ArchiCad / Artlantis / Photoshop / online korepety


512 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
40 zł /60 min.
Miejsce
Korepetycje Warszawa (całe miasto)
Pokaż na mapie
U ucznia/ u korepetytora
Lekcje online/Skype
Tak
Zakres
Szkoła średnia, Studia, Pisanie prac

Witam,
udzielam korepetycji z programów: Archicad , Artlantis Studio oraz Adobe Photoshop.

Mogę Ci pomóc sprawnie budować modele 3d w Archicadzie i następnie szybko wykonywać z nich wszystkie rysunki techniczne oraz wizualizacje w Artlanitis’ie. Pokaże Ci jak można ulepszyć renderingi w Photoshopie oraz jak np. fajnie zaprezentować to wszystko na planszach. Jeśli masz problem z koncepcją projektu lub zbliża Ci się nieuchronnie termin oddania, także jestem do dyspozycji.

Dzięki pracy w biurze architektonicznym mogę Tobie przedstawić ważne funkcje oraz skróty powyższych programów, które umożliwiają szybką oraz dobrze zoorganizowaną pracę.

Lekcje prowadzę u siebie w domu (dzielnica Wawer, Warszawa), ale także istnieje możliwość dojazdu lub spotkania się w okolicach Centrum. Prowadzę zajęcia też online.

Pozdrawiam serdecznie
Aleksandra
512 082 740
arch.zajecia@gmail.com

Doświadczenie:
- 3 lata pracy w biurze architektonicznym - roczna wymiana studencka z University of Detroit Mercy - studia inżynieryjskie i magisterskie na wydziale Architektura i Urbanistyka na Politechnice Warszawskiej

Certyfikaty:
- Traininig Certificate for Graphisoft ArchiCad and Artlantis Studio - ukończony zaawansowany kurs Graphisoft w 01.2010r.

Opinie o korepetytorze (0)

Brak opinii