Korepetycje z biologii (gimnazjum, liceum, s.p)


790 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
25 zł /60 min.
Miejsce
Korepetycje Bydgoszcz (całe miasto)
Pokaż na mapie
U ucznia/ u korepetytora
Lekcje online/Skype
Tak
Zakres
Szkoła podstawowa, Gimnazjum, Szkoła średnia

Jestem absolwentem VI LO (profil biologiczno-chemiczny) i zapraszam na zajęcia przygotowujące do wszystkich konkursów o tematyce biologicznej na poziomie gimnazjalnym a także na korepetycje do matury i egzaminu gimnazjalnego. Mogę również pomóc w pisaniu pracy badawczej na olimpiadę biologiczną (w XLV edycji olimpiady moja praca została oceniona na maksymalną ilość punktów). Lata zmagań z licznymi konkursami zarówno w gimnazjum jak i w liceum sprawiły, że nabyłem ogromną wiedzę i doświadczenie zwieńczone wieloma osiągnięciami, z którym się chętnie podzielę. Jako olimpijczyk z biologii mam do zaoferowania bogatą bazę materiałów edukacyjnych, autorskie zestawy testowe, filmy, prezentacje, modele i wiele zbiorów zadań ale przede wszystkim rzetelne przygotowanie do matury i konkursów.

Poziom szkoły podstawowej (przyroda) 20 zł/h
Poziom maturalny 30 zł/h
Poziom gimnazjalny 25 zł/h
Konkursy z biologii 40 zł/h

Doświadczenie:
Prowadzenie kółek wyrównawczych z biologii, indywidualnych zajęć wyrównawczych i konsultacji do kuratoryjnego konkursu przedmiotowego przez 5 lat.

Certyfikaty:
Laureat Zawodów Okręgowych XLV Ogólnopolskiej Olimpiady Biologicznej Szkół Ponadgimnazjalnych Województwa Kujawsko-Pomorskiego Laureat Wojewódzkiego Kuratoryjnego Konkursu Przedmiotowego z Biologii I miejsce w IX Wojewódzkim Konkursie Ekologicznym "Przyroda województwa kujawsko-pomorskiego"


Opinie o korepetytorze (0)

Brak opinii