fizyka - zawodowy korepetytor, autor ćwiczeń


518 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
70 zł /60 min.
Przedmiot
Zakres
Szkoła podstawowa, Gimnazjum, Szkoła średnia, Studia

Witam Serdecznie Pomagam na wszystkich poziomach  

Jestem autorem zeszytów ćwiczeń do serii ,,Spotkania z fizyką" wydawnictwa ,,Nowa Era" a także współautorem publikacji dla maturzystów z serii ,,Teraz matura". Również zmiany w reformie oświatowej nie są mi obce gdyż przez ostatni rok współpracowałem przy tworzeniu podręcznika z fizyki do klasy 7 .

Dlatego właśnie znam doskonale wymagania podstawy programowej, zakres materiału obowiązującego na egzaminach gimnazjalnych i maturze a także najczęściej popełniane przez uczniów błędy.

Jeżeli nie jesteś pewna/pewny czy lekcjie w systemie on-line będą ci odpowiadać zapraszam na kilkuminutową prezentację która do niczego nie zobowiązuje. (a może dowiesz się wtedy o jakiejś anegdocie albo ciekawostce z fizyki ;) )

Od 10 lat korepetytor, od 8 nauczyciel, absolwent wydziału fizyki Uniwersytetu Warszawskiego z oceną 5 na dyplomie - ale jeśli chodzi o prowadzenie przeze mnie lekcji to chyba mało istotne :))

 

 

 

 

 

 


Opinie o korepetytorze (2)

Katarzyna Michalska
31 sierpnia 2018

Sumienny, cierpliwy nauczyciel. Gimnazjalista świetnie przygotowany do egzaminu, lekcje online okazały się świetnym rozwiązaniem, nauczyciel punktualny, lekcje przeprowadzane z energią. Dziękujemy i na pewno w roku szkolnym będziemy korzystać z pana pomocy.

Alicja C
19 sierpnia 2018

Fachowy, cierpliwy, sumienny, ze wspaniałym podejściem - Korepetytor godny zaufania . Skuteczny i oddany, zaangażowany w ucznia i jego postępy. Cóż więcej można dodać... Panie Bartku, dziękujemy!