Rachunkowość - profesjonalny korepetytor

Wiktor 32 lata
Mgr/mgr inż.

730 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
50 zł /60 min.
Miejsce
Korepetycje Warszawa (Śródmieście)
Pokaż na mapie
U korepetytora
Lekcje online/Skype
Nie
Zakres
Studia

Cześć!

 

Przygotuj się skutecznie, szybko i w miłej atmosferze do egzaminu z rachunkowości. Na podstawie zadań z poprzednich egzaminów i najczęściej pojawiających się zagadnień egzaminacyjnych w ciągu kilku godzin opanujesz materiał, by swobodnie zaliczyć przedmiot na ocenę, którą chciałbyś otrzymać. Po zajęciach otrzymasz komplet materiałów, prezentację oraz wsparcie mailowe do samego egzaminu.

Oprócz odpowiedniego podejścia do ucznia posiadam również stosowne kwalifikacje. Skończyłem Finanse i Rachunkowość w Szkole Głównej Handlowej oraz mam uprawnienia certyfikowanego księgowego. Już od ponad 4 lat przygotowuję moich kursantów do egzaminów z rachunkowości, a także przedmiotów ekonomicznych takich jak makroekonomia, mikroekonomia, ekonomia menedżerska. Pracowałem ze studentami z wielu warszawskich uczelni, m.in. SGH, UW, SGGW, UEP i inne. Każego traktuję indywidualnie, uwzględniając obecny stan wiedzy, uczelnię oraz prowadząco dany przedmiot. Dodatkowo przygotowuję również własne materiały, które pomogą Ci w zaliczeniu, a także późniejszym utrwalaniu wiedzy.

Jesteś już zdecydowany lub masz jakieś pytania? Śmiało skontaktuj się ze mną pod mailem: zdasz.egzamin@gmail.com lub w wiadomości prywatnej.

Zapraszam :)

Wiktor


Opinie o korepetytorze (0)

Brak opinii