Matematyka dyskretna


607 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
100 zł /60 min.
Miejsce
Korepetycje Wrocław (Śródmieście)
U ucznia/ u korepetytora
Lekcje online/Skype
Tak
Zakres
Studia

Korepetycje z matematyki dla studentów (matematyka ogólna, jak i bardziej specjalistyczne przedmioty).

Przygotuję do egzaminu, pomogę w rozwiązaniu zadań. Pomagam również w opracowaniu wyników do pracy. Prowadzę także zajęcia w języku angielskim lub niemieckim.

Lekcje odbywają się u mnie (Śródmieście) lub u ucznia. Możliwe też korepetycje online.

Cena: 100 zł za 60 min. W przypadku większej liczby godzin możliwość negocjacji ceny.

O mnie: Absolwentka Matematyki dla Przemysłu i Gospodarki w języku angielskim na Politechnice Wrocławskiej. Moją matematyczną specjalnością jest statystyka i rachunek prawdopodobieństwa, ale udzielam też korepetycji z innych działów. Posiadam dziesięcioletnie doświadczenie w uczeniu matematyki, angielskiego i niemieckiego. Dobrze się odnajduję zarówno w pracy z dziećmi, jak i w nauczaniu osób dorosłych. Przygotowałam wiele osób do matury, jak i do egzaminów na studiach.


Opinie o korepetytorze (2)

Magdalena
04 listopada 2017

Świetny korepetytor, potrafił wytłumaczyć materiał w bardzo przystępny sposób. Skarbnica wiedzy to za mało.....to globus. Cierpliwa i bardzo miła osoba. Polecam.

Anna Kotarba

Pani Magdaleno, bardzo dziękuję za taką wspaniałą opinię! :)

Anna
11 sierpnia 2017

Nieskończone pokłady wiedzy i cierpliwości. Ania ma ogromną wiedzę, ale przede wszystkim umie tłumaczyć w bardzo prosty sposób. To, co wydawało się niezwykle skomplikowane, po kilku zajęciach stało zrozumiałe i tylko dzięki tym korepetycjom udało mi się zdać egzamin.