetnym przykładem dla Osób, które mają blokadę i którym wydaje się, że nigdy nie będą sprawnie się komunikować. Systematyczność przede wszystkim. Brawo! :-)

Adrian Kaczkowski
22 lipca 2019

Według mnie Alex jest lata świetlne przed innymi nauczycielami. Pracuję w branży IT i chciałem przejść o poziom w wyżej w dwa miesiące, ponieważ pracuję w międzynarodowym środowisku. Mam problem z efektywnością oraz dyscypliną. To się zmieniło zaraz po tym, jak poznałem Alexa. Pokazał mi, jak dokładnie powinien uczyć się języka oraz zmotywował do samodzielnej pracy, co było w moim przypadku sporym problemem. Ma bardzo innowacyjne podejście, którego nie spotkałem u żadnego nauczyciela. Jest dla mnie trochę jak osobisty trener językowy, który pilnuje abym dowiózł zakładane przez siebie rezultaty. Polecam, bo warto za każde pieniądze :)

Alex Piechota

Dzięki piękne - super, że wykazałeś się otwartym umysłem, gotowością do pracy i dałeś się poprowadzić jak należy :-) Systematyczność popłaca! Piona!

Magdalena Gajewska
21 czerwca 2019

Dzięki treningowi z Alexem przełamałam blokadę językową i niechęć do angielskiego wyniesioną ze szkół. Zupełnie inny wymiar nauki języka. Wymaga czasu, pracy i dyscypliny, lecz właśnie te czynniki pozwoliły mi osiągnąć sukces szybko. Jednak nie odczuwałam z tego powodu presji, raczej mobilizację do ciągłej pracy i rozwoju. Moim celem było zaliczenie egzaminu językowego na studiach i zrealizowałam ten cel. Niedawno również zakończyłam semestr w Portugalskiej uczelni, gdzie także odczułam pozytywne skutki swojej pracy z językiem angielskim, dodatkowo to doświadczenie wpłynęło na moją decyzję o nauce portugalskiego i znów wybrałam firmę Alexa :) Śmiało mogę polecić jego działalność, dlatego też gdy mój brat szukał sprawdzonego korepetytora, wiedziałam kogo mu polecić :)

Alex Piechota

Dziękuję! Ja byłem tylko katalizatorem, całą pracę (przyjemną, I hope) wykonałaś Ty. Po zaszczepieniu zdrowej dyscypliny i poradzeniu sobie ze słomianym zapałem było już z górki - z resztą zawsze jak widzi się rezultaty swojej pracy to pojawia się naturalna, wewnętrzna motywacja :-) Duma i tak trzymać z portugalskim! :-)