ostatnie wolne miejsca na rok szkolny 2019/2020 !


518 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
80 zł /60 min.
Przedmiot
Zakres
Szkoła podstawowa, Szkoła średnia, Studia

Witam Serdecznie Pomagam na wszystkich poziomach  

Jestem autorem zeszytów ćwiczeń do serii ,,Spotkania z fizyką" wydawnictwa ,,Nowa Era" a także współautorem publikacji dla maturzystów z serii ,,Teraz matura". Również zmiany w reformie oświatowej nie są mi obce gdyż przez ostatnie lata współpracowałem przy tworzeniu podręczników z fizyki do klasy 7 i 8.

Ostatnio pracowałem również przy pisaniu Kart Pracy Ucznia  do zakresu podstawowego fizyki w szkole ponadpodstawowej, dlatego doskonale wiem o wszelkich zmianach w reformie oświatowej oraz o tym jakie wyzwania będzie ona stawiać uczniom którzy ukończyli szkołę podstawową. 

Prowadzę legalną firmę. Nie dorabiam z korepetycji ,,po godzinach" tylko zajmuję się tym zawodowo. 

Jeżeli nie jesteś pewna/pewny czy lekcjie w systemie on-line będą ci odpowiadać zapraszam na kilkunastominutową lekcję która do niczego nie zobowiązuje. 

Od 11 lat korepetytor, od 10 nauczyciel, absolwent wydziału fizyki Uniwersytetu Warszawskiego z oceną 5 na dyplomie - ale jeśli chodzi o prowadzenie przeze mnie lekcji to chyba mało istotne :))

 

 

 

 

 

 


Opinie o korepetytorze (3)

Bartłomiej
12 lipca 2019

Bardzo dobry nauczyciel, zawsze dbał o to bym zrozumiał odpowiednio temat, odpowiadał na pytania i wysyłał materiały dydaktyczne. Polecam!

Katarzyna Michalska
31 sierpnia 2018

Sumienny, cierpliwy nauczyciel. Gimnazjalista świetnie przygotowany do egzaminu, lekcje online okazały się świetnym rozwiązaniem, nauczyciel punktualny, lekcje przeprowadzane z energią. Dziękujemy i na pewno w roku szkolnym będziemy korzystać z pana pomocy.

Alicja C
19 sierpnia 2018

Fachowy, cierpliwy, sumienny, ze wspaniałym podejściem - Korepetytor godny zaufania . Skuteczny i oddany, zaangażowany w ucznia i jego postępy. Cóż więcej można dodać... Panie Bartku, dziękujemy!