Katowice / 3ds max / Vray /Archicad / Wizualizacje


669 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
99 zł /45 min.
Miejsce
Korepetycje Katowice (całe miasto)
Pokaż na mapie
U ucznia/ u korepetytora
Lekcje online/Skype
Nie
Zakres
Szkoła średnia, Studia, Zawodowy

Katowice.3ds max, Vray, Mental ray, Archicad, Artlantis, Photoshop.

UWAGA: Promocja do końca miesiąca - ograniczona liczba miejsc.


Telefon: 669-224-299. 
Profesjonalne indywidualnie szkolenia, lekcje i kursy pod kątem zawodowym.

Pomagamy rozwinąć skrzydła w projektowaniu.

Nasz zespół pomaga w zakresie od bardzo podstawowego po zaawansowany w programach wspomagających Twoje projektowanie:

3ds max + Vray + Mental + Scanline
Archicad + Artlantis
Photoshop
Office
Corel Draw

Pomagamy w miastach:

Katowice

*Warszawa
*Wrocław
*Poznań
*Kraków
*Łódź
*Gdańsk

Specjalny program oparty na III filarach:

Indywidualizm: wyprofilowana specjalnie przez nas ścieżka nauki pod kątem Twojego celu, który pragniesz osiągnąć
Zawodowstwo: nauka narzędzi programu w taki sposób, aby potrafić wykonać każdy projekt
Wydajność: specjalne techniki zapamiętywania i utrwalania materiału

Kontakt obsługa kursantów:

Edu Art House
lekcjegrafika(małpa)wp(kropka)pl
Tomasz: 669-224-299

Najnowsze opinie:

  • Jagoda14 marca 2017 Ocena: 5/5

    Gorąco polecam korepetycje z programu 3ds max prowadzone przez pana Tomasza. Zajęcia odbywają się na bardzo wysokim poziomie. Na tle innych kursów wyróżnia je bardzo dobrze przygotowany program nauczania, w którym każdy nowo poruszany temat poparty jest praktycznymi ćwiczeniami. Profesjonalizm nauczyciela oraz pozytywna atmosfera w trakcie zajęć wpływają na to, że powyższe lekcje naprawdę przynoszą efekty!!!
    Polecam Jagoda

  • Maryna11 marca 2017 Ocena: 5/5

    Szczerze polecam zajęcia z projektowania Architektury Wnętrz. Fachowe podejście i co ważne nauka pod kątem zawodowym. Dodatkowo cierpliwość i wesołe usposobienie nauczyciela pomaga przejść przez trudniejsze zagadnienia bez problemu. Jeszcze raz szczerze polecam i pozdrawiam Pana korepetytora :)

Doświadczenie:
27 lat doświadczenia w projektowaniu komputerowym. 20 lat doświadczenia w przekazywaniu wiedzy.

Certyfikaty:
Stypendysta Naukowy Ministerstwa Oświaty. Zawodowy projektant. Doświadczenie jako kierownik biura projektowego.

Jeśli…
-masz już dość nauczycieli, którzy tłumaczą zbyt szybko,, zagmatwanie i ogólnikowo…
-jeśli masz już dość sytuacji w których masz wspaniały pomysł, a brakuje ci umiejętności, aby go zrealizować…
-jeśli chcesz zdobyć umiejętności pod kątem zawodowym w oprogramowaniu wspomagającym Twoje projektowanie…
…to dobrze trafiłeś!

  •  

Opinie o korepetytorze (23)

Aurelia Kulesza
09 marca 2023

Zajęcia są prowadzone w miłej atmosferze i wszystko jest tłumaczone w bardzo prosty i zrozumiały. Polecam!

Kalina
27 lutego 2023

Serdecznie polecam korepetycje z Panem Tomaszem. Dzięki niemu nauczyłam się programu, który na samym początku wydawał mi się czarną magią. Wszystkie lekcje są zaplanowane, a dla utrwalenia poznanych funkcji dostaję po każdej z nich zadanie domowe, dzięku czemu dużo szybciej przyswajam wiedzę. Jestem bardzo zadowolona z efektów naszej współpracy! Polecam bardzo!

