Angielski u wymagającego Lektora z dojazdem!


536 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
50 zł /60 min.
Miejsce
Korepetycje Wrocław (całe miasto)
U ucznia
Lekcje online/Skype
Nie
Zakres
Szkoła podstawowa, Gimnazjum, Szkoła średnia, B2/C1

536-111-123 UDAŁO SIĘ! Podjąłeś pierwszy rok, aby zacząć uczyć się języka angielskiego. GRATULACJE! Nieważne czy jesteś rodzicem który szuka pomocy dla swojego dziecka czy uczniem który potrzebuje pomocy w szkole. Czy osobą dorosłą która poterzbuje podszlifować swój język do pracy.

Wiem, że nauka języka nie jest łatwa, może trafiłeś na złych lektorów lub na nieodpowiednie szkoły językowe które były nastawione tylko na zysk. Liczy się to, że próbujesz dalej :)

Popraw swoje oceny, zdobądź lepszą pracę !!

 

Dlaczego warto?

- Pracujemy z celami. Aby osiągnąć sukces ustalimy cel do którego dążymy, tak, abyś był zmotywowany i nawet po zakończeniu zajęć, abyś chciał uczyć się języka angielskiego samodzielnie.

- Prowadzę zajęcia w komfortowych warunkach u Ciebie w domu.

- Znam wszystkie standardy egzaminacyjne i program nauczania.

- Jestem wymagająca. Na każdej lekcji jest test lub kartkówka z przyswojonego materiału.

- Nie uczę w sposób standardowy jak nauczyciel w szkole, to nie działa. 

- Lekcje dostosowuje do ucznia.

- Korzystam z nowoczesnych metod jak aplikacje.

Konkretnie, sprawnie i przede wszystkim SKUTECZNIE.

Czy wiesz, że 90% uczniów, którzy uczęszczają na korepetycje lepiej radzą sobie z egzaminami, mają lepsze oceny, niż ich rówieśnicy, którzy tego nie robią? Na egzaminie liczą się szczegóły, na które nikt inny nie zwraca uwagi. JA ZWRACAM!

Wiem, że w obecych czasach, język zarówno w pracy jak i w życiu codziennym jest niezbędny i wiem również, że każdy może się go nauczyć. NAPRAWDĘ!

Problemy z  motywacją do nauki języka bardzo często nie leżą w uczniach, ale niestety w nauczycielach, lektorach  lub wynikają złych doświadczeń ze szkołami językowymi. Nauczyciele mają wyrobiony od kilkunastu lat schemat nauczania, który dla obecnych uczniów jest już niestety nieskuteczny... 

Angielski jest moją pasją, nie zanudzę Cię na śmierć i udowodnię Ci ile satysfakcji możesz mieć kiedy samodzielnie pokonasz strach przed mówieniem, a co za tym idzie, wzmacniasz swoją pewność siebie i poczucie własnej wartości!

Obiecuję, nie będziemy w kółko uczyć sie gramatyki, wiem, że najważniejsze to zacząć mówić i przełamać barierę językową!

Abyś miał pewność, że wiem o czym mówię prowadzę również na terenie Polski sieć szkół języków obcych i moich klientów i uczniów pewnie przelicza się już na tysiące.

Mogę napisać również w tym miejscu, że miałam setki uczniów, jestem najskuteczniejsza, najlepsza i tak dalej. Mogłabym, ale najpierw porozmawiajmy. Mnie interesuje skuteczność pracy. Chęć do zmiany, gotowość. Pracuję z ludźmi, którzy odnoszą SUKCES.

Zadzwoń, napisz wiadomość:

536-111-123


Opinie o korepetytorze (0)

Brak opinii