http://www.angielskibielsko.pl/


694 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
120 zł /60 min.
Miejsce
Korepetycje Bielsko-Biała (całe miasto)
U ucznia
Lekcje online/Skype
Tak
Zakres
Szkoła podstawowa, Szkoła średnia, Studia, konwersacje,business,techniczny,egzaminy,coaching

Jestem doświadczonym nauczycielem języka angielskiego z wykształceniem filologicznym oraz techniczno-biznesowym. Posiadam uprawnienia FSNT NOT oraz międzynarodowy certyfikat nauczycielski CELTA. 

Zapraszam na profesjonalne lekcje z dojazdem do domu ucznia, siedziby firmy oraz zajęcia ONLINE. Wszystkie grupy wiekowe, wszystkie poziomy zaawansowania. Profesjonalne przygotowanie do egzaminu maturalnego, testu ósmoklasisty, egzaminów FCE, CAE, CPE, LCCI, TOEFL i innych, w zakresie języka ogólnego i taktyki egzaminacyjnej. Lekcje konwersacyjne - język ogólny oraz specjalistyczny m.in. biznesowy i techniczny. Obszar działania: Bielsko-Biała i okolice.

Zajęcia odbywają się w przyjaznej atmosferze i kładą szczególny nacisk na rozwój umiejętności porozumiewania się w tym języku. Przez cały okres nauki, od etapu początkującego, aż do osiągnięcia biegłości głównym elementem lekcji jest dynamiczna konwersacja. Już w trakcie pierwszej lekcji uczeń rozpoczyna rozmowę na proste tematy, a w miarę postępu nauki stopniowo poszerza się zakres słownictwa i form gramatycznych. Efekty nauki są wyraźnie zauważalne już po kilku lekcjach, co stanowi doskonałą motywację do dalszej pracy.

Zapraszam na stronę internetową:
www.angielskibielsko.pl


Opinie o korepetytorze (3)

Anna
30 marca 2020

Rewelacyjnie prowadzone zajęcia. Uczestniczyłam w wielu kursach i korepetycjach. Rozumiała wiele, ale miałam problem z mówieniem. Dopiero teraz udało mi się przełamać ! Bardzo podoba mi się opcja nauki przez skype.

Dorota
16 września 2019

Pan Ziemowit ma dobre podejście do dzieci. Córki bardzo lubią lekcje i mają dobre oceny w szkole. W trakcie wakacji w Chorwacji zaskakująco dobrze i chętnie rozmawiały po angielsku z innymi dziećmi.

Krzysztof K.
07 sierpnia 2018

Doskonały nauczyciel, doskonały motywator i, co najważniejsze, pasjonat języka angielskiego. Ze względu na pracę musiałem nauczyć się języka w ciągu pół roku zaczynając niemalże od podstaw i dzięki pomocy Pana Ziemowita udało się :-)

Polecam :-)