MATEMATYKA -s.podstawowa/gimnazjum/średnia/matura


Wyślij wiadomość:

Cena
50 zł /60 min.
Miejsce
Korepetycje Nysa (całe miasto)
U ucznia/ u korepetytora
Lekcje online/Skype
Nie
Zakres
Szkoła podstawowa, Gimnazjum, Szkoła średnia

Jestem absolwentką Wydziału Chemicznego na Politechnice Wrocławskiej oraz studentką Wydziału Chemii i Wydziału Matematyki Uniwersytetu Wrocławskiego. Posiadam uprawnienia do nauczania w szkole.
Udzielam korepetycji z CHEMII I MATEMTYKI na poziomie szkoły podstawowej, gimnazjum i liceum,  również przygotowujących do matury na poziomie podstawowym i rozszerzonym.

Oferuję rzetelne przekazanie wiedzy w miłej i bezstresowej atmosferze. Jestem sympatyczną i spokojną osobą z dobrym podejściem zarówno do dzieci, jak i młodzieży.  

DOŚWIADCZENIE
Posiadam doświadczenie w udzielaniu korepetycji osobom od szkoły podstawowej do szkoły średniej. Przede wszystkim przygotowanie do egzaminów maturalnych, ale również pomoc w odrabianiu zadań domowych i nauce do sprawdzianów oraz kartkówek.

GDZIE?
Korepetycji udzielam u mnie w domu (centrum miasta).  Możliwe jest udzielanie korepetycji u ucznia w domu, jeśli zajęcia trwają 2 godziny. 

CENA
Lekcja kosztuje 50 zł i trwa 60 minut. Możliwe jest również prowadzenie zajęć w grupach kilkuosobowych, wtedy cena jest do ustalenia.

KONTAKT
Możliwy jest kontakt poprzez wiadomość tutaj. Numer telefonu podaję w wiadomości prywatnej.


Opinie o korepetytorze (0)

Brak opinii