Anna
09 lutego 2023

Goraco polecam nauke z Panem Tomaszem.

Program lekcji się przemyślany i dostosowany do moich potrzeb. Pan Tomasz jest cierpliwym nauczycielem, który bardzo dobrze tłumaczy wszystkie zagadnienia.

Z kazdej lekcji z Panem Tomaszem posiadam bardzo dobre notatki, tlumaczace dane zagadnienie, do ktorych zawsze mozna wrocic. Tematy omawiame na lekcji utrwalane sa przez praca domowa.

Pan Tomasz tlumaczy az do skutku.

Aleksandra Chaberka
24 listopada 2022

Serdecznie polecam zajęcia z Panem Tomaszem!
To odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu.

Zajęcia prowadzone są w bardzo miłej atmosferze, a Pan Tomasz tłumaczy wszystko bardzo dokładnie i konkretnie. Notatki z zajęć są bardzo przydatne i zrozumiałe. Dodatkowym plusem jest to, że na każdej lekcji zadawana jest praca domowa, z której jesteśmy rozliczani, co bardzo mobilizuje do ćwiczeń.

Gorąco polecam!

Anna
31 sierpnia 2022

Serdecznie polecam naukę z Panem Tomaszem.

Pan Tomasz zawsze wykazuje duże zaangażowanie i zapał w przekazywanie wiedzy swojemu uczniowi.
Stosuje proste metody nauczania, które aktywizują ucznia do efektywnej pracy. Dzięki dużej wiedzy i doświadczeniu, wzbudza ogromne zaufanie, a nauka staje się przyjemnością.
Jednocześnie jest osobą bardzo charyzmatyczną i otwartą.

Jeśli zależy wam na profesjonalnym podejściu i kompleksowej wiedzy, którą nauczyciel ma do przekazania to koniecznie wybierzcie lekcje z Panem Tomaszem
Polecam!!!

Beata
16 marca 2022

Lekcje 3DS MAX z Panem Tomaszem prowadzone są profesjonalnie oraz w miłej atmosferze. Tłumaczone do skutku. Jestem bardzo zadowolona . Szczerze polecam !

OlaW
24 lutego 2022

Lekcje z Panem Tomaszem to czysta przyjemność. Wychodzi na przeciw potrzebom ucznia. Program 3ds max i corona z jego pomocą wydają się intuicyjne. Notatki z lekcji i zadawane ćwiczenia świetnie utrwalają zdobytą wiedzę. Polecam!

Anna Łuszczyńska
14 lutego 2022

Bardzo polecam Pana Tomasza jako nauczyciela programu ARCHICAD.
Lekcje są prowadzone w miłej atmosferze, co pozwala na lepsze przyswajanie wiedzy.
Pan Tomasz tłumaczy do skutku, aż dany temat jest zrozumiany.
Notatki które są pisane w trakcie lekcji plus ćwiczenia wykonywane w domu bardzo pomocne.
Moim zdaniem super wykładowca.

Marietta
14 lipca 2020

Zdecydowanie Pan Tomek jest korepetytorem na 6! Zajęcia są prowadzone klarownie,zrozumiale a co najważniejsze w przemiłej atmosferze. Polecam z całego serca ! ????

Ola
18 czerwca 2020

Bardzo polecam naukę 3ds max z Panem Tomaszem. Nie ma tematów nierozwiązywalnych. Zawsze wychodzi naprzeciw potrzebom ucznia. Nauka zdalna jest wygodna i nawet w czasie pandemii możliwa. Polecam!

Emilia
17 września 2019

Bardzo polecam naukę ArchiCada z Panem Tomkiem.Jestem bardzo zadowolona. Poszczególne zagadnienia są dokładnie omawiane. Dzięki dyktowanym przez Pana Tomka notatkom można w każdej chwili wrócić do omówionego tematu. Po każdej lekcji są zadawane "prace domowe" co ułatwia utrwalenie danego materiału. Również forma lekcji on- line jest bardzo wygodna- co zdecydowanie oszczędza czas. Mam już porównanie nauki ArchiCada więc zdecydowanie lekcje z Panem Tomkiem uważam za najlepsze.

