Chemia jest prosta ! Przekonaj się, Zapraszam !

Karol 27 lat
Mgr/mgr inż. - doktorant

733 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
100 zł /60 min.
Miejsce
Korepetycje Wrocław (Wszystkie dzielnice)
U korepetytora
Lekcje online/Skype
Tak
Przedmiot
Zakres
Szkoła podstawowa, Gimnazjum, Szkoła średnia, Studia

Witaj !

           Jestem doktorantem na Wydziale Chemicznym Uniwersytetu Wrocławskiego. Prowadzę przygotowania do matury oraz pomoc w bieżącym materiale. Skontaktuj się ze mną a poradzimy sobie z każdym problemem. Udzielam korepetycji online z zakresu materiału liceum, gimnazjum oraz zagubionym studentom również z miła chęcią pomogę :). Luźne godziny zajęć, zadania, sprawozdania, powtórki materiału, przygotowania do kartkówek, sprawdzianów i egzaminów.

Nie ma dla mnie "głupich" pytań, ani takich na które nie odpowiem !

Gorąco zachęcam i serdecznie zapraszam, nie pożałujesz !

Pozdrawiam Karol

Proszę o kontakt najlepiej telefoniczny 733-950-834

UWAGA !!!

RUSZAMY Z ZAPISAMI MATURA 2019/20 !!!

 


Opinie o korepetytorze (14)

Malwina
08 marca 2020

Karol jest najlepszym korepetytorem, z jakiego usług korzystałam. W 6 godzin zajęć nauczyłam się więcej niż w 3 lata liceum na biol-chemie. Świetna atmosfera zajęć, klarowne tłumaczenie, polecam z całego serca!

Marcelina
22 czerwca 2019

Jestem bardzo zadowolona z lekcji. Naprawdę fachowe przygotowanie do egzaminu oraz profesjonalnie prowadzone zajęcia. Dzięki wspólnej pracy z Karolem zdałam egzamin z organicznej. :)

Kuba
15 czerwca 2019

Karol posiada bardzo dużą wiedzę z chemii. Rozwiał moje wątpliwości i uzupełnił wiedzę
o rzeczy które nie przekazał mi nauczyciel w liceum. Pokazuje sposoby rozwiązywania zadań często prostsze od tych pokazanych w Witowskim czy innych zbiorach. Posiada zestaw autorskich zadań, jest gotowy pomóc w rozwiązywaniu zadań z matur i innych zbiorów. Polecam bardzo!

Marcel
15 maja 2019

Korepetycje z Karolem mogę podsumować jednym słowem:
Fenomenalne
Karol posiada ogromną wiedzę z chemii i odpowie na każde zadane mu pytanie
Tłumaczy wszystko co potrzeba bardzo dokładnie i dzięki schematom, rysunkom i ciekawym podpowiedziom potrafi przekazać nawet najcięższe tematy w bardzo przystępny i prosty do zrozumienia sposób
Posiada on także autorskie zadania, którymi sprawdza czy przekazana wiedza została nie tylko zapamiętana ale i zrozumiana
Jeżeli chcesz nie tylko nauczyć się, ale i także zrozumieć chemię to trafiłeś w dziesiątkę. Bardzo polecam!

Aleksandra
04 lutego 2019

Bardzo dobrze wykorzystana godzina! Karol w rzetelny i luźny sposób wytłumaczył mi problematyczne zagadnienia :) serdecznie polecam

Kamil Misiak
26 października 2018

Nie miałem żadnych szans żeby zdać chemię bo w ogóle jej nie czułem ani w gim ani w lo zgłosiłem sie jednak do Karola na korki z chemi.W ten wlasnie sposób gimnazjum zaliczyłem z chemi i lo tez bez najmnieszego problemu.Polecam serdecznie Karola jest najlepszym korepetytorem, ma bardzo specyficzne podejście takie, że adaptuje sie do każdego ucznia dzięki temu jest super atmosfera co bardzo sprzyja w nauce!!!!
Nikt nie wytłumaczy ci chemii jak Karol!!!
Jeśli nie czaisz chemii to dobrze trafiłeś i sie nie zastanawiaj nad kimś innym.
Gorąco polecam!!!!!!!

