Język angielski z nauczycielem

Paweł 45 lat
Mgr/mgr inż. - doktorant

885 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
80 zł /60 min.
Miejsce
Korepetycje Lublin (całe miasto)
U ucznia/ u korepetytora
Lekcje online/Skype
Tak
Zakres
Szkoła podstawowa, Gimnazjum, Szkoła średnia, Studia, Wszystkie poziomy

      Lekcje języka angielskiego z NAUCZYCIELEM, posiadam kilkunastoletnie doświadczenie w nauczaniu w szkołach państwowych i prywatnych. Możliwość dojazdu do klienta na terenie Lublina lub okolic. Oferuję także lekcje przez skype.

      Zapraszam dzieci, młodzież jak również i dorosłych. Oferuję lekcje na każdym poziomie, pomoc studentom, przygotowanie do matury, program szkoły średniej, przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego, program gimnazjum, przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty, program szkoły podstawowej.

      Oferuję również tłumaczenia, pomoc w pisaniu prac i wypracowań, konwersacje, nauka poprawnej wymowy (fonetyka), przełamanie bariery w używaniu języka angielskiego w mowie, pomogę zacząć mówić po angielsku osobom zupełnie początkującym oraz tym, którzy obawiają się używać tego języka w obecności innych osób. Dla bardziej zaawansowanych osób dobiorę odpowiednie ćwiczenia i zorganizuję praktykę konwersacji i komunikacji.
Przygotowanie do wyjazdu za granicę, wszelkie egzaminy, olimpiady, certyfikaty oraz prace domowe.

      Jestem absolwentem UMCS (Uniwersytet Marii-Curie Skłodowskiej) – posiadam tytuł magistra filologii angielskiej ze specjalnością nauczycielską i przygotowaniem pedagogicznym.

      Zapewniam własne materiały lub praca z Państwa książkami, indywidualne podejście do każdego ucznia, różnorodne zajęcia z ćwiczeniem każdej umiejętności, miłą i kulturalną atmosferę :)

     Możliwość wystawienia FAKTUR za zajęcia. Miejsce lekcji jak i godziny lekcji do uzgodnienia. Lekcje odbywają się u mnie w domu, u Państwa lub przez komputer.

     Serdecznie zapraszam do współpracy osoby dorosłe, młodzież, dzieci, zarówno osoby zupełnie początkujące jak również i zaawansowane.

TELEFON: 885-728-486
SKYPE: angielskidlawszystkich

Doświadczenie:
20 lat udzielania korepetycji, 16 lat pracy jako nauczyciel w szkołach w Lublinie (szkoła podstawowa, gimnazjum i liceum), wykładowca w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie, lektor w szkole językowej w Lublinie, nauczyciel języka angielskiego w szkołach polonijnych w Chicago.

Certyfikaty:
5-LETNIE studia - FILOLOGIA ANGIELSKA na Uniwersytecie Marii-Curie Skłodowskiej w Lublinie, 3-letnie studia na University of Chicago, FCE - First Certificate in English, CAE - Certificate in Advanced English, PROFICIENCY - Certificate of Proficiency in English, TOEFL- Test of English as a Foreign Language, IELTS- International English Language Testing System, BEC - Business English Certificate, TOEIC - Test of English for International Communication.


Opinie o korepetytorze (0)

Brak opinii