SYLWIA
06 czerwca 2019

Gdybym miała komukolwiek polecić korepetytora to tylko Pana Tomasza. Wybitny pedagog z bardzo dobrym pogotowaniem dydaktycznym. Zajęcia prowadzone w dobrze przygotowany i zrozumiały dla ucznia sposób. Notatki dyktowane przez Pana Tomasza są pomocne.przydatne zwłaszcza po zajęciach i pozwalają przypomnieć sobie wszystkie poruszane kwestie.
Pan Tomasz ma również bardzo fajne poczucie humoru. Mogę tylko polecić WSPANIAŁY NAUCZYCIEL.

Ewa kozaczyk
30 stycznia 2019

5* Pan Tomasz jest profesjonalistą w swoim fachu i godnym polecenia korepetytorem!! Zajęcia są prowadzone z pasją i wyrozumiałością. Jako nauczyciel jest świetnym motywatorem i potrafi wytłumaczyć każde zagadanienie w jak najbardziej prosty oraz zrozumiały dla nas sposób. Dzięki niemu uwierzyłam w siebie oraz w znacznie szybszy sposób przyswoiłam wiedzę potrzebną do wykonywania zawodu!!

Dorota D.
13 grudnia 2018

Pan Tomasz sprawił, że nauka Archicada stała się moją pasją. Lekcje prowadzone są z pełnym zaangażowaniem i w oparciu o indywidualny program. A co najważniejsze, wszystko odbywa się w fantastycznej atmosferze. Bardzo dziękuję za dotyczchasowe spotkania i bardzo POLECAM! :)

Magdalena K
02 lipca 2018

Moi drodzy, daje Panu TOMASZOWI PILAS najbardziej lśniące PIĘĆ GWIAZDEK jakie tylko udało mi się zebrać z nieba!
Dziękuję za profesjonalizm prowadzonych zajęć oraz spokój, opanowanie i przemiły głos Pana Tomasza, które pozwoliły mi na bezstresowe podejście do każdych zajęć. Zajęcia on-line nie były tak strasznie jak wykreowała je moja wyobraźnia. Zawsze mogłam liczyć na pomoc techniczną ze strony Pana Tomasza a przekazywana wiedza obsługi programu ArchiCad była dla mnie bardzo klarowna i zrozumiała.
Korepetycje z EDU ART HOUSE polecam szczególnie takim osobą jak ja, ludziom, którym brak wiary w siebie, w swoje umiejętności, tym którzy mają w sobie strach przed otworzeniem się na innych ludzi i pokazaniem swoich umiejętności szerszemu gronu. Pan TOMASZ PILAS to nie tylko korepetytor, to MISTRZ, który dobrym słowem i doświadczeniem życiowym potrafi podnieść z każdego dołka, który czasami dopada w drodze do osiągnięcia zamierzonego celu.
Gorąco polecam zajęcia z Panem TOMASZEM PILAS :-)

Malwina Makowska
02 stycznia 2018

Jestem pod ogromnym wrażeniem wiedzy jak i sztuki przekazywania jej przez Pana Tomasza. Konkretna i niezbędna wiedza jest esencją oraz absolutnym minimum i maximum szybkiego poruszania się po programie. bez zbędnych funkcji. Twój czas skróci się do minimum a a cała nauka służy temu, ażeby zrobić coś szybko i perfekcyjnie.Takich ludzi spotyka się z pewnością nie wielu w swoim życiu- z powołania ponad to zdecydowanie nauczysz się wszystkiego od podstaw, nawet jeśli zupełnie nie masz ,,zielonego pojęcia'' a swoim usposobieniem Pan Tomasz zachęci Cię na tyle, że program, którego akurat chciałeś się nauczyć, nie będzie tylko kolejnym egzaminem w szkole a czystą przyjemnością. Gorąco polecam

