PKM Podstawy Konstrukcji Maszyn


724 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
120 zł /60 min.
Miejsce
Korepetycje Warszawa (Bemowo)
U korepetytora
Lekcje online/Skype
Tak
Zakres
Szkoła podstawowa, Gimnazjum, Szkoła średnia, Studia

*Podstawy konstrukcji maszyn :*
- *projekty*
- *rysunki techniczne*
- *CAD/CAE*
- realizuję projekty z programów takich jak :*AutoCAD, Inventor, Catia, NX: Siemens, Solid Edge,*
- *METODA ELEMENTÓW SKOŃCZONYCH - analiza MES*
- *email* : korepetycje@bartlomiejkaminski.pl

*Zakręcony pozytywnie na punkcie nauki, z przyjemnością wytłumaczę Ci zagadnienia dotyczące podstaw konstrukcji maszyn* .

I nie myśl sobie, że ze mną będziesz się nudzić. Nauczyciele mogą być szaleni. Ale nie wolno im być nudnymi! Nauki matematyczne pełne są inspiracji. A rolą nauczyciela jest odkrywać je przed uczniami. Dzięki temu nauka nie tylko nie jest nudna, ale też znacznie *bardziej skuteczna* . I taką właśnie naukę mogę Ci obiecać.

*Dlaczego JA?*

Bo robię najlepszą kawę na świecie. A tak całkiem poważnie, ponieważ potrafię uczyć. Może to wydawać Ci się banalne, ale jeśli weźmiesz pod uwagę fakt, że potrzebujesz korepetytora, że do tej pory nie przyswoiłeś wykładanego materiału, zrozumiesz, co mam na myśli. Bo uczyć też trzeba umieć. I ja tę umiejętność posiadam. Tłumaczę, inspiruję do zadawania pytań i *pomagam znajdywać odpowiedzi* . Analizując problemy moich uczniów, skutecznie wychodzę im na naprzeciw, pomagając zrozumieć to, co do tej pory wydawało się „czarną magią”.

Czy jestem skuteczny? Liczba osób, którym pomogłem, liczba zdanych przez nie egzaminów, czy zaliczeń mówi sama za siebie. I jest też dla mnie powodem do zadowolenia. Każdy sukces moich uczniów jest także moim sukcesem. A osiągam go cierpliwością, dojrzałością, umiejętnością słuchania i indywidualizacją zajęć.

Pomogłem wielu i dziś chciałbym pomóc także Tobie. Czekam więc na Twój telefon, e-mail lub sms.

Masz problem z nauką? Pozwól, że pomogę Ci go rozwiązać.


Opinie o korepetytorze (0)

Brak opinii