Prztgotowanie do egzaminu maturalnego z WOS-u


512 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
40 zł /60 min.
Miejsce
Korepetycje Ostrów Wielkopolski (całe miasto)
U ucznia/ u korepetytora
Lekcje online/Skype
Tak
Przedmiot
Zakres
Szkoła podstawowa, Gimnazjum, Szkoła średnia

Przygotowanie licealistów chcących zdać egzamin maturalny z wiedzy o społeczeństwie.

Praca na arkuszach maturalnych i zadaniach maturalnych przygotowanych w formie blokowej z odpowiednim podziałem ułatwiającym przyswajanie wiedzy.

Egzamin maturalny z WOS-u ze względu na swoją specyfikę wymaga wszechstronnej wiedzy i umiejętności od ucznia, które z reguły nie są przyswojone w szkolnym etapie nauczania. Dlatego korepetycje z moim udziałem są oparte o następujące zasady:

OFERUJĘ:
1. Indywidualne lekcje z uczniem na każdym poziomie jego przygotowania, przygotowanie do pracy z testami maturalnymi w oparciu o testy ministerialne i autorskie materiały pomocnicze i edukacyjne.
2. Naukę pisania wypracowania maturalnego według zaleceń Centralnej Komisji Egzaminacyjnej (jest to najwyżej punktowane zadanie na maturze).
3. Naukę analizy i budowania odpowiedzi w oparciu o teksty źródłowe, tabele, mapy, źródła ikonograficzne, dane statystyczne oraz rysunki satyryczne.
4. Indywidualne poszerzanie zakresu wiedzy o materiał potrzebny dla zdających na prestiżowe kierunki np. prawo, dziennikarstwo, europeistyka, psychologia.
5. Dobrze dobrane podręczniki, repetytoria, pomoce dydaktyczne oraz atlasy z wiedzy o społeczeństwie.

Przed maturą są rozwiązywane próbne matury, które następnie szczegółowo analizuję z uczniem. Maturzysta wie dzięki temu jaki wynik może osiągnąć na maturze.

Masz pytania? Zadzwoń!

Moi uczniowie (matura 2015, 2016, 2018 i 2019) już kolejny rok uzyskali najlepszy wynik z egzaminu maturalnego w Ostrowie Wielkopolskim i jeden z najwyższych w Wielkopolsce.


Opinie o korepetytorze (0)

Brak opinii