Gabriela
18 grudnia 2017

Polecam korepetycje z Panem Tomaszem, to najlepszy i najwygodniejszy sposób nauki. Lekcje są przyjemne i systematycznie odkrywamy nowe tematy w swoistym uporządkowaniu. Nigdy nie byłam przekonana do zajęć przez internet ale teraz nie wyobrażam sobie lepszej opcji. Polecam z całego serca :)

Agnieszka
18 października 2017

Polecam każdemu kto chciałby uczyć się projektowania. Nauka szybko wchodzi do głowy, a Pan Tomasz dostosowuje lekcje do indywidualnych potrzeb. Po lekcjach z nim ma się dodatkową energię do dalszej nauki i pracy. Jego cenne rady pozwalają na rozwinięcie skrzydeł w dziedzinie projektowania.
Warto również zwrócić uwagę na dyspozycyjność i możliwość dostosowania lekcji do indywidualnych potrzeb, co jest niezwykle ważne w dzisiejszym zabieganym świecie. Jednym słowem profesjonalista z poczuciem humoru i zapałem do pracy - teraz takich ze świecą szukać.

Magda
20 sierpnia 2017

Korzystam z lekcji online z Panem Tomaszem i spełniam swoje marzenia o nauce 3dsMaxa. Nauka od podstaw tak potężnego programu przy takim korepetytorze nie przeraża, z lekcji na lekcję zdobywa się nową wiedzę, zadawane są prace domowe, które pozwalają doskonalić umiejętności.
Sympatyczny korepetytor z ogromną wiedzą o programie. Polecam.

Natalia
25 czerwca 2017

Polecam korepetycje z P. Tomaszem ze względu na indywidualne podejście do lekcji. Zagadnienia są bardzo dokładnie tłumaczone, następnie przećwiczone pod okiem prowadzącego. Po każdych zajęciach zadawana jest praca domowa, która pozwala dodatkowo utrwalić przerobiony materiał. Tempo nauki jest dostosowane do poziomu osoby uczącej się, jeśli jest taka potrzeba w trakcie kolejnych zajęć, przypominane są poznane wcześniej tematy. Lekcje odbywają się w miłej atmosferze, dają satysfakcję i motywację do dalszej nauki.

Monika
04 maja 2017

Gorąco polecam zajęcia poświęcone programowi 3dsMax prowadzone przez pana Tomasza. Pięć gwiazdek za:

- przemyślany program zajęć, którego progresywny charakter zapewnia widoczny przyrost wiedzy i umiejętności z lekcji na lekcję

- gruntowną znajomość programu przez prowadzącego zajęcia, który tłumaczy wszystkie niuanse poszczególnych opcji

- doświadczenie w nauczaniu, dzięki czemu prowadzący jest w stanie wytłumaczyć wszystkie zagadnienia jasno i klarownie, a wiedza teoretyczna poparta jest odpowiednimi ćwiczeniami praktycznymi

- indywidualne podejście do ucznia, dzięki któremu zajęcia sprofilowane są zgodnie z zainteresowaniami ucznia

- fantastyczną atmosferę podczas zajęć :)

Polecam!

Klaudia Pietrzak- K
27 kwietnia 2017

Lekcje przygotowane profesjonalnie według programu, bez tzw. skakania z tematu na temat i zbędnych dygresji; każdy temat dokładnie jest omawiany pokazywany i ćwiczony; Kontakt z prowadzącym bardzo swobodny i profesjonalny. Stosunek jakości do ceny lekcji rewelacyjny a to wszystko w zaciszu domowym!!! Bardzo polecam każdemu kto chce zacząć swoją przygodę z 3dsmaxem.

Andrzej
15 kwietnia 2017

Duza porcja wiedzy w przystepnej cenie.
Wszechstronny i cierpliwy korepetytor przekonal mnie, ze mozna uczyc sie w kazdym wieku.
Teraz Archicad to moje hobby.Wyrazy szacunku dla Pana Tomka.