Natalia
13 października 2018

Pan Karol to bardzo sympatyczny i otwarty człowiek. Zawsze z dokładnoscią i cierpliwością tłumaczy każde niezrozumiałe zagadnienie. Na początku miałam obawy co do zajęć online ale Pan Karol rozwiał moje wątpliwłości bo zajęcia tak naprawdę nie różnią się od tych standardowych. Korepetytor godny polecenia!☺

Karolina
27 września 2018

Polecam! Korepetycje na luzie, ale dokładne. Przez 5 lat z chemią nie dowiedziałam się niektórych rzeczy, które Karol pokazał mi w ciągu 1h. Online - bardzo wygodnie, elastycznie i... kolorowo :)

Monika
20 września 2018

Korepetytor jakich mało! Karol nie tylko pomaga licealistom w przygotowaniu do matury, pomaga również studentom. Z nim warunek ci nie grozi! Karol posiada ogromną wiedzę i nadzwyczaj umiejętnie ją przekazuje! Jeśli ma się braki w podstawach podstaw można bez krępacji zadawać te tzw. głupie pytania. Karol kocha chemie i nawet jak tobie braknie sił, to wspólną pracą, osiagając małe sukcesy, dobrniecie do wielkiego finału i osiągniecie zamierzone cele. Uwaga! Karol to bardzo pozytywny człowiek. Zaraża optymizmem i pasją!

Jakub
02 lipca 2018

Korepetycje prowadzone z pasją , korepetytor dodaje wiele ciekawostek od siebie, jeżeli jest potrzeba to powtarza jeszcze raz bez żadnego pośpiechu. Po 2 godzinach ogólnie jestem bardzo zadowolony i mogę w 100% polecić! Miałem korepetycje online

Monika
17 marca 2018

Najlepszy korepetytor jakiego do tej pory spotkałam na swojej drodze. Dla niego nie ma trudnych ani głupich pytań. Tłumaczy z pasją i sprawia, że odkrywam w końcu chemię na nowo. Z każdej lekcji na Skypie dla ucznia udostępniane są profesjonalnie wykonane notatki. Współpraca jest dostosowana do moich konkretnych potrzeb. Polecam!

Klaudia
16 stycznia 2018

Korepetycje z panem Karolem to dobrze spędzony czas, świetnie tłumaczy materiał, tłumaczy nie raz niezrozumiałe kwestie, dostosowuje tempo prowadzenia lekcji do ucznia, atmosfera przyjazna, można powiedzieć koleżeńska, pan Karol wykazuje rozległą wiedzę z wielu dziedzin, korepetycje przez internet pozwoliły zaoszczędzić mi dużo czasu, jeśli będę potrzebować pomocy wiem do kogo się zgłosić!
dziękuję!

Kamil Misiak
14 stycznia 2018

Mialem straszne klopoty z chemią poszedlem na rozszerzenie i szczerze nie wiedziałem ze tak zle mi pojdzie mialem jedynki same bez konca lecz Pan Karol wszystko zmienil wyjaśnił mi w sposob tak klarowny jak nikt inny dzięki niemu właśnie zdalem z chemii pomimo kompletnego braku wiedzy.
Jak nic nie umiecie z chemi albo chcecie sie jej nauczuć nie szukajcie dalej bo to właściwa osoba.
Gorąco polecam Pana Karola!!!!!

Oliwia
16 lipca 2017

Świetnie pracuje się z Panem Karolem. Korepetycje pomogły mi rozwiązać problemy z jakimi miałam styczność i uzupełnić moją wiedzę. Podczas zajęć panuje miła i luźna atmosfera.