nauka z autorem ćwiczeń i poradników


518 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
110 zł /60 min.
Przedmiot
Zakres
Szkoła podstawowa, Szkoła średnia, Studia

Nauka fizyki z autorem ćwiczeń i współautorem podręczników oraz poradników z fizyki !!! 
Pomagam również w wakacje - poprawki, przygotowanie do studiów po szkole średniej oraz do szkoły średniej po podstawówce (nie ma to jak solidna powtórka i porcja dodatkowej wiedzy ;))

UWAGA – TYLKO ZAJĘCIA ONLINE
Możliwe zajęcia stacjonarne tylko na terenie Rawy Mazowieckiej

Witam serdecznie
Pomagam na wszystkich poziomach (gimnazjum, szkoła średnia, studia)

Jestem autorem zeszytów ćwiczeń z fizyki do klasy 7 i 8 szkoły podstawowej. Pracowałem także przy pisaniu podręczników z fizyki do klasy 7 i 8 szkoły podstawowej oraz poradników przygotowujących do egzaminu ósmoklasisty z fizyki . Można powiedzieć nieskromnie że zakres materiału, typy zadań i strukturę nowego egzaminu znam jak własną kieszeń.

Warto pomyśleć o solidnej powtórce do egzaminu ósmoklasisty z fizyki przynajmniej od stycznia 2022 roku jeśli chce się uzyskać dobry wynik gwarantujący dostanie się do wymarzonej szkoły średniej na profil matematyczno - fizyczny

Jestem współautorem publikacji dla maturzystów wydawnictwa Nowa Era:  ,Teraz matura – tuż przed egzaminem" oraz ,,Teraz matura – vademecum z zadaniami"

Ostanie 3 lata spędziłem pisząc zadania do kart pracy ucznia do szkoły
ponadpodstawowej

Jestem więc na bierząco ze wszytkimi zmianami wprowadzanymi wraz z reformą oświatową w szkole średniej. Doskonale znam wymagania egzaminu maturalnego jak i najczęściej popełniane przez uczniów błędy. Zachęcam do zapoznania się informatorem dostępnym na stronie CKE dającym namiastkę tego co będzie na maturze z fizyki za 2 lata. Można łatwo zauważyć że nowy egzamin to nie przelewki i dobry wynik będzie wymagał od ucznia rozłegłej wiedzy, logicznego myślenia i dobrego przygotowania. 

Ukończyłem studia magisterskie z fizyki na Uniwersytecie Warszawskim, więc skoro uczyłem się od najlepszych to również tobie chcę przekazać wiedzę jak najlepiej i co najważniejsze w jak najbardziej przystępny sposób

Jeśli nie jesteś pewna/pewny czy forma nauki on-line ci odpowiada zapraszam na 20 minutową prezentację i rozmowę na Skype, gdzie wyjaśniam i pokazuję jak odbywa się lekcja

 

 

 

 

 

 

 

 


Opinie o korepetytorze (3)

Bartłomiej
12 lipca 2019

Bardzo dobry nauczyciel, zawsze dbał o to bym zrozumiał odpowiednio temat, odpowiadał na pytania i wysyłał materiały dydaktyczne. Polecam!

Katarzyna Michalska
31 sierpnia 2018

Sumienny, cierpliwy nauczyciel. Gimnazjalista świetnie przygotowany do egzaminu, lekcje online okazały się świetnym rozwiązaniem, nauczyciel punktualny, lekcje przeprowadzane z energią. Dziękujemy i na pewno w roku szkolnym będziemy korzystać z pana pomocy.

Alicja C
19 sierpnia 2018

Fachowy, cierpliwy, sumienny, ze wspaniałym podejściem - Korepetytor godny zaufania . Skuteczny i oddany, zaangażowany w ucznia i jego postępy. Cóż więcej można dodać... Panie Bartku, dziękujemy!