Korepetycje z matematyki - świetna lokalizacja!


793 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
80 zł /60 min.
Miejsce
Korepetycje Warszawa (Ochota)
Pokaż na mapie
U korepetytora
Lekcje online/Skype
Nie
Zakres
Szkoła średnia

Zapraszam na wyjątkowo efektywne korepetycje dla licealistów! Celujesz w najwyższe wyniki na maturze? A może szukasz kogoś, dzięki komu zdasz podstawę? Dobrze trafiłeś! Dzwoń – 793 032 987!

Co musisz o mnie wiedzieć?

  • 6 lat doświadczenia w zawodowym prowadzeniu korepetycji, rzesza zadowolonych uczniów
  • 100% z matury rozszerzonej i podstawowej z matematyki
  • Absolwent Międzykierunkowych Studiów Ekonomiczno-Matematycznych na Uniwersytecie Warszawskim (matematyka i ekonomia naraz!)
  • Magistrant na kierunku Matematyka na Politechnice Warszawskiej
  • Magistrant na kierunku Analizy Danych - big data w Szkole Głównej Handlowej
  • Finalista i laureat licznych konkursów (np. Olimpiada Matematyczna, Kangur Matematyczny)

Na moich lekcjach bardzo dobrze przygotujesz się do matury, nadrobisz zaległości i opanujesz bieżący materiał – a wszystko to w przyjaznej, bezstresowej atmosferze. Osoby, które przygotowywałem do matury rozszerzonej studiują na takich kierunkach jak InformatykaLotnictwoAutomatyka i RobotykaMedycyna, czy EkonomiaWSZYSCY, których przygotowywałem do matury podstawowej zdali ją bez problemów i dzisiaj są szczęśliwymi studentami takich kierunków jak AmerykanistykaArabistykaDietetyka czy Pielęgniarstwo.

Przygotuj się na matematykę tłumaczoną w sposób przejrzysty i prosty, na przykłady praktycznego wykorzystania poznawanych twierdzeń i niezwykle proste metody na zapamiętywanie nawet najbardziej pokręconych wzorów. Przygotowane przeze mnie notatki nie pozwolą Ci zapomnieć omawianego materiału. W każdym dziale pokażę Ci wszystkie ważne zadania i wytłumaczę stosowane metody, a zrobię to w taki sposób, byś samemu umiał(a) przeprowadzić podobne rozumowanie w przyszłości!

Maturzystko, Maturzysto! Razem omówimy wszystkie pewniaki maturalne (te mniej pewne zadania również). Dowiesz się, jak wyglądają klucze maturalne, tak aby z każdego rozwiązanego zadania zawsze otrzymywać 100%! W ramach przygotowań rozwiążesz co najmniej kilkanaście arkuszy maturalnych – a każdy będzie dokładnie sprawdzony i omówiony.

Naszym celem jest zrozumienie matematyki. Kiedy ją zrozumiesz, na pewno ją polubisz!

Ile kosztują zajęcia?
60 minut – 100 zł
90 minut – 150 zł
120 minut – 200 zł

A przy zajęciach dwa razy w tygodniu zniżka - odpowiednio do 80, 120 i 160 zł za lekcję. Lekcje już od 80 zł za godzinę zegarową!

W mojej pracy z uczniami zauważyłem, że najlepszym rozwiązaniem, szczególnie dla licealisty, są lekcje długości 90 minut, czyli dwóch standardowych godzin lekcyjnych. Dzięki temu każdy temat zrealizowany jest w całości, każde zadanie jest zrobione bardzo dokładnie, a znajdzie się i miejsce na dodatkowe pytania. Jeżeli jednak musisz szybko nadgonić materiał lub przygotowujesz się do poprawki, to najlepszym rozwiązaniem będą lekcje dwugodzinne. A w ramach wyjątku, dla tych, którzy korepetycje muszą wcisnąć pomiędzy wiele innych zajęć, zorganizuję lekcje godzinne.

Lekcje odbywają się u mnie w mieszkaniu na Ochocie, tuż przy przystanku Ochota Ratusz (ok 300m od Placu Zawiszy), lecz jeżeli wolisz bym przyjechał do Ciebie – możliwy dojazd. Zadzwoń (793 032 987, jeżeli nie odbieram – napisz SMS, na pewno oddzwonię, gdy tylko będę mógł) lub napisz wiadomość tutaj, na serwisie.


Opinie o korepetytorze (1)

Mateusz
06 września 2017

Wraz z Maćkiem pracowałem od pierwszej klasy liceum, aż po samą maturę. Zaczynając od oceny dostatecznej na semestr, po ponad 2.5 roku pracy udało mi (nam) się uzyskać bardzo dobre wyniki na egzaminie dojrzałości (98% z podstawy i 90% z rozszerzenia), co dało mi możliwość studiowania tam, gdzie chciałem, czyli na kierunku Informatyka, na Politechnice Warszawskiej. Maciek bardzo pomógł mi zarówno w "ogarnięciu" całego programu, jak również przypilnował by mój zapis był całkowicie prawidłowy, co jest bardzo ważne. Przy rozwiązywaniu zadań stawia na samodzielne myślenie, pomaga wtedy, gdy musi, będąc przy tym bardzo cierpliwym, jeśli coś nie wychodzi. Przy przygotowaniu do matury rozszerzonej często także omawialiśmy, jak pewne problemy matematyczne rozwiązuje się na studiach, co na pewno zaowocuje w przyszłości.
Serdecznie polecam zarówno tym, którzy potrzebują pomocy ze zdaniem matury na poziomie podstawowym, jak i tym, którzy potrzebują wysokiego wyniku na rozszerzeniu.