Fizyka każdy poziom; Fiz, Mat, Chem

Mateusz Raczyński 22 lata
Wykszt. średnie

511 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
90 zł /60 min.
Miejsce
Korepetycje Warszawa (całe miasto)
Pokaż na mapie
U ucznia/ u korepetytora
Lekcje online/Skype
Tak
Przedmiot
Zakres
Szkoła podstawowa, Gimnazjum, Szkoła średnia, Studia

Jestem wielkim pasjonatem nauk ścisłych i przyrodniczych. Przede wszystkim interesuję się fizyką, matematyką oraz chemią. W czasach szkolnych miałem przyjemność uczestniczyć w olimpiadach przedmiotowych z zadawalającymi rezultatami takimi jak 1 m. w LXV Olimpiadzie Fizycznej oraz Brązowy Medal na International Physics Olympiad w Szwajcarii w Zurichu. Moim nauczycielem był przede wszystkim prof. Marek Golka.

Przez kilka lat będąc jeszcze przed studiami, prowadziłem zajęcia teoretyczne oraz praktyczne zarówno w dziedzinie fizyki oraz chemii. Współorganizowałem i aktywnie uczestniczyłem w międzyszkolnych pokazach fizycznych XIII LO w Szczecinie, jak i podczas pokazów na znacznie większych imprezach np. "The Tall Ships’ Races".

Obecnie jestem studentem Wydziału Fizyki UW, na kierunku "Fizyka indywidualna" i przygotowuję pracę licencjacką, pracując w Laboratorium Ultraszybkiej MagnetoSpektroskopii (LUMS FUW). Jednocześnie jestem członkiem zespołu łazika marsjańskiego University of Warsaw Rover Team, która bierze udział w budowie a następnie zawodach łazików; University Rover Challenge (USA), European Rover Challenge (Europa) czy Indian Rover Challenge (Indie). Obecnie również uczestniczę w przygotowywaniu różnych pokazów w ramach kół naukowych działających w obrębie Wydziału Fizyki, jak DOKO, Dzień Fizyka FUW, Piknik Naukowy CNK.


Przyjemność nauczania i prezentowania wiedzy innym poza samym udzielaniem korepetycji skłania mnie m.in. do współprowadzenia co roku "Obozu fizycznego" organizowanego we wrześniu przez XIII LO w Szczecinie, mającego na celu zachęcenie uczniów do nauki fizyki i poruszeniu tematów, których przerobienie w trakcie regularnych zajęć w szkole jest utrudnione ze względu na natłok innych obowiązków i ograniczony czas.

Od listopada 2016 jestem członkiem Komitetu Głównego Olimpiady Fizycznej, dlatego z powodu konfliktu interesów NIE PRZYGOTOWUJĘ uczniów do Olimpiady Fizycznej, aczkolwiek gorąco zachęcam do uczestniczenia w tej rozwijającej olimpiadzie przedmiotowej.

W zależności od potrzeby cena do negocjacji.


Opinie o korepetytorze (0)

Brak opinii