Korepetycje z chemii, matematyki, fizyki


539 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
50 zł /60 min.
Miejsce
Korepetycje Koszalin (całe miasto)
Pokaż na mapie
U ucznia/ u korepetytora
Lekcje online/Skype
Tak
Przedmiot
Zakres
Szkoła podstawowa, Gimnazjum, Szkoła średnia, chemia, matematyka, fizyka

Serdecznie zapraszam na prywatne lekcje chemii oraz matematyki. Zajęcia dedykowane są dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjum oraz szkoły średniej. Jeżeli przygotowujesz się do egzaminu gimnazjalisty lub matury z chemii, to te zajęcia są właśnie dla Ciebie!

Sposób prowadzenia zajęć dobierany jest indywidualnie do potrzeb oraz oczekiwań ucznia. Podczas uczenia wykorzystywane są autorskie metody połączone z indywidualnym podejściem, tak by lekcje przyniosły maksymalne efekty w optymalnym czasie. Podczas zajęć uczniowie przygotowują projekty z zakresu nauczanego materiału, wykonują doświadczenia chemiczne, a do nauki wykorzystywane są materiały z najlepszych wydawnictw edukacyjnych.

Indywidualnie dla każdego ucznia dokładnie i starannie dobieram program przygotowujący do egzaminu gimnazjalnego tudzież matury z chemii. Na każdym etapie nauki dokonywana jest ewaluacja postępów w nauce.

Klasówka wypadła fatalnie? Nie poszedł egzamin? A może przed Tobą matura? Ze mną to nic trudnego. Działam skutecznie również w tych typowo beznadziejnych przypadkach. Zadzwoń i umów się!

Kim jestem?

Posiadam ponad dziesięcioletnie doświadczenie w pracy z ludźmi, w tym wieloletnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji. Uczniowie cenią mnie za przekazywanie wiedzy w prosty i zrozumiały sposób, jakże bardzo różniący się od tego spotykanego w szkole, a także za indywidualne podejście do podopiecznego. Posiadam doświadczenie w prowadzeniu korepetycji dla dzieci z klas 0-3, oraz ciekawych świata wiercipiętów.

Udzielam korepetycji prywatnie w domu ucznia w obszarze Sianów - Koszalin - Będzino lub online.

Serdecznie zapraszam do kontaktu


Opinie o korepetytorze (0)

Brak opinii