Angielski profesjonalnie i bezstresowo


508 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
60 zł /60 min.
Miejsce
Korepetycje Bielsko-Biała (Wszystkie)
U ucznia
Lekcje online/Skype
Nie
Zakres
Szkoła podstawowa, Gimnazjum, Szkoła średnia, Studia

Jestem magistrem filologii angielskiej Uniwersytetu Warszawskiego oraz trenerką Metody Colina Rose z 15-letnim doświadczeniem w nauczaniu dzieci, młodzieży i osób dorosłych.

  • Kieruję się zasadą UCZYĆ, ŻEBY NAUCZYĆ a moje lekcje to przede wszystkim dobra zabawa.
  • Podczas zajęć wykorzystuję najnowszą wiedzę na temat mózgu oraz techniki nauczania,
  • Lekcje dostosowuję do indywidualnych potrzeb ucznia, przez co zyskuje on lepsze efekty nauczania niż w przypadku standardowych metod.
  • Korzystam z gier, filmów, materiałów audiowizualnych oraz autentycznych artykułów z anglojęzycznych magazynów, dzięki czemu uczeń rozwija wszystkie kompetencje językowe: czytanie, pisanie, słuchanie i przede wszystkim mówienie.
  • Regularnie uczestniczę w szkoleniach i konferencjach dla nauczycieli.
  • Oferuję zajęcia na każdym poziomie zaawansowania, dla każdej grupy wiekowej.
  • Gwarantuję bezstresowe i indywidualne podejście do każdego ucznia
  • Rabaty przy większej ilości godzin lub osób.
  • Zajęcia poranne taniej.

Opinie o korepetytorze (9)

lidia
29 sierpnia 2019

Lekcje u Pani Agaty zaczęliśmy w ubiegłym roku .po kilku nieudanych próbach wreszcie trafiliśmy na nauczyciela z pasją ,który ma morze cierpliwości do dzieci .Dzieci do tego stopnia pokochały lekcje z panią Agatą że nie chciały przerwać nauki na wakacje ! Gorąco polecam!

Michal Kubik
23 sierpnia 2018

Uczę się u Agaty od 4 lat. Dzięki jej podejściu pokonałem barierę językową, którą miałem po ogólniaku. Lekcje są ciekawe i angażujące, materiały dobrane bardzo indywidualnie do potrzeb. Z całego serca polecam! 5

I&P
17 czerwca 2018

Z czystym sumieniem możemy polecić Panią Agatkę. Od prawie roku korzystamy z mężem z korepetycji i jesteśmy bardzo zadowoleni. Lekcje prowadzone są profesjonalnie, w ciekawy sposób, w miłej, przyjaznej atmosferze. Pani Agata wykorzystuje różne metody nauki w zależności od potrzeb i potencjału każdego z nas. Takie indywidualne podejście do ucznia sprawia, że omawiany materiał jest lepiej i szybciej przyswajany, natomiast same lekcje stają się przyjemnością, a nie obowiązkiem. Najważniejsze, że już po paru miesiącach zauważyliśmy postępy i owoce naszej nauki. Dzięki Agacie czujemy się dużo pewniej i znacząco zmniejszyły się nasze opory przed mówieniem po angielsku. Cieszymy się, że trafiliśmy na taką kompetentną i fajną nauczycielkę. POLECAMY!

Ewa
31 sierpnia 2017

Z czystym sumieniem polecam korepetycje u pani Agaty. Jej ogromnym atutem jest umiejętność stworzenia milej i bezstresowej atmosfery na zajęciach, a także wysoki poziom nauczania. Pani Agata pomaga pokonać barierę językową i otworzyć się na mówienie w języku angielskim. Polecam zarówno dzieciom, młodzieży, jak i osobom dorosłym.

Danka
24 sierpnia 2017

Pani Agata uczyła wszystkie moje dzieci i jako rodzic mogę z czystym sumieniem polecić jej lekcje - córki dzięki niej uwielbiają angielski, a najstarszy syn zdał maturę rozszerzoną z języka angielskiego na 100%. No i dzieci faktycznie mówią po angielsku.

Łukasz
03 lipca 2017

Pani Agata prowadzi zajęcia w sposób bardzo atrakcyjny, a przy tym również efektywny. Do atutów z pewnością należą: przyjazna atmosfera, duży nacisk na rozmowy w języku i atrakcyjne materiały dydaktyczne.

Dagna
25 czerwca 2017

Bardzo polecam! Lekcje prowadzone na wysokim poziomie i dostosowane do indywidualnych potrzeb ucznia. Pełne zaangażowanie i profesjonalizm pani Agaty, a do tego przyjazna atmosfera w trakcie zajęć :) Wszystko na duży plus.

Ela
05 czerwca 2017

Polecam lekcje u Pani Agaty gdyż jest to naprawdę bardzo dobry nauczyciel przede wszystkim dlatego że do każdego podchodzi w sposób indywidualny , co motywuje i sprawia że nauka jest przyjemniejsza . Główną zaletą lekcji według mnie jest to że Pani Agata swoim uczniom pokazuje nowe sposoby nauki przez co zacheca do nauki i pokazuje jak ułatwić sobie przyswojenie materiału i dlatego wiedza nabyta na tych lelcjach zostaje i nie uchodzić tak łatwo z pamięci jak w przypadku wkuwania słówek i gramatyki . Pani Agata kładzie też nacisk na rozmowy w jezyku angielskim ,ale bez obawy to nic strasznego, bo wiem że wiele ludzi ma strach przed wypowiadaniem sie w jezyku angielskim, rozmowy są dostosowane do wiedzy ucznia są miła częścią lekcji ale bardzo pomagają w przyswajaniu wiedzy praktycznej . Ja skorzystałam z lekcji u Pani Agaty i nie nie zawiodłam sie . Dlatego polecam zarówno młodszym jak i starszym , napewno będziecie zadowoleni 😊😊😊

Michał Białek
05 czerwca 2017

Najlepszy teacher w okolicy! Przyjazna atmosfera, dopasowane metody do ucznia, widać efekty pracy w postaci wyników w szkole :)

P O L E C A M