Nauczyciel akademicki UMW - zapisy - MATURA 2020!

Anna Rorbach-Dolata 33 lata
Mgr/mgr inż. - doktorant

888 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
80 zł /60 min.
Miejsce
Korepetycje Wrocław (Fabryczna)
U korepetytora
Lekcje online/Skype
Tak
Zakres
Szkoła podstawowa, Gimnazjum, Szkoła średnia

Nauczyciel akademicki Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu udzieli skutecznych korepetycji z biologii, a także efektywnie przygotuje do matury. 

!!!Przygotowanie do matury 2020 - zapisy rozpoczęte!!!

GWARANTUJĘ:

- doskonałą znajomość wymagań maturalnych z BIOLOGII
- znajomość podstawy programowej ,,nowej” i ,,starej” matury
- znajomość programów nauczania biologii (Operon, Nowa Era, WSiP i inne) 

Szczególnie polecam lekcje on-line z rozwiązywaniem testów dla tegorocznych maturzystów. Gwarantuję wysoką jakość nauczania i przyjemną atmosferę.


Opinie o korepetytorze (7)

Rafal
04 lipca 2019

Przerobiłem z panią Anią podobny typ zadań maturalnych i byłem przygotowany do zadań pod klucz. Polecam! ☺

Agata
28 sierpnia 2018

Jestem bardzo zadowolona z przygotowania do matury przez panią Anię. To profesjonalny nauczyciel, również od trudnych przypadków, elastyczna, ale też wymagająca. Rzadko się zdarza, żeby ktoś poświęcał swój prywatny czas poza zajęciami na sprawdzanie zadanych zadań lub przedłużył zajęcia, żeby dobrze wytłumaczyć problem. Bardzo zaangażowana w to, co robi.

Katarzyna
22 sierpnia 2018

Uczeszczalam na zajęcia do pani Ani w semestrze letnim, to było moje trzecie podejście do korepetycji i już wiem, że lepiej trafić nie mogłam. Jestem pewna, że p. Ania dobrze mnie przygotuje do zadań pod klucz, bo przemawia do mnie sposób w jaki tłumaczy i wyjaśnia poprawność udzielanych odpowiedzi. Przerabiamy ogromną liczbę przykładów, dodatkowo tłumaczy materiał na bieżąco. Za rok mam nadzieję wystawić opinie po bardzo dobrym wyniku z matury z biologii.

Dominika
24 maja 2018

Jestem bardzo zadowolona z lekcji z Pania Anią przede wszystkim ze względu na indywidualne podejście do ucznia, zajęcia są planowane tak żeby skupić się na tym co sprawia największy problem, poza tym Pani Ania bardzo dobrze zna wymagania maturalne i zawsze udziela wskazówek jak odpowiadać na pytania żeby trafić w klucz. Dla mnie bardzo dużym plusem jest także dyspozycyjność, nigdy nie było problemu żeby przełożyć lub wydłużyć zajęcia. Polecam korepetytora wszystkim ambitnym ☺

Anna
13 stycznia 2018

Pani Ania ma bardzo dużą wiedzę pozaprogramową i chętnie się nią dzieli, co bardzo podnosi wartość zajęć. Łatwiej jest zapamiętać trudne rzeczy, jeśli są tłumaczone z użyciem przykładów np z pracy w laboratorium. Poza tym jest bardzo wesołą osobą, jej optymizm się udziela i ma świetne sposoby motywowania ucznia. Poleciłam panią Anię znajomej i wiem, że również jest zadowolona.

Natalia
09 listopada 2017

Najbardziej podoba mi się, że korepetytorka prowadzi zajęcia on-line, a to jest bardzo wygodne. Polecam!

Aneta W.
11 października 2017

W zeszłym roku pani Ania przygotowała mnie do matury z biologii rozszerzonej i chemii, od prawie dwóch tygodni studiuję na uniwersytecie, dziękuję i polecam