Grafika Inżynierska


724 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
120 zł /60 min.
Miejsce
Korepetycje Warszawa (Bemowo)
U korepetytora
Lekcje online/Skype
Tak
Zakres
Szkoła podstawowa, Gimnazjum, Szkoła średnia, Studia

- *Projekty CAD/CAE/ rys. techniczny /złożeniowy*
- *rysunki techniczne*
- *CAD/CAE*
- realizuję projekty z programów takich jak :*AutoCAD, Inventor, Catia, NX: Siemens, Solid Edge,*
- *email* : korepetycje@bartlomiejkaminski.pl

*Zakręcony pozytywnie na punkcie nauki, z przyjemnością wytłumaczę Ci takie zagadnienia jak* :
-Konstrukcje geometryczne
-Rzutowanie prostokątne
-Widoki, przekroje i kłady
-Wymiarowanie
-Tolerowanie wymiarów oraz kształtu i położenia
-Oznaczanie chropowatości i falistości powierzchni oraz obróbki cieplnej powłok
-Wyznaczanie przekrojów brył, linii przenikań i rozwinięć powierzchni brył
-Rysowanie połączeń części maszynowych, sprężyn i uszczelnień
-Rysowanie osi, wałów, łożysk
-Rysowanie przekładni oraz mechanizmów zębatkowych i zapadkowych

I nie myśl sobie, że ze mną będziesz się nudzić. Nauczyciele mogą być szaleni. Ale nie wolno im być nudnymi! Nauki matematyczne pełne są inspiracji. A rolą nauczyciela jest odkrywać je przed uczniami. Dzięki temu nauka nie tylko nie jest nudna, ale też znacznie *bardziej skuteczna* . I taką właśnie naukę mogę Ci obiecać.

*Dlaczego JA?*

Bo robię najlepszą kawę na świecie. A tak całkiem poważnie, ponieważ potrafię uczyć. Może to wydawać Ci się banalne, ale jeśli weźmiesz pod uwagę fakt, że potrzebujesz korepetytora, że do tej pory nie przyswoiłeś wykładanego materiału, zrozumiesz, co mam na myśli. Bo uczyć też trzeba umieć. I ja tę umiejętność posiadam. Tłumaczę, inspiruję do zadawania pytań i *pomagam znajdywać odpowiedzi* . Analizując problemy moich uczniów, skutecznie wychodzę im na naprzeciw, pomagając zrozumieć to, co do tej pory wydawało się „czarną magią”.

Czy jestem skuteczny? Liczba osób, którym pomogłem, liczba zdanych przez nie egzaminów, czy zaliczeń mówi sama za siebie. I jest też dla mnie powodem do zadowolenia. Każdy sukces moich uczniów jest także moim sukcesem. A osiągam go cierpliwością, dojrzałością, umiejętnością słuchania i indywidualizacją zajęć.

Pomogłem wielu i dziś chciałbym pomóc także Tobie. Czekam więc na Twój telefon, e-mail lub sms.

Masz problem z nauką? Pozwól, że pomogę Ci go rozwiązać.


Opinie o korepetytorze (5)

Justyna
12 czerwca 2022

Tragedia!! Nie polecam. Wziął duże pieniądze i podjął się wykonanie projektu. Powiedział, że wykonanie zajmie 1-2 dni, po czym przeciągał termin przez ponad dwa miesiące, za każdym razem odpisując, że jeszcze dzień lub dwa. Projekt został finalnie oddany, jednak kompletnie do wyrzucenia. Błędy już przy obliczeniach, brak jakiejkolwiek wiedzy. Stracony czas i pieniądze.

Artur
07 lutego 2022

Tragiczny kontakt , nie polecam zabrał pieniądze za projekt po czym przez 2 miesiące udawał ze projekt dobiega końca jedyny plus ze oddał zaliczkę pozatym nie polecam naprawdę tragiczny kontakt oraz brak podejścia

Sebastian
20 czerwca 2021

Z całego serca nie polecam , wziął projekt i zaliczkę po czym zbywał mnie przez parę tygodniu obiecując że wykona projekt za 1/2/3 dni a zawsze kończyło się na niczym, na szczęście skończyło się na oddaniu zaliczki, jednak zmarnowanego czasu nikt mi nie odda...

Piotr
01 kwietnia 2021

Oszust! Wziął pieniądze, nie wykonał zlecenia i ciągle przekładał termin w nieskończoność. Dzwonić nie ma sensu bo przez 2 tyg nie odebrał ani jednego telefonu i z automatu leci sms o kontakt mailowy. Umówiłem się na 5 godzin pracy, po tygodniu zapytałem czy już gotowe usłyszałem w odpowiedzi że tak, że dostanę wszystko następnego dnia. I tak kolejne 2 tygodnie codzienne pytanie kiedy w końcu dostanę pracę i codzienne odpowiedzi, że jutro. Czas zmarnowany, zero wywiązania się z obietnic i po całym procesie który trwał 3 tygodnie skończyło się na zwrocie pieniędzy. Absolutnie nie polecam!

Mateusz
21 marca 2021

Świetny korepetytor! Cierpliwy i wyrozumiały, potrafiący logicznie wytłumaczyć każdą wątpliwość. Zajęcia z PKM prowadzone w sposób bardzo przejrzysty i zrozumiały. Zajęcia z Panem Bartłomiejem są warte każdej ceny.
Serdecznie polecam!