Profesjonalne lekcje gry na fortepianie

Piotr Zalewski 34 lata
Mgr/mgr inż.

600 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
150 zł /50 min.
Miejsce
Korepetycje Warszawa (Bemowo)
U korepetytora
Lekcje online/Skype
Tak
Zakres
Szkoła podstawowa, Gimnazjum, Szkoła średnia, Studia, Od początku do końca

Cześć,

jestem kompozytorem z wykształcenia (Akademia Muzyczna w Łodzi oraz Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina). Na pianinie oraz wszelkich instrumentach klawiszowych gram od 15 lat bez przerwy:) Lubię muzykę i wydaję mi się, że ona też coś do mnie czuje. Do tej pory, na rozmaitych typach klawiatur, udało mi się odtworzyć dość szeroką gamę utworów. Począwszy od dzieł klasycznych oraz romantycznych, poprzez impresjonizm oraz jazz, wreszcie na rozrywce, elektronice i własnej twórczości kończąc. 

Obecnie z muzyką obcuję realizując solowy pianistyczny projekt, grając w rockowym zespole, pracując z wokalistami oraz ucząc. Uczę muzyki już od ponad 10 lat (posiadam kwalifikacje pedagogiczne). Będę szczęśliwy jeśli zechcesz uczyć się pod moim okiem.

Od razu dodam, że obok gry na instrumencie, a poprzez to mam na myśli odtwarzanie utworów z nut lub ze słuchu , bardzo zachęcam do nauki teorii i harmonii . Fajnie jest zagrać utwór, który gdzieś się usłyszało, ale jeszcze fajniej jest wiedzieć, co się gra i umieć zaaranżować utwór podług własnego smaku; a jeszcze jeszcze fajniej jest samemu coś skomponować :)

Prowadzę również indywidualne zajęcia z produkcji muzycznej w programie Ableton Live Suite oraz Pro Tools. 

Zapraszam na lekcję przy fortepianie w mojej pracowni w Warszawie.

Kontaktuj się śmiało:)
Tel: 600011176

Pozdrawiam serdecznie
Piotrek


Opinie o korepetytorze (3)

Ola
10 maja 2023

kto jeszcze nie spróbował lekcji u Piotra tego strata :)
Najwspanialszy nauczyciel jakie mogłam sobie wymarzyć. W ogóle gdyby tacy Piotrowie uczyli w szkołach, świat byłby piękniejszy i mądrzejszy.

Pamiętam kiedyś usłyszałam metallice w wersji piano. Zakochałam się i stwiedziłam, że też tak chcę - nie mając pojęcia o pianinie/fortepianie.
Piotr powiedział, że super pomysł i zaczęliśmy nasza przygodę z Metallica, potem guns n roses, Aerosmith itd. Jak mi się odwidzą rockowe klimaty i mówię - Piotruś teraz gramy Franka Sinatrę to mówi - idziemy w to!
Nie ogranicza, nie ocenia, pokazuje jak pokochać instrument i muzykę.
Uczy jak się tym bawić i czerpać z tego radość.

Świat zasługuje na więcej Piotrów <3

Adrian
02 lutego 2022

No, bardzo spoczko!

Piotr ma dużą wiedzę, różne pomysły, nie jest typem standardowego pana od fortepianu, u którego trzeba trzepać gamy i pasaże, a dopiero po 7 latach można uderzyć w jakiś fajny utwór - a przynajmniej na moich lekcjach tak nie ma. Do grania gam zachęca, ale na zajęciach szukamy raczej muzyki w muzyce - harmonia, skale modalne, własne proste kompozycje czy tzw. groove. ;) Bardzo podoba mi się, że mogę grać rzeczy, które od dawna chciałem grać, ale samemu nie mogłem się zebrać, a w szkole taki repertuar nie zostałby przyjęty z radością. Jedynym minusem może być znaczna odległość od centrum, ale zaświadczam, że warto.

Bardzo polecam!

Michał
14 stycznia 2022

Uczę się u Piotra od paru miesięcy na poziomie średnio-zaawansowanym.
Lekcje są prowadzone w luźnej, sympatycznej atmosferze. Utwory są dobierane razem z uczącym się, tak aby go nie zniechęcić, czymś czego grać nie chce.
Bardzo cenię u Piotra jego czucie muzyki a przez to pomoc i celne uwagi w interpretacji utworów. Oprócz grania z nut pomaga mi odkrywać nowe światy jakimi są dla mnie: harmonia i aranżancja.

Jeśli szukasz korepetytora:
- profesjonalnego,
- o dużej wiedzy muzycznej,
- o luźnym nastawieniu,
- uśmiechniętego,
- który będzie potrafił dobrać utwory w taki sposób, aby były rozwijające, ale i przyjemne dla
Ciebie zarazem

to szczerze bardzo polecam!