Fizyka każdy poziom; Fiz, Mat, Chem


517 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
90 zł /60 min.
Miejsce
Korepetycje Warszawa (całe miasto)
Pokaż na mapie
U ucznia/ u korepetytora
Lekcje online/Skype
Tak
Przedmiot
Zakres
Szkoła podstawowa, Gimnazjum, Szkoła średnia, Studia

Jestem wielkim pasjonatem nauk ścisłych i przyrodniczych. Przede wszystkim interesuję się fizyką, matematyką oraz chemią. W czasach szkolnych miałem przyjemność uczestniczyć w olimpiadach przedmiotowych z zadawalającymi rezultatami takimi jak 1 m. w LXV Olimpiadzie Fizycznej oraz Brązowy Medal na International Physics Olympiad w Szwajcarii w Zurichu. Moim nauczycielem był przede wszystkim prof. Marek Golka .

Przez kilka lat będąc jeszcze przed studiami, prowadziłem zajęcia teoretyczne oraz praktyczne zarówno w dziedzinie fizyki oraz chemii. Współorganizowałem i aktywnie uczestniczyłem w międzyszkolnych pokazach fizycznych XIII LO w Szczecinie , jak i podczas pokazów na znacznie większych imprezach np. The Tall Ships’ Races.

Obecnie studiuję na Wydziale Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego , na kierunku magisterskim Physics na specjalizacji Physics of Condensed Matter and Semiconductor Nanostructures We wrześniu roku 2019 obroniłem pracę licencjacką pt.  Dynamika Fotoluminescencji w wielowarstwach dwusiarczku wolframu WS_2   przygotowaną pod kierunkiem prof. Piotra Kossackiego. Obecnie nadal pracuję w Laboratorium Ultraszybkiej MagnetoSpektroskopii (LUMS FUW).

Jestem członkiem oraz liderem zespołu University of Warsaw Rover Team, która bierze udział w budowie a następnie zawodach robotów będącymi analogami m.in. łazików marsjańskich; University Rover Challenge (USA), European Rover Challenge (Europa), Indian Rover Challenge (Indie) Canadian International Rover Challenge. Doświadczenie uzyskane podczas pracy w zespole pozwoliło mi na rozwój umiejętności z zakresu elektroniki, druku 3D, projektowaniu systemów mechanicznych w programach CAD. Obecnie również uczestniczę w przygotowywaniu różnych pokazów w ramach kół naukowych działających w obrębie Wydziału Fizyki, jak DOKO, Dzień Fizyka FUW, Piknik Naukowy CNK.

Przyjemność nauczania i prezentowania wiedzy innym poza samym udzielaniem korepetycji skłania mnie m.in. do współprowadzenia co roku Obozu fizycznego organizowanego we wrześniu przez XIII LO w Szczecinie, mającego na celu zachęcenie uczniów do nauki fizyki. Od listopada 2016 jestem członkiem Komitetu Głównego Olimpiady Fizycznej, dlatego z powodu konfliktu interesów NIE PRZYGOTOWUJĘ uczniów do Olimpiady Fizycznej, aczkolwiek gorąco zachęcam do uczestniczenia w tej rozwijającej olimpiadzie przedmiotowej.

W zależności od potrzeby cena korepetycji do negocjacji. Kontakt e-mail materac460@gmail.com


Opinie o korepetytorze (0)

Brak opinii