Korepetycje ONLINE z CHEMII, w tym IB HL


790 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
80 zł /45 min.
Miejsce
Korepetycje Poznań (całe miasto)
U korepetytora
Lekcje online/Skype
Tak
Przedmiot
Zakres
Szkoła podstawowa, Gimnazjum, Szkoła średnia, Studia, MATURA IB HL i SL, online, konkursy, olimpiady

 Zapraszam serdecznie na korepetycje z chemii. Dowolny poziom trudności. Przygotowuję do MATURY 2021 w tym IB HL lub SL poziom rozszerzony wg nowych i starych zasad – potrzebnej do ubiegania się na studia medyczne – oraz matury międzynarodowej IB (Chemistry IB HL i SL) i egzaminu SAT.


Prowadzę też zajęcia przygotowujące do MATURY 2022 i 2023 dla licealistów chcących zdawać w przyszłości na MEDYCYNĘ, WETERYNARIĘ lub FARMACJĘ bądź kierunek zbliżony . Zapraszam do zapisywania się, gdyż później może nie być już terminów.
Szczególnie na korepetycje zapraszam osoby, które w tym roku szkolnym będą poprawiać maturę z chemii.

Jak wyglądają zajęcia i dlaczego warto z nich skorzystać?

Zajęcia mogą polegać na wspólnym rozwiązywaniu arkuszy maturalnych (łącznie 37 oficjalnych zestawów maturalnych plus dodatkowe zestawy) i tłumaczeniu poszczególnych tematów lub też na powtórce materiału a później rozwiązywaniu arkuszy maturalnych. Zajęcia mogą też dotyczyć bieżącego materiału, który jest przerabiany na zajęciach. Wszystkie zestawy maturalne oczywiście będą wydrukowane. 

Staram się uczyć bezstresowo. Nawet, jeżeli jesteście Państwo kompletnymi laikami z chemii, to nic nie szkodzi, mogę pomóc i udzielić korepetycji. Nie krzyczę, nie robię zgorzkniałej miny, gdy ktoś czegoś nie umie, nawet jeżeli robi elementarne błędy! Jestem cierpliwy i spokojnie tłumaczę, tak aby wszystko zostało zrozumiałe. Wiadomo nie każdy może zostać chemikiem i rozważać najbardziej zawiłe problemy współczesnej chemii, fizyki czy mechaniki; każdy jednak może nauczyć się chemii na takim poziomie, aby zdać egzamin. Jestem tego absolutnie pewny, gdyż większość kłopotów z chemii wynika ze złego uczenia się tego przedmiotu. Na zajęciach dużo rysujemy, aby pobudzić wyobraźnie, ale także dużo liczymy, gdyż chemia to nauka ścisła i wiele czerpie z matematyki. Zajęcia z chemii pomogą Państwu także w lepszym zrozumieniu biologii, biologii komórki, biochemii i może w przyszłości immunologii (jeżeli dostaniecie się Państwo po maturze na studia medyczne). Uczenie się chemii w szkole średniej pomaga w zrozumieniu wielu innych przedmiotów – wydawałoby się – odległych od chemii. Dzieje się tak dlatego, ponieważ chemia uczy posługiwania się zapisem indeksowym oraz w tym, że notacja chemiczna potrafi w bardzo ścisły i krótki sposób zapisać nawet bardzo trudne myśli. Warto się zatem uczyć chemii także na korepetycjach.

Cena:

  • – korepetycje dla maturzystów i licealistów: 80zł/45min.
  • – korepetycje dla uczniów klas IB i PREIB: 100zł/45min.
  • – cena dla studentów: 100zł/45min. lub ustalana indywidualnie.

Czas trwania zajęć:
Minimalny czas trwania korepetycji to 2 godziny lekcyjne (2*45min.), czyli 90min. Nie ma możliwości zamówienia korepetycji na 45min.

Miejsce odbywania się korepetycji:

Korepetycje odbywają się w Poznaniu (Grunwald) w cichym i przestronnym pomieszczeniu - naprzeciwko Uniwersytetu Medycznego. Bardzo łatwy dojazd - wiele przystanków. Przed budynkiem jest parking. Oferuję tylko i wyłącznie korepetycje indywidualne stacjonarne i online (nie dojeżdżam do studentów).

W przypadku, gdy zajęcia się nie spodobają, można z nich zrezygnować i nie umawiać się na kolejne i poszukać sobie innego korepetytora lub kursu, bez podania jakiejkolwiek przyczyny.

Uwaga: Udzielam korepetycji tylko w ramach regularnych spotkań, w przypadku odwołania w danym tygodniu jest konieczność ich odrobienia w najbliższym czasie.

Doświadczenie:

Wieloletnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji. Umiejętność przekazywania wiedzy. Bezstresowe spotkania, miła atmosfera.

Certyfikaty i kwalifikacje:
Skończone wyższe studia z wyróżnieniem. Laureat konkursów chemicznych im. prof. Świniarskiego (2x) i olimpiady z chemii oraz olimpiady z fizyki.


Opinie o korepetytorze (0)

Brak opinii