Chemia Kraków, Łódź

Konrad 29 lat
Wykszt. średnie

695 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
40 zł /60 min.
Miejsce
Korepetycje Kraków (całe miasto)
Pokaż na mapie
U ucznia/ u korepetytora
Lekcje online/Skype
Tak
Przedmiot
Zakres
Szkoła podstawowa, Gimnazjum, Szkoła średnia, Studia

Witam jeśli masz problemy z chemią, jest to dla Ciebie czarną magią to zapraszam, w Krakowie najlepiej aktualnie poniedziałki i środy, inne dni też możliwe, do ustalenia;), oferuje zarówno pełne przygotowanie do matury, ze mną 90% to tylko formalność. Jak i do egzaminów z _Chemii_ i _Biochemii_ na studiach, jestem studentem V roku farmacji na UJ, a jako student jestem na bieżąco zarówno jeśli chodzi o maturę jak i studia!* Mam wielu zadowolonych uczniów. Chemia to moja wielka pasja. Oferuje korepetycje z chemii dla gimnazjum i liceum, oraz studentow uczelnii wyższych, *przygotowania do egzaminów, kolokwiów, pełne przygotowanie do matury, a robię to z przyjemnością. _Przygotuję do egzaminu z Biochemii dla studentów uczelni medycznych i niemedycznych!!_. Jestem spokojnym, bardzo cierpliwym i miłym, bezkonfliktowym studentem, zapewniam u siebię miłą atmosferę i dobre warunki do nauki jak i dokładną skuteczną naukę, mam doświadczenie w udzielaniu lekcji zarówno indywidualnie jak i przez Skype, istnieje możliwość bezstresowych  lekcji przez Skype na terenie całej Polski. Możliwość także pokrewnych przedmiotów jak np fizyka. Czas trwania wynosi 1h, choć z reguły wydłuża się, bardzo cieszę się wynikami moich uczniów, jak i opiniami co świadczy o umiejętności prowadzenia korepetycji, oraz sposobie prowadzenia zajęć dzięki któremu takie wyniki można ze mną osiągnąć.
Miejsce, czas i cena do ustalenia u mnie wynosi 40 zł, z dojazdem w zależności od odległości 45-50 zł/h, jednorazowe u mnie i z dojazdem50zl/h, na Skype 35 zł. Zależnie czy u mnie czy z dojazdem. Kontakt mailowo lub telefonicznie, najlepiej sms, ze względu na słaby zasięg pod numerem telefonu 601820990 prosiłbym o sms bezpośrednio do mnie, nie zawsze mogę odebrać tutaj jestem nowy ale podaje adres do innego mojego ogłoszenia: 

 

https://www.e-korepetycje.net/uran16/chemia

Wystarczy popatrzeć na opinie:). Działam w też Europejskiej Szkole Korepetycji. 

Pozdrawiam 

Konrad 


Opinie o korepetytorze (4)

Aga
21 listopada 2018

Konrad jest osobą wielkiej pasji w tym co robi, potrafi tłumaczyć ciężkie zadania i ma ciekawe Metody nauczania:) gorąco polecam!!!

Iza
10 czerwca 2018

Gorąco polecam Pana Konrada!! Rzetelnie wykonuje swoją prace ,posiada ogromna wiedzę z zakresu chemii i bardzo przystępnie ja przekazuje.

Arleta
17 stycznia 2018

Polecam dla każdego kto potrzebuje szybkiej, skutecznej i profesjonalnej pomocy z każdego działu chemii, nawet ostatnie terminy nie są dla Konrada problemem ;)

Paula
20 listopada 2017

Jestem bardzo zadowolona z lekcji. To co było dla mnie nie zrozumiałe nie stanowi już problemu. Korepetytor świetne przygotowany do zajęć. Wie zawsze jaki materiał mamy przerobić i nigdy się nie spóźnia. Do mnie podszedł bardzo indywidualnie a moje oceny uległy znaczącej poprawie. Wyleczyl mnie z wszystkich 3 z chemii oraz fizyki. Miałam wielu korepetytorów, ale dopiero ten spelnil moje oczekiwania